Dreadnought Download

Dreadnought to symulator statków kosmicznych, opracowany z myślą o rozgrywkach sieciowych. W wersji przeznaczonej na komputery osobiste z systemem Windows, tytuł przygotowany został przez studio Yager Decvelopment. Jeżeli chcesz stanąć za sterami międzygwiezdnej maszyny, pobierz Dreadnought Download i weź udział w potężnej bitwie razem z innymi uczestnikami zabawy.

Dreadnought Download Pełna wersja

Dreadnought steam pc access key

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Dreadnought

Akcja gry Dreadnought ma miejsce w świecie, którym rządzą niezależne wojska oraz najemnicy. Zamiast oficjalnych tytułów i bojowych odznaczeń, większe znaczenie ma reputacja zdobyta sprytem lub siłą. Gracz wciela się w jednego z kapitanów jednostki, która nie jest związana z żadną konkretną siłą polityczną. Celem zabawy jest wspięcie się na szczyt nieformalnie obowiązującej hierarchii, poprzez umiejętne kontrolowanie własnego okręgu flagowego. Problemem są jednak pozostali ambitnie dowódcy, którzy nieustannie stają na drodze gracza. Jeżeli zawsze chciałeś wcielić się w kapitana potężnej jednostki, kliknij na pobierz Dreadnought Download i przejmij kontrolę nad galaktycznymi wojażami.

Mechanika w grze Dreadnought

Gracze mają do dyspozycji unikalne klasy statków, pośród których wybrać można ten najlepiej dopasowany do własnych upodobań. Pomimo oczywistych różnic pod względem wytrzymałości, wyglądu i siły ognia, wszystkie charakteryzują się stosunkowo niewielką zwrotnością. Jeżeli nie obawiasz się trudnych manewrów, wyszukaj pobierz Dreadnought Download i stań za starami potężnego frachtowca. W przypadku zgonu swojego kapitana, gracz nie jest eliminowany z aktualnej rundy. Do akcji powrócić można poprzez wykorzystanie niewielkiego myśliwca. Pod względem ogólnych możliwości nie jest on w stanie dorównać potężnym okrętom. Cechuje go jednak niezwykła zwinność, dzięki której gracz wciąż może zyskać przewagę nad pozostałymi zespołami.

Tryby w grze Dreadnought

Jednoznacznie sieciowy charakter produkcji sprawia, że niemal wszystkie tryby obecne w Dreadnought opiera się na współpracy między graczami oraz kooperacji. Zarówno zwykły Team Deatmatch, jak i Team Elimination wymagają od uczestników zabawy wyegzekwowania skutecznego planu działania. Wolne tempo całej rozgrywki spowodowane gabarytami okrętów zdecydowanie sprzyja podejściu strategicznemu. Poza standardowymi trybami online, gracz może wziąć udział także w niedużej kampanii single player. Pozwala ona na stopniowe poznanie zasad gry oraz wprowadza w ogólny klimat produkcji. Jeżeli cenisz zróżnicowane tryby rozgrywki, pobierz Dreadnought Download i wypróbuj każdą z dostępnych opcji.

Strona techniczna gry Dreadnought

Cechą wyróżniającą pecetową wersję Dreadnought jest wyjątkowo efektowna strona wizualna. Oprawa graficzna robi odpowiednie wrażenie nie tylko dzięki starannie zaprojektowanym i wykonanym modelom statków, ale również ze względu na wysokiej jakości otoczenie. Jeżeli lubisz doskonale wyglądające produkcje, kliknij na pobierz Dreadnought Download i podziwiaj niezwykłą animację. Dodatkową zaletą jest udźwiękowienie, włącznie z wszystkimi efektami ostrzału oraz innymi towarzyszącymi zabawie odgłosami.

Dreadnought Pobierz reloaded PC

Dreadnought Download

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Dreadnought Skidrow
  • Pebx free Dreadnought za darmo Pobierz
  • Warez-bb Dreadnought Cracked-3dm
  • Do pobrania Dreadnought Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *