Downward Download

Gra Downward to dzieło niezależnego, włoskiego studia deweloperskiego Caracal Games. Jest to świetna mieszanka tajemniczości, postapokalitycznych wizji, pierwszoosobowego parkouru oraz sandboksa. Lubisz dynamiczne i niezwykle wciągające gry? Pobierz Downward Download i ciesz się bezcenną przyjemnością grania.

Downward Download Pobierz grę na PC

Downward download

Pobierz za Darmo!

W tej produkcji wcielamy się w rolę nieodgadnionego i tajemniczego Wędrowca, odkrywającego na nowo świat. Nie jest to zwykła rzeczywistość – została ona doszczętnie zniszczona zgodnie ze słowami Apokalipsy św. Jana. Następuje więc niezwykła podróż i odkrywanie upadłej cywilizacji. Uwielbiasz zagadki? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Pobierz Downward Download, a odtąd już nic nie będzie takie samo. Sprawa dotarcia do upragnionych destynacji nie jest wcale prosta. Musimy uprzednio pokonać wiele przeszkód terenowych i rozwiązać mnóstwo zagadek logicznych. Szare komórki będą wówczas nieocenione, a nabyte niegdyś umiejętności parkourowca pozwolą na sprawne poruszanie się w grze.

Downward zadebiutowało na rynku zimą 2016 roku. Z myślą dla właścicieli komputerów PC stworzoną tą grę akcji. Świat zwiedzany jest przez nas w formie pierwszoosobowej. Downward zawiera w sobie także rozbudowane elementy platformówki. Włoskie studio Caracal Games zdecydowało się na fantastyczne przedstawienie postapokaliptycznego otoczenia. Cywilizacja ludzka i każda istota żyjąca została zniszczona już w średniowieczu. Akcja gry toczy się tysiąc lat po tym zatrważającym kataklizmie. Gracze występuje w roli swoistego niedobitka obserwującego ogromną tragedię całego świata. Nasza misja jest jednak potrzebna – poszukujemy przecież wiedzy oraz artefaktów powiązanych ze zjawiskiem apokalipsy. Ciekawi Cię historia i apokaliptyczne wizje? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Pobierz natychmiast Downward Download i zobacz wszystko na własne oczy. Zapewniamy, że nie pożałujesz ani chwili spędzonej przed ekranem komputera.

Gra jest niebywale wciągająca i wymaga wysiłku intelektualnego, dlatego świetnie rozwija nasze szare komórki. Zwiedzany przez nas świat ma otwartą strukturę i został zaprojektowany tak, aby zachęcał nas do eksploracji. Mamy powody do radości, ponieważ kierowany przez nas bohater produkcji jest bardzo sprawny – zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Dociera on do wszystkim miejsc z pozoru niedostępnych dla zwykłych śmiertelników. Dzięki czemu gra staje się nieszablonowa i dostarcza jeszcze więcej adrenaliny. Pokonywanie dużych odległości dostarcza nowych wrażeń, możemy bowiem wykorzystywać wierzchowce. Na każdym kroku trzeba trzymać rękę na pulsie. Wędrówki mogą okazać się śmiertelnie niebezpiecznie, a na nas czyhają śmiercionośne pułapki. Gra wymaga od nas precyzji w działaniu, zaangażowania i trafnej oceny każdej stawianej przed nami sytuacji. Nasz refleks także zostanie przetestowany, gdyż producenci przygotowali wiele konkursów, wyzwań, rebusów i łamigłówek.

Wszystkie poziomy można przejść poświęcając na to około dziesięciu godzin. Przekonujemy, że warto zaopatrzyć się w tą wspaniałą produkcję i spróbować swoich sił.

Downward Download Pełna Wersja PC

Downward pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Downward Torrent
  • Pobierz Downward Crack Chomikuj
  • Pebx Downward Pobierz za darmo
  • Skidrow Downward Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *