Draugen Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Red Thread Games


Wydawca:

Red Thread Games


Data premiery:

29 maj 2019


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, FPP, thriller, indie, dwudziestolecie międzywojenne

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, German, Spanish, Russian, Norwegian, Japanese, Chinese Simplified

Pełna Wersja + Crack

Draugen Collector's Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 5899 razy

Waga: 2.80GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe Draugen:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Wydawca i producent gry Draugen (Red Thread Games) potwierdził, że w maju 2019 trafi do nas nowa gra, dedykowana na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. To już kolejny przygodowy projekt tej wytwórni. Nie możesz się doczekać? Pobierz grę Draugen Download i sprawdź, czy warto było czekać!

Premiera gry Draugen była kilkukrotnie przekłada, a jej dalsze losy przez długi czas stały pod znakiem zapytania. Dodatkowe środki na realizację tego projektu sprawiły, że prace nad grą ruszyły pełną parą i dziś czekamy na jej premierę.

Draugen Download – Pełna Wersja PC

Draugen pobierz gre pc Ściągnij Grę!

Fabuła gry Draugen

Akcja rozgrywa się w Norwegii z 1923 roku, a główny bohater Draugen, to amerykański podróżnik- Edward Charles Harden. Malownicza kraina fiordów znalazła się na jego podróżniczej mapie, by odnaleźć zaginioną siostrę. Edwardowi towarzyszy niezwykle charakterna Lissie – bardzo wygadana, lecz jednocześnie zagadkowa wychowanka. To właśnie z nią Edward stopniowo odkrywa niezwykle mroczne tajemnice lokalnej społeczności… Wszystkie wydarzenia mające swoje korzenie w Draugen, zostały ukazane z perspektywy pierwszej osoby (FPP).

Ciekawa zabawa

W trakcie gry gracz będzie przemierzał zjawiskowo piękne miejsca, wchodził w interakcje ze znalezionymi przedmiotami, a także będzie szukał strzępków informacji, które w mogą naprowadzić go na trop zaginionej siostry Edwarda (Betty). Niezwykłe zwroty akcje i ciekawe wydarzenia rzuca nowe światło na mieszkańców odwiedzanych terenów, a w całej grze bardzo ważną rolę odegra Lissie. To właśnie Lissy na żywo reaguje na polecenia gracza, bohaterka często wdaje się w rozmowy z Edwardem, biorąc czynny udział we wszystkich wydarzeniach. Inna ciekawa gra przygodowa to Pathologic 2 do pobrania.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest to, że wygląd przedstawionego świata (wszystkich odwiedzanych miejsc) zmienia się w zależności od panujących warunków atmosferycznych, a także od stanu emocjonalnego głównego bohatera. Ściągnij za darmo Draugen pc Download.

Co nas zaskoczy?

Draugen to gra pełna barw, z trójwymiarową grafiką, która sprawia, że trudno oderwać oczy. Niezwykle malownicze miejsce akcji, sprawia, że gracz z ogromną przyjemnością poznaje kolejne wątki fabuły. Ogromnym plusem jest także to, że nawet te najmniejsze elementy otoczenia zostały zaprojektowane z ogromną dbałością o detale. W grze towarzyszy nam klimatyczny soundtrack, który został skomponowany przez Simona Poole’a. Wszystkie te elementy sprawiają, że uczestniczenie w grze jest ogromną przygodą, zaś jej dopracowanie w doskonały sposób buduje atmosferę miejsca i zdarzeń.

Draugen Pobierz grę za darmo

Draugen download Pobierz Grę!

 • crack Draugen pobierz chomikuj
 • torrent Draugen ściągnij pebx
 • codex Draugen free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.