Steel Rats Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Tate Multimedia


Wydawca:

Tate Multimedia


Data premiery:

7 listopad 2018


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, science fiction, postapokalipsa, motocyklowe, polskie, indie, 2.5D

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Hungarian, Japanese, Chinese Simplified, Chinese Traditional

Pełna Wersja + Crack

Steel Rats + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 8522 razy

Waga: 5.07GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Steel Rats:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 630 / Radeon HD 7570
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

Steel Rats gra akcji z gatunku wyścigówek. Produkcja przygotowana została przez polskie studio Tate Multimedia. Jeżeli jesteś fanem gier wyścigowych i lubisz niestandardową oprawę, poszukaj na steam frazy pobierz Steel Rats Download, kup grę i weź udział w pasjonujących zmaganiach na motorze. Data premiery na PC 7 listopad 2018.

Steel Rats Download Pełna wersja

Steel Rats pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła

Gracz wciela się w jednego z członków gangu Stalowych Szczurów. Grupa ta byłą dawniej uznawana przez społeczność Coastal City za bandę wyrzutków, którzy zakłócają ład i porządek swoimi głośnymi motorami. Obecnie jednak grupa okazuje się dla mieszkańców miasta ostatnią szansą na ratunek. Okolice opanowane zostały przez mordercze roboty, które sterowane są przez sztuczną inteligencję. Jeżeli chcesz zostać członkiem prawdziwego gangu motocyklowego, pobierz za darmo Steel Rats PC Download, kup grę i dołącz do słynnych Stalowych Szczurów. Dodatkową zaletą produkcji jest stylistyka retro-future, która przedstawia wyobrażenie przyszłości z przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych w efektownej wizji Stanów Zjednoczonych.

Mechanika

Zadaniem gracza jest nie tylko jak najszybsze dotarcie do mety, ale również wyeliminowanie robotów prześladujących miasto. Aby zyskać lepsze oceny, wszystko powinno być wykonywane w nienagannym stylu. Tytuł pozwala na bardzo rozbudowane możliwości rozwoju własnego jednośladu. Jeżeli zawsze chciałeś posiadać motor, ściągnij Steel Rats free Download i dopasuj maszynę do własnych upodobań. Nowe części zakupić można przy pomocy waluty, którą gracz zdobywa w zamian za niszczenie wrogów. Rozgrywkę można w ten sposób spersonalizować, ponieważ poszczególne części maja różny wpływ na zastosowanie motoru.

Rozgrywka

Steel Rats to idealna propozycja zarówno dla graczy uwielbiających wykonywanie akrobatycznych sztuczek, jak i osób preferujących walkę czy eksplorację. Rozgrywka pozwala na wybór jednego z czterech grywalnych bohaterów, między którymi można swobodnie przełączać się podczas zabawy. Jeżeli lubisz nieliniową mechanikę, pobierz grę na PC i wybierz swoją ulubioną postać. Dodatkową zaletą jest brak konieczności wyboru jednego sposobu przechodzenia poszczególnych poziomów, które da się ukończyć przy użyciu zróżnicowanych środków. Sprawdź również inną grę gangsterską bijącą rekordy popularności GTA 5 pobierz za darmo.

Strona techniczna

Produkcja wyróżnia się nie tylko retrofuturystyczną stylistką, ale również efektowną komiksową grafiką. Wszystkie odwiedzane przez gracza lokacje są wyjątkowo urozmaicone oraz dopracowane. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie perspektywy 2,5D. Dodatkowym atutem zabawy jest ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiada japońska grupa The 5.6.7.8’s. Nie przypadkiem jeden z utworów tego wykonawcy znalazł się na soundtracku do filmu Kill Bill: Volume 1 Quentina Tarantino.

Steel Rats Pobierz Cracked-3DM

Steel Rats download Pobierz Grę!

  • Prophet PC Steel Rats Skidrow
  • Pebx free Steel Rats za darmo Pobierz
  • Warez-bb Steel Rats Cracked-3dm
  • Do pobrania Steel Rats Codex

crack codex

Komentarze odwiedzających
  1. Wpshower

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.