DiRT Showdown Download

Seria gier DiRT nawiązuje do symulatorów rajdowych, jednak z biegiem lat w kolejnych jej częściach pojawiło się więcej wariantów związanych typowo z wyścigami, a także luźnej, swobodnej rozrywki i zabawy. DiRT Showdown stworzone przez Codemasters przypomina obecnie bardziej zręcznościową, widowiskową i szaloną rozgrywkę. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, ścigać się z najlepszymi i walczyć o podium, wówczas pobierz DiRT Showdown Download i wsiadaj za kierownicę!

DiRT Showdown Pobierz – Pełna Wersja PC

DiRT Showdown download Ściągnij Grę!

W najnowszej odsłonie DiRT gracz ma okazję zasiąść w licencjonowanych, a także fikcyjnych pojazdach, by wziąć udział w wielkim samochodowym widowisku. Autorzy tej części położyli ogromny nacisk na fantastyczną zabawę, widowiskowe kraksy i zręcznościowy model prowadzenia auta. Bardzo ważna jest także demolka i destrukcja samochodów przeciwników, dzięki czemu powstaje spektakularne show, na które z niecierpliwością czekają zgromadzeni na trybunach widzowie. Gracz musi walczyć na arenie o jak najlepszy czas, a także nie dać się zepchnąć z toru przez przeciwników, którzy posuną się do wszystkiego, aby tylko osiągnąć swój cel.

DiRT Showdown została wyposażona przez autorów w kilka trybów, które zostały odgórnie podzielone na 3 kategorie: demolka, wyścigi oraz wyzwanie Hoonigana. Ta ostatnia szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy szczególnie uwielbiają rywalizację. Gracz będzie mógł zatem sprawdzić się w wyścigu Head 2 Head, który ma na celu walkę o najwyższy wynik pomiędzy kilkoma kierowcami. Z pewnością bardziej spektakularny tryb to Smash Hunters mający na celu rozwalanie poszczególnych obiektów, lub Trick Rush, który służy do wykonywania wszelkiego rodzaju ewolucji samochodowych. Demolkę należy prowadzić w następujących trybach: Rampage, mający na celu niszczenie znajdujących się przed graczem aut, Hard Target czyli próba ucieczki przed zwariowanym pościgiem, lub King of the Ring, co z pewnością na pewno najbardziej do gustu przypadnie miłośnikom destrukcji. W tym trybie gracz znajduje się na okrągłej arenie Destruction Derby, gdzie po kolei niszczy kolejne samochody. Włączając tryb wyścigowy można dobrać odpowiadający graczowi typ: Lap Attack, Eliminator lub Domination.

Prawdziwy rajdowiec potrafi jeździć każdym samochodem bez względu na moc silnika, wielkość auta oraz rodzaj skrzyni biegów. Chcesz się przekonać, czy należy Ci się tytuł najlepszego kierowcy rajdowego? Pobierz DiRT Showdown Download i spróbuj swoich sił, a może okaże się, że jesteś urodzonym mistrzem kierownicy! Autorzy gry zadbali o wspaniałą grafikę oraz całe mnóstwo bardzo zróżnicowanych tras, które prowadzą przez malownicze metropolie jak Londyn, San Francisco, Jokohama, Michigan czy Kolorado. Zapierające dech w piersiach widoki, wspaniałe drapacze chmur oraz bardzo charakterystyczne dla danego miasta miejsca. To wszystko sprawia, że każda trasa może być naprawdę ogromną i niezapomnianą przygodą. Ponadto gracz może wybierać auta spośród trzech dostępnych kategorii: samochody rajdowe, ciężarówki oraz buggy. Dodatkowym widowiskiem zarówno dla zasiadającej na trybunach widowni, jak i dla samego gracza jest spektakularny widok rozpadających się aut podczas zderzeń. Chapeau bas dla grafików.

Jeśli uwielbiasz gry zręcznościowe, wyścigi samochodowe i widowiskowe kraksy, wówczas DiRT Showdown to gra stworzona właśnie dla Ciebie! Koniecznie pobierz DiRT Showdown Download i spróbuj swoich sił w walce z najlepszymi kierowcami rajdowymi!

DiRT Showdown Download PC

DiRT Showdown pobierz Pobierz Grę!

  • Pobierz DiRT Showdown Crack Exsite
  • Free Download DiRT Showdown Torrent
  • Chomikuj DiRT Showdown Pobierz za darmo
  • Pebx DiRT Showdown Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *