Dragon Ball: Xenoverse 2 Download

Gra Dragon Ball: Xenoverse 2 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów uniwersum Dragonballa. To gra polegająca przede wszystkim na bijatyce, zawierająca również liczne elementy przygód. Rozwija ona pierwszą część cyklu, która ukazała się w 2015 roku. W tej wersji dostaniemy ulepszoną szatę graficzną i liczne nowe elementy rozrywki. Jeśli więc jesteś fanem Dragon Ball, nie wahaj się, pobierz Dragon Ball: Xenoverse 2 download.

Dragon Ball: Xenoverse 2 Download PC

Dragon Ball Xenoverse 2 crack

Pobierz za Darmo!

Trójwymiarowa bijatyka w uniwersum Dragon Ball

Dragon Ball powstało w 1989 roku najpierw jako manga stworzona przez Akirę Toriyamę, następnie serial anime. Potem były filmy kinowe i w końcu gry. Gra Dragon Ball: Xenoverse 2 została wyprodukowana przez studio Dimps z Osaki i firmę Bandai Namco. O ile poprzednia wersja stworzona była z myślą o platformach poprzedniej generacji, od których się już dzisiaj powoli odchodzi, takich jak Xbox 360 czy Playstation 3, najnowsza gra skupia się na PC i najnowszych platformach takich jak Playstation 4 i Xbox One. To pozwala zaoferować graczom o wiele atrakcyjniejszą grafikę i nowe, ulepszone elementy rozgrywki. Bardzo poprawiono system walki.

Fabuła gry

Fabuła gry jest kontynuacją pierwszej części Dragon Ball: Xenoverse. To oryginalna fabuła, nie jest ona bezpośrednim odzwierciedleniem żadnego z epizodów serialu ani filmu kinowego – łączy w sobie elementy z różnych z nich.

Nie ma chyba sensu przypominać, czym jest uniwersum Dragon Ball, ale dla osób, które dotychczas nie miały z nim styczności, krótkie wyjaśnienie. Manga bazuje na motywach zaczerpniętych z chińskiej powieści Wędrówka na zachód. Son Gokū – inaczej Songo (chłopiec z ogonem) i jego przyjaciółka Bulma wyruszają na poszukiwanie Smoczych Kul (Dragon Balls) Po znalezieniu siedmiu kul ma pojawić się smok, który spełni jedno życzenie. Songo już jako dziecko przejawia bardzo potężne moce.

W grze Dragon Ball: Xenoverse 2 zobaczymy obszerną galerię znanych postaci, które występowały w różnych epizodach mangi, serialu i w filmach. Co ciekawe, w tej wersji gry możemy również samodzielnie stworzyć własnego bohatera. Wybierzemy jego płeć, wygląd oraz moce. Jeżeli masz ochotę na tego rodzaju rozgrywkę, nie zwlekaj – pobierz Dragon Ball: Xenoverse 2 download.

Mechanika gry

Tak jak w poprzedniej wersji gry i tym razem postawą rozgrywki będą niezwykłe pojedynki. Będziemy je toczyć na specjalnych, trójwymiarowych arenach. W ich trakcie możemy korzystać z różnych specjalnych ataków i mocy, z których większość znamy już z mangi i anime. Gra polega na zwiedzaniu rozległego miasta – huba, podczas którego możemy wybierać następne starcia i ciekawe misje fabularne.

Sprawy techniczne

Dużą zaletą gry dla fanów anime może być fakt, że usłyszymy w niej oryginalne głosy tych samych aktorów, którzy użyczali głosów postaciom w serialu. Szata graficzna gry wygląda w sposób bardzo charakterystyczny dla komiksów. Związane jest to z zastosowaniem technologii cel-shading.

Jeśli ktoś do tej pory nie polubił uniwersum Dragon Ball, to prawdopodobnie albo nigdy nie miał z nim do czynienia, albo już się do niego nie przekona. Wszystkich innych nie trzeba przekonywać o tym, jak interesująca jest to seria. Jeśli więc jesteś jednym z wielu licznych fanów uniwersum Dragon Ball, ta gra będzie idealna dla Ciebie. Nie zwlekaj, pobierz Dragon Ball: Xenoverse 2 download, a z pewnością nie pożałujesz. Ta gra potrafi wciągnąć na długie godziny i sprawić, że nie oderwiesz się od ekranu.

Dragon Ball: Xenoverse 2 Pobierz i zainstaluj PL

Dragon Ball Xenoverse 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Dragon Ball: Xenoverse 2 Crack Chomikuj
  • Exsite Dragon Ball: Xenoverse 2 Free Download
  • PC Dragon Ball: Xenoverse 2 Download
  • Pebx Dragon Ball: Xenoverse 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *