DiRT Rally 2.0 Download

Wszyscy fani wirtualnych rajdów samochodowych doskonale kojarzą jedną z najpopularniejszych serii wyścigowych DiRT. Jej kolejna odsłona, również wyprodukowana i wydana przez Codemasters Software, kontynuuje założenia poprzednich części i wprowadza sporo dodatkowych rozwiązań, które znacznie uprzyjemniają i urozmaicają rozgrywkę. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy i poczuć dreszczyk emocji towarzyszący przechodzeniu bokiem przez ostry zakręt, pobierz DiRT Rally 2.0 download i dołącz do najlepszych rajdowców świata. Data premiery gry komputerowej odbyła się dnia 26 lutego 2019 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

DiRT Rally 2.0 PC Download – pełna wersja

DiRT Rally 2.0 do pobrania
Ściągnij Grę! Odsłona oznaczona numerem 2.0 ponownie pozwala wziąć udział w wirtualnych rajdach samochodowych. Podobnie jak cała seria, również i ta część stawia przede wszystkim na świetną oprawę graficzną oraz realistyczne zachowanie pojazdów. Wszystkie zalety i wady tej technologii to zasługa silnika EGO Engine. Co istotne, również przy tej serii pracował ten sam sztab świetnych specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w produkowaniu tego typu gier komputerowych.

Dzięki temu bestsellerowemu cyklowi można zasiąść za kierownicą wielu wspaniałych samochodów dostosowanych do rajdów. Wśród nich można znaleźć legendarne Mitshubishi Lancer Evolution X, Voklswagena Polo GTI R5 czy Chevroleta Camaro GT4.R. Gracz dołącza do jednego ze znanych zespołów rajdowych lub tworzy własny – wtedy jednak musi dbać o zatrudnienie odpowiednich pracowników i rozwijanie swojego garażu. Zaplecze jest jednym z najważniejszych miejsc dla rajdowca, bez którego nawet najlepszy kierowca sobie nie poradzi. Zagraj dzisiaj w symulator wyścigów na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwy samochód rajdowy od środka, poprowadzić go i zdobyć mistrzostwo świata w emocjonującym wyścigu, pobierz DiRT Rally 2.0 download i zrób to już teraz! Naucz się niezwykle wymagającego, ale i bardzo realistycznego modelu jazdy, który uwzględnia mnóstwo czynników mających istotny wpływ na prowadzenie pojazdu w rzeczywistości. Mowa tu chociażby o stanie i rodzaju nawierzchni, panujących warunkach atmosferycznych oraz małych kawałkach żwiru, które, gromadząc się na oponie, znacznie obniżają ich przyczepność. Równie istotny wpływ mają systemu wspomagające, wśród których wymienić można ABS, kontrolę trakcji oraz stabilizację toru jazdy.

Oprócz niesamowicie satysfakcjonującego modelu jazdy, gra umożliwia zwiedzenie wirtualnych wersji odcinków specjalnych umieszczonych w wielu krajach świata: Hiszpanii, Argentynie, USA, a nawet Polsce. Jest to możliwe dzięki pełnej licencji na Mistrzostwa Świata FIA World Rallycross, którą posiada Codemasters. Wszystkie lokacje prezentują się wyśmienicie i zachęcają do wypróbowania swoich umiejętności.

W grze DiRT Rally 2.0 na PS4, PC oraz XONE bardzo istotne są szczegóły, począwszy od dopieszczonego modelu jazdy, przez efekty pogodowe i rozbudowane uszkodzenia pojazdów. Warte uwagi są również systemy oświetlenia i mechanika brudzenia się pojazdów. Przekonaj się, jak niesamowicie jest pędzić z maksymalną prędkością przez najpiękniejsze rejony świata i pobierz DiRT Rally 2.0 download. Zaproś znajomych i weź udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Przekonaj się, który z was jest najlepszym kierowcą! Cena na steam: 59,99 USD.

Oficjalna strona: http://www.dirtrally2.com/.

DiRT Rally 2.0 Pobierz za darmo

DiRT Rally 2.0 PC Download
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-8600K 6-Core 3.6GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1070 z 8 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 10 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download DiRT Rally 2.0 Crack Chomikuj
  • Pobierz DiRT Rally 2.0 Torrent Pebx
  • CODEX DiRT Rally 2.0 PC Download
  • SKIDROW DiRT Rally 2.0 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *