Drift21 PC Download

Drift19 / Drift20

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

ECC Games


Wydawca:

505 Games


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Wyścigi, samochodowe, polskie, elementy symulacyjne

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Koreański, Japoński, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Włoski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7866 razy

Waga: 17.89GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Drift21:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

W 2019 roku odbędzie się premiera gry dla fanów jazdy bokiem. Pobierz Drift21 jest to typowa gra wyścigowa, której producentem jest ECC Games, a wydawcą gry – 505 Games. W tę grę można grać w internetowym trybie multiplayer, jak i w pojedynkę. Gracze wcielają się w kierowcę samochodów wyścigowych. Wielkim plusem jest to, że ta gra rozwija – a to jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Gracz jako kierowca wyścigowy może bardzo szybko opanować umiejętność driftowania – czyli kontrolowanej jazdy bokiem. Gracze oceniają tę grę na 8,4/10 punktów, więc jest to świetny wynik. Trudno jest taki wynik zdobyć, gdyż z roku na rok przybywa nam coraz więcej wymagających graczy. W grę zagramy na platformach Microsoft Windows, Playstation 4 oraz Xbox One.

Drift21 Pobierz pełna wersja

Drift21 pełna wersja
Instaluj Grę! Gra Drift21 uczy nas typowej samochodowej dyscypliny jaką jest (jak sama nazwa gry wskazuje) drift. Produkcja należała do polskiej firmy – uważam, że możemy być dumni z osiągnięć naszych rodaków. Postarali się oni dograć grafikę z prawdziwym realizmem, jaki spotykamy w realnym życiu. Co lepsze – mamy do wyboru tutaj naprawdę wiele samochodów – od Toyoty AE86, po BMW E30. Oczywiście naturalnym jest, że sam gracz ma wpływ na wygląd oraz osiągi każdego z dostępnych w grze Drift21 samochodów.

Mechanika w grze darmowej Drift21

Każdy z naprawdę wielu dostępnych samochodów w grze Drift19 PC, PS4, XONE jeździ zupełnie inaczej (tak samo jak w realnym świecie). Możemy modyfikować ich techniczne parametry oraz tuningować. W zależności od samochodu, musimy się nauczyć jak się driftuje na przykład samochodem z napędem na przód, inaczej z napędem na tył, a jeszcze inaczej w przeróżnych warunkach pogodowych. Oprócz tego trasy po jakich się poruszamy są odwzorowaniem tych z realnego życia. Punkty zbieramy jeżdżąc bokiem po tychże torach i robiąc jak najlepsze sztuczki.

Gra Drift21 – gry darmowe

Przed każdym z jakże wielu dostępnych mistrzostw możemy do woli trenować swoje umiejętności. Nie mamy wtedy takiego stresu i strachu przed przegraną. Mega dużym plusem jest to, że możemy wybrać swój ulubiony samochód i do upadłego szlifować swoje umiejętności kontrolowanego poślizgu. W tę grę można bawić się pojedynczo, jak i ze znajomymi (albo z nieznajomymi) przez Internet. Na pewno będziemy się świetnie bawić niezależnie od tego czy będziemy grać sami czy z kimś. Jeżeli chodzi o grafikę – jest ona w porządku. Nie jest ona na najwyższym poziomie, ale w sumie jest wystarczająca. Wartym uwagi jest fakt, że firma Playway odpowiada za takie gry jak Car Mechanic Simulator 2018.

Drift21 i ciekawostki zawarte w tej grze

Największy nacisk w tej grze jest położony na samo prowadzenie samochodu, jak i na tuningowanie i budowanie samych maszyn. Zmieniając swoje auto nawet w najmniejszym stopniu – już mamy wpływ na jego osiągi i sposób jego prowadzenia. Jest to jak najbardziej profesjonalny symulator driftowania – rozwija. Nie spędzimy bezczynnie czasu przed komputerem, ale doszkolimy swoje umiejętności. Nie każdy o tym wie, ale dzięki takim grom mamy też większe umiejętności w realnym życiu za kierownicą. Przekłada się to na bezpieczeństwo na ulicach.

Jaki jest werdykt i czy polecam grę Drift21?

Jak najbardziej polecam grę Drift21. Grafika nie jest najlepsza, ale przecież nie jest to najważniejszy aspekt gry. Nie dość, że można tu ćwiczyć wiele przydatnych (nie tylko w grze) umiejętności, to jeszcze pograć ze swoimi znajomymi i porównać te swoje skillsy. Sam chętnie będę grał w grę Drift21 za darmo. Uważam, że powinniśmy być dumni z naszych rodaków, którzy stworzyli dla nas grę skupioną jedynie na drifcie, a nie na ogóle motoryzacyjnych trików. Gra jest dostępna nie tylko na komputer, ale i na PlayStation4 oraz na Xbox One – także każdy niezależnie od używanego do gier sprzętu będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Drift21 Download PC

Za darmo Drift19
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

 • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz.
 • Pamięć: 4 GB RAM.
 • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660.
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit.
 • Pełna wersja Drift21 cracked
 • pebx Drift19 torrent
 • chomikuj Drift21 za darmo
 • codex Drift19 PC Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *