Wasteland 3 Download

Wasteland 3 to stworzona na silniku Unity gra o cechach najbardziej zbliżających ją do gatunku gier fabularnych, której akcja rozgrywa się w coraz bardziej ostatnio popularnym postapokaliptycznym klimacie. Producentem i wydawcą gry został inXile Entertainment. Gra pojawiła się na światowych rynkach w tym roku 2019 na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One.

Wasteland 3 Pobierz pełna wersja

Wasteland 3 do pobrania
Ściągnij Grę!

Nawiązania

Wasteland 3 to kontynuacja wcześniejszych części gry komputerowej, a pierwsza z nich pojawiła się już pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Fabułę kolejnych części dzielą okresy kilkunastoletnie. Pierwsza część stała się główną inspiracją do późniejszego powstania serii gier Fallout.

Platformy na jakie gra jest dostępna

Gra dostępna jest w wielu wersjach, więc mogą w nią grać posiadacze różnego rodzaju urządzeń. Obsługiwane jak do tej pory platformy to: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS. Pobierz grę Wasteland 3 download – możliwe jest to za pośrednictwem współpracującej z wydawcą platformy.

Fabuła

Gracz w grze wciela się w postać członka Team November – grupy należącej do znanej z poprzednich wersji gry organizacji Strażników Pustkowi. Tym razem jednak fabuła nie rozgrywa się jednak jak wcześniej na pustyni, ale na lodowym pustkowiu, jakim stało się postapokaliptyczne Kolorado.

W świecie gry dostępnej na PC, PS4 oraz XONE prawie wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych zginęli w wojnie nuklearnej, która objęła całą planetę. Podróżujemy więc po opustoszałych i zniszczonych terenach, na których można spotkać tylko nieliczne grupy ocalałych.

Bohater, w którego wcielamy się w grze Wasteland 3 stracił swój oddział i musi odnaleźć się w świecie ludzi, którzy nie wiedzą nic o istnieniu Strażników Pustkowi. W zależności od rozwoju fabuły i decyzji podejmowanych w jej trakcie przez gracza, możliwe są różne zakończenia gry.

Jeśli jesteś zainteresowany dystopijnymi, postapokaliptycznymi światami i chętnie zanurzysz się w świat zniszczonego przez nuklearną zagładę Kolorado – ściągnij za darmo Wasteland 3 download już dzisiaj.

Zasady i mechanika gry

Mechanika gry nie różni się bardzo od tej znanej z poprzednich części, ale zostały to wprowadzone rozliczne ulepszenia. Walki z napotkanymi przeciwnikami odbywają się w trybie turowym, a nowością jest możliwość rozgrywania ich w trybie drużynowym.

Eksploracja świata daje duże możliwości i wciąga gracza na długie godziny. Nowością jest wprowadzenie pojazdów, które są i środkami transportu i magazynami na gromadzone podczas gry przedmioty. Ciekawym pomysłem jest w tej odsłonie gry możliwość rozbudowywania bazy Strażników i odblokowywania nowych jej możliwości. Grafika i soundtrack jest wspierany silnikiem Unity wykorzystywany w takich grach jak Rust.

Dość rozbudowana jest warstwa dialogowa gry. Prowadząc rozmowy z NPC-ami możliwe jest wykorzystanie licznych umiejętności, które postać rozwija w czasie rozgrywki.

Wasteland 3 Download do pobrania

Wasteland 3 pełna wersja
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i5-650 3.2GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 550 Ti, 1GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 25 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Wasteland 3 Torrent Pebx
  • Premiera Wasteland 3 Crack Chomikuj
  • Exsite Wasteland 3 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *