DiRT 5 Download Pełna Wersja gry na PC

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Codemasters


Wydawca:
 

Codemasters


Data premiery:
 

6 listopad 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-12

Gatunek:  Wyścigi, samochodowe, off-road, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, rajdy, Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski brazylijski

Pełna Wersja + Crack

DiRT 5 Year One Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 19633 razy

Waga: 42GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe DiRT 5:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 Ti / Radeon RX Vega 64
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Dirt 5 jest to najnowsza odsłona kultowych serii gier wyścigowych, których twórcą i wydawcą jednocześnie jest Codemasters. Nie jest to jednak zwykła gra wyścigowa nastawiona na monotonną grę na torze. Dirt 5 to gra skierowana na wyścigi terenowe – rallycross, wyścigi na lodzie, super ciężarówki Stadium itp. Co ciekawe, wyścigi nie odbywają się w jednym kraju – do wyboru mamy kilka ciekawych lokalizacji np. Arizonę, Brazylię, Chiny, Maroko, Włochy, czy Norwegię. Data premiery 6 listopad 2020. Ocena użytkowników 5,4.

DiRT 5 Pobierz za darmo na PC

DiRT 5 download Pobierz Grę!

Informacje o grze

Nowa produkcja gry Codemasters jest utrzymana w stylu festiwalu wyścigowego. Kierowcy robią show dla publiczności, na mecie witają ich fajerwerki, a całość dodatkowo wzbogaca świetna muzyka.

W karierze czeka nas mnóstwo zróżnicowanych wyścigów, w wielu lokalizacjach na całym świecie. Stąd w każdym państwie mamy cały wachlarz tras / torów do wyboru. W prawdzie to nie są autentyczne tory, a jedynie realistycznie zaprojektowana fikcja. Zdecydowanie najciekawszym trybem gry Dirt 5 jest ten, w którym możemy zmieniać warunki pogodowe podczas wyścigu. Dzięki temu w ciągu kilku minut możemy doświadczyć na torze wszystkich anomalii pogodowych.

Począwszy od promieni słońca, przez zamiecie śnieżne, deszcz, oblodzenie, porywisty wiatr etc. Daje to mnóstwo frajdy, nie tylko ze względu na świetną grafikę. Zmienne warunki pogodowe w DiRT 5 sprawiają, że samochód zachowuje się za każdym razem nieco inaczej. Zwykle wymaga od nas większego skupienia i zmiany stylu jazdy, który będzie dostosowany do panującej pogody na torze.

Tryb kariery

Dirt 5 oferuje w trybie kariery nam nie tylko niezliczoną ilość okazji do ścigania, ale również korzystanie ze wsparcia poszczególnych sponsorów. Dzięki nim możemy odblokować i wykorzystać dodatkowe malowania, naklejki na karoserię oraz otrzymać dodatkowe fundusze na nowe samochody. Jeśli na przykład osiągniemy maksymalny poziom wsparcia Michelin, możemy odblokować dodatkowe malowanie do samochodów Forda. Co więcej, każdy ze sponsorów posiada dodatkowy zestaw zadań, które pomogą nam zdobywać maksymalną ilość nagród. Możesz grać również w trybie offline lub multiplayer na podzielonym ekranie do czterech graczy.

Do dyspozycji mamy ok. 70 samochodów, które możemy dostosować do swojego stylu przeróżnymi dodatkami, malowaniami, naklejkami itp. Niestety w początkowych fazach rozgrywki, całość jest nieco okrojona, uboga, ale wraz z postępami w karierze pojawiają się nowe możliwości i nagrody. Im wyższy poziom, tym na więcej pozwala nam edytor. Do naszej dyspozycji mamy kilka świetnych samochodów przekraczających kilkaset koni mechanicznych, buggy muscle car, Rallycross i wiele innych jest uzupełnieniem kolejnej części gry DiRT 5.

Efekty specjalne w DiRT 5

Podczas nocnej jazdy w Dirt 5, nie raz zdarzało mi się zagapić na jakieś miejsce poza torem. Podświetlony zamek w Norwegii, kwitnące wiśnie w Chinach, sawanny w Afryce, zamarzniętej rzece East River w Nowym Jorku – to tylko nieliczne miejsca świetnie odwzorowane w grze. Flary, kibice, przelatujące nad samochodami samoloty, a nawet zorza polarna – robią kolosalne wrażenie. Zobacz czy dasz radę na trudnych trasach na całym świecie po którym będziesz odbywał podróż dookoła świata!

Świetnie dopracowane są również samochody w tytułowym Dirt 5 od Codemasters. Jeśli często zderzamy się z nim graczami lub przeszkodami, to samochód ulega zniszczeniom. Uszkodzone auto wygląda bardzo efektownie, ale zupełnie nie traci na mocy. Uszkodzenia również nie powodują żadnych trudności w prowadzeniu. Oczywiście nie jest to wada, ale trudności w prowadzeniu spowodowane uszkodzeniem pojazdu na pewno nieco urozmaiciłyby grę. Polecamy również DiRT Rally 2.0 do pobrania za darmo.

Podsumowanie

Dirt 5 to zdecydowanie klasyczna „ścigałka” zręcznościowa i bardzo dobry off road. Jest wyjątkowo udaną produkcją zarówno pod względem gameplay’u, jak i zawartości, dzięki czemu gra zapewnia nam dobrą zabawę na wiele godzin. Gra została wydana na Microsoft Windows, PayStation 4 oraz Xbox One. Grę Dirt 5 można pobrać korzystając z opcji „pobierz / download”. Rywalizuj z najlepszymi raz z Twoimi przyjaciółmi!

DiRT 5 Download Pełna Wersja gry

DiRT 5 Pobierz za darmo Zainstaluj Grę!

 • Torrent DiRT 5 do pobrania online
 • Pełna wersja DiRT 5 za darmo
 • Crack DiRT 5 PC free Download
 • darmowe gry DiRT 5 pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *