MechWarrior 5 Mercenaries Download

MechWarrior 5: Mercenaries to dość oryginalny symulator, którego “głównym bohaterem” jest… mech. I choć niestety gra ta jest dostępna wyłącznie w trybie single, to i tak dostarcza mnóstwo dobrej i ciekawej rozrywki.

Ciekawostką niech będzie fakt, że MechWarrior 5: Mercenaries został osadzony w uniwersum Battletech. Dlatego każdy, kto już wcześniej miał z nim kontakt, będzie doskonale orientował się w zawiłościach tejże rozgrywki. Na marginesie dodajmy, że za stworzenie tej gry odpowiedzialne jest studio Piranha Games.

MechWarrior 5 Mercenaries Download – Pełna Wersja PC

MechWarrior 5 Mercenaries pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabularny aspekt gry

Akcja gry rozpoczyna się w bardzo dalekiej przyszłości a konkretnie – w roku 3015. Ludzkość w tym czasie zdążyła już skolonizować całkiem duży fragment galaktyki. tworząc tzw. Gwiezdną Ligę. Niestety, wewnętrzne spory doprowadziły do jej podziału na pięć rywalizujących ze sobą nacji. Każda z nich jest zarządzania przez tzw. Wielkie Domu, które wciąż walczą ze sobą o wpływy i bogactwa.

Postać kontrolowana przez gracza żyje w trakcie tzw. Trzeciej Wojny Sukcesyjnej. Jest to bardzo burzliwy okres w historii zarządzanego przez Ziemian obszaru. Niestety, jak na razie nic nie wskazuje na to, by wspomniany konflikt miał się skończyć. I właśnie dlatego, głównemu bohaterowi naszej gry przychodzi rozpocząć karierę najemnika. Stopniowo rozbudowuje on swój “biznes”, tworząc coraz bardziej rozbudowane mechy. Jeśli również i Ty chcesz w ten sposób rozwinąć swój interes, koniecznie pobierz na swój komputer MechWarrior 5 Mercenaries Download.

Świat przedstawiony w grze i jego specyfika

MechWarrior 5: Mercenaries to gra, z którą nie można się nudzić. Choć jest w całości obdarta z realizmu, to jednak – ze względu na sposób obsługi mecha – przypomina ona zaawansowany symulator. Maszyny, którymi dysponujemy, są bardzo powolne, ale za to doskonale opancerzone i uzbrojone. Dlatego walka nimi jest bardzo przyjemna i – wbrew pozorom – dynamiczna.

W przeciwieństwie do większości tego typu gier, nie stajemy tutaj po stronie żadnej ze stron. Wręcz przeciwnie, jesteśmy najemnikami, co oznacza, że przyjmujemy zlecenia każdej ze stron, wybierając oczywiście te, które są lepiej płatne.

Pieniądze które zarabiamy, możemy wydać na lepsze opancerzenie, bądź wyposażenie naszego mecha. Możemy też zainwestować je w zakup nowego sprzętu a nawet – w zatrudnianie innych najemników, którzy będą dla nas pracować. W miarę rozwoju zaliczania kolejnych misji, wzrasta również nasza reputacja. Oznacza to dostęp do znacznie lepiej płatnych zadań, które skutecznie wzmocnią nasz budżet.

Ekonomika gry

W przypadku MechWarrior 5: Mercenaries zwycięstwo nie zawsze będzie wiązać się z ekonomicznym sukcesem. Jeśli chcesz się o tym przekonać, pobierz na swój komputer MechWarrior 5 Mercenaries free Download. Zobaczysz, że czasami będziesz zmuszony do przerwania walki, w celu zminimalizowania uszkodzeń. Zwłaszcza, że ich późniejsza naprawa jest bardzo kosztowna a czasami wręcz nieopłacalna.

Należy również pamiętać o koszcie wykorzystywanego uzbrojenia. Efektowniejsza walka pociągnie za sobą większą sumę pieniędzy, dlatego przed każdym starciem warto dobrać uzbrojenie do własnych możliwości.

Kwestie techniczne

MechWarrior 5: Mercenaries to gra, którą oparto na silniku Unreal Engine 4.0. Jeśli chcesz poznać jego potencjał, koniecznie pobierz MechWarrior 5 Mercenaries Download na swój komputer i przekonaj się o jego potędze.

MechWarrior 5 Mercenaries Pobierz grę na PC

MechWarrior 5 Mercenaries download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz MechWarrior 5 Mercenaries Crack Chomikuj
  • Free Download MechWarrior 5 Mercenaries Torrent Pebx
  • CODEX MechWarrior 5 Mercenaries Free Download
  • PROPHET MechWarrior 5 Mercenaries Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *