Disco Elysium Download darmowa gra

Download Disco Elysium to przełomowa gra RPG w otwartym świecie. Jesteś detektywem z unikalnym systemem umiejętności. Niespotykana swoboda wyboru. Zastraszaj, rozmawiaj, uciekaj się do przemocy, pisz wiersze, śpiewaj karaoke, tańcz lub rozwiązuj zagadkę. W grze można robić dosłownie wszystko.

Disco Elysium Pobierz w pełnej wersji PC

Disco Elysium Download free Download Free!

Fabuła Disco Elysium

Gra została wydana przez ZA/UM. Bardzo podoba mi się to, że podczas rozgrywki można zadbać nie tylko o umiejętności swojego bohatera, ale również o jego styl. Do wyboru mamy, aż osiemdziesiąt ubrań. Trzeba przyznać, że dzięki temu nasz bohater będzie oryginalny.

Podczas rozgrywki musisz mieć przy sobie jakieś narzędzie. Ja zawsze wybierałem klasyczny pistolet, ponieważ dzięki niemu mogłem w szybki sposób pokonać swoich wrogów. W grze chodzi również o to, aby jak najlepiej rozwijać swoją postać. Zadbaj o to.

Dlaczego warto pobrać Disco Elysium?

Pobierz Disco Elysium i stwórz postać z której będziesz w stu procentach zadowolony. Rewolucyjny system dialogu z niezapomnianymi postaciami zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zatem dzięki tejże opcji gra jest ciekawa i interesująca. Podczas pokonywania poziomów w ogóle się nie nudziłem.

Eksploruj, manipuluj, zbieraj tarę lub zostań milionerem w otwartym świecie, jakiego jeszcze nie widziałeś. Miasto Revachol należy do Ciebie – co z całą pewnością jest sporą zaletą, ponieważ możesz robić wszystko. W takim razie rozwiąż masowe śledztwo w sprawie morderstwa lub zrelaksuj się i zwiedzaj miasto.

Download Disco Elysium i zrób wszystko, aby jak najdłużej przetrwać w grze. Skup się na tym, aby szukać różnego rodzaju wskazówki, dzięki nim gra jest ciekawsza. Pamiętaj również o tym, że musisz wchodzić w interakcje z innymi postaciami. Polecam również świetną grę RPG do pobrania Wasteland 3.

Narracja w grze

Darmowe gry są niesamowicie interesujące i dają mnóstwo możliwości. Fabuła narracyjna odgrywa ważną rolę i trzeba o tym pamiętać. Ja podczas gry skoncentrowałem się na tym, aby zdobywać wiedzę na temat tego co dzieje się w nadmorskim miasteczku. Analizę przeprowadziłem za pomocą myśli bohatera. Starałem się zdobyć jak najwięcej informacji od mieszkańców.

Podczas rozgrywki ważne jest to, aby jak najwięcej poruszać się po mieście i przesłuchać społeczność. Dzięki temu zyskałem naprawdę sporo, nowych informacji. W grze trzeba wybierać słowne opisy – co według mnie jest naprawdę ogromną zaletą. Trójwymiarowa grafika jest fantastyczna.

Rozgrywka która wciąga

Disco Elysium to gra, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu graczowi. Dlatego narracja przypomina najlepszą powieść. Bardzo mi się podobała, ponieważ dzięki niej rozgrywka była wciągająca. Ludzie, których spotyka się w grze są z różnych grup, więc trzeba na nich uważać.

Gra jest pełna postaci z całego spektrum politycznego i możesz swobodnie decydować, którą linią pójdziesz. Jedna sytuacja wymaga włamania się do portu, ale bram pilnuje przerażająca postać, która straszy miejscowych, strajkujących robotników portowych. Trzeba na nią uważać.

Disco Elysium Download PC

Disco Elysium Pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: Intel HD 620
  • Miejsce na dysku: 22 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 

  • Pełna wersja Disco Elysium Crack pebx
  • Pobierz Disco Elysium Torrent Chomikuj
  • Darmowa gra Disco Elysium do pobrania
  • Codex Disco Elysium free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *