Dropzone Download

Dropzone to gra strategiczna, łącząca w sobie elementy nowoczesnych tytułów typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oraz cechy najbardziej klasycznych RTS-ów. Produkcja jest dziełem studia SparkyPants, znanego m.in. z Civilization II, Kingdoms of Amalur: Reckonin czy serii Rise of Nations. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows PC tytuł udostępniany jest w modelu free-to-play. Jeżeli lubisz nowoczesne RTS-y, pobierz Dropzone Download i sprawdź możliwości oferowane przez tę grę.

Dropzone Download Pełna Wersja PC

Dropzone pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry Dropzone

Historia przedstawiona w grze Dropzone ma miejsce w XX wieku. Ludzkość uzależniła się od tajemniczej energii pochodzącej ze źródła zwanego Rdzeniem. We wszechświecie istnieje jednak tylko jedno miejsce, w którym może być ona pozyskiwana. Jest nim Europa – księżyc Jowisza zaatakowany przez obcą rasę Kavashów. Gracz zyskuję kontrolę nad trzema pilotami, którzy sterują potężnymi bojowymi mecha, znanymi jako Rig. Celem zabawy jest pokonanie wrogich kosmitów, a także dotarcie do zasobów niezbędnej do życia energii. Aby wziąć udział w kosmicznej wyprawie, pobierz Dropzone Download i stań na wysokości zadania.

Rozgrywka w grze Dropzone

Rozwiązania zastosowane w Dropzone pod wieloma względami nawiązują do najbardziej klasycznych strategii rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Produkcja nie posiada jednak elementu dość typowego dla tego gatunku, którym jest rozbudowa własnej bazy. Twórcy skoncentrowali się zamiast tego na potyczkach taktycznych, wzorowanych na tych znanych z gier spod znaku MOBA. Każdy z zawodników steruje trzema mechami, a same bitwy toczone są dość niedużych mapach i trwają kilkanaście minut. Zadaniem każdego z graczy jest pozyskanie Rdzenia zlokalizowanego na środku mapy, a także zlikwidowanie rywala. Gra generuje również w trakcie każdego pojedynku losowe zadania poboczne, dzięki którym zdobyć można punkty dodatkowe. Jeżeli lubisz starcia między potężnymi maszynami, pobierz Dropzone Download i stań za sterami własnego mecha. Gracze mają do dyspozycji trzy klasy, z których każda posiada inne właściwości i możliwości pod względem walki i obrony.

Mechanika w grze Dropzone

Gracz może utworzyć własną rodzinę z praktycznie dowolnego rodzaju jednostek, które sterowane będą przez różnych bohaterów. Przed rozpoczęciem zmagań, możliwe jest dobranie najbardziej dopasowanych do stylu rozgrywki umiejętności pasywnych oraz typów broni. Jednostki trafiają na pole bitwy ze pokładu statku naprawczo-transportowego. Podobnie jak w innych grach MOBA, produkcja posiada zaimplementowany prosty system rozwoju. Wraz z poczynionymi postępami, piloci mecha mogą awansować na wyższe poziomy doświadczenia oraz zyskiwać nowe zdolności. Dropzone to tytuł przeznaczony wyłącznie do rozgrywek dla wielu graczy. Maksymalnie w jednym meczu może wziąć udział jedynie dwóch graczy, którzy przejmują kontrolę nad osobnymi drużynami. Dzięki wykorzystaniu autorskiego silnika Sparkle Engine, gra przystosowana została do intensywnych sieciowych potyczek w trybie jeden na jednego.

Dropzone Pobierz grę na PC

Dropzone download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Dropzone Crack Exsite
  • Pobierz Dropzone Torrent Chomikuj
  • Pebx Dropzone Pobierz za darmo
  • RELOADED Dropzone Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *