Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age Download

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition / Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age S

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Square-Enix / Eidos


Wydawca:

Square-Enix / Eidos


Data premiery:

4 wrzesień 2018


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, turowe, jRPG, Xbox Game Pass

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 8960 razy

Waga: 27.34GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2105 3.1 GHz / AMD A10-5800K 3.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / 4 GB Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 32 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX Vega 56
 • Miejsce na dysku: 32 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

To już jedenasta część przyjemnej gierki pochodzącej z Kraju Kwitnącej Wiśni. Fani serii będą na pewno zadowoleni z kontynuacji, ale i osoby, które z poprzednimi odsłonami nie mieli do czynienia, znajdą tu coś dla siebie. Gra jest barwnym i sympatycznym obliczem japońskich gier RPG. Eksploracja świata przedstawionego to nasz cel i główne zadanie. Patronat nad grą objął Hokumo Okamoto (we współpracy z takimi studiami, jak Orca i Square Enix). Powstała całkiem zgrabna kompozycja wydana m.in. na Nintendo Switch. Jeżeli jesteś miłośnikiem gier RPG, ten tytuł powinien przypaść ci do gustu. Pobierz Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age download i przyłącz się do niezwykłej zabawy. Data premiery PC 4 wrzesień 2018.

Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age PC Download

Dragon Quest XI pobierz grę Ściągnij Grę!

Czego możemy się spodziewać w świecie gry?

Jak to w przypadku eksploracji świata bywa, spotykamy różnych ludzi oraz znajdujemy przedmioty, które mogą okazać się mniej lub bardziej funkcjonalne. Nazwa fantastycznej krainy, którą przemierzamy brzmi dość tajemniczo: Lotozetasia. Rozbudowana charakterystyka bohatera informuje nas, że jesteśmy chłopcem z wioski Ishi, który właśnie osiągnął pełnoletność i wyższy stopień wtajemniczenia. Zyskał bowiem świadomość, iż w poprzedniej inkarnacji był herosem. Młodzieniec odczuwa silne powołanie do ratowania świata przed zagładą, wyrusza więc na niebezpieczną i pełną znaków zapytania misję. Bohaterowi towarzyszą dwie postacie: przewodnik duchowy Camus oraz przyjaciółka Emma. Chcesz wcielić się w postać młodzieńca, któremu być może uda się ocalić ludzkość przed zagładą? Odnajdź w sobie superbohatera! Pobierz za darmo Dragon Quest XI download i przetestuj swoje możliwości. Podobną grą jest Edge of Eternity do pobrania.

Szczegóły techniczne

Fabuła ma charakter sandboksowy, przyznaje się bowiem bohaterowi dużą swobodę w eksploracji odwiedzanych przestrzeni. Walczymy z napotkanymi po drodze przeciwnikami, wysłuchujemy rad i wskazówek postronnych osób, ale z drugiej strony gra stawia też przed nami całkiem sporo pobocznych akcji fabularnych, które na chwilę odciągają nas od właściwego celu. Mechanizm gry został tak skonstruowany, że musimy nieustannie rozwijać naszą postać i kształtować jej zdolności , by osiągała coraz wyższe pułapy pozwalające na realizację pojawiających się stopniowo zadań. Nowością w stosunku do poprzednich wersji jest zdolność bohatera do chodzenia po ścianach i powierzchniach pionowych. To znacznie zwiększa spektrum naszego postrzegania. Tym, co z pewnością zachwyci, jest bajeczna grafika utrzymana w estetyce mangi. Świat przedstawiony jest kolorowy i bądź co bądź dosyć optymistyczny. Jeżeli marzysz, by choć na chwilę znaleźć się w takim cudownym świecie, koniecznie ściągnij Dragon Quest XI PC download i zdobywaj doświadczenie.

Wspieranie naturalnych zdolności

Gra pomaga nam kształtować i rozwijać w sobie takie cechy, które są niezwykle uniwersalne i przydatne także w prawdziwym życiu. Mowa tu o ćwiczeniu koncentracji i pamięci, zdolności przewidywania, analizy sytuacji i dostępnych opcji. To trening dla umysłu, który może zaprocentować poprawieniem funkcji percepcyjnych w rzeczywistości.

Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age Pobierz / zainstaluj

Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age download Pobierz Grę!

 • Skidrow Dragon Quest XI Free Download
 • Steam PC Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age Torrent
 • Cracked Dragon Quest XI 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.