Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Ctrl Alt Ninja


Wydawca:
 

Ctrl Alt Ninja


Data premiery:
 

15 maj 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  RPG, fantasy, turowe, roguelike, widok izometryczny, taktyczne, indie

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7544 razy

Waga: 0.71GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Druidstone: The Secret of the Menhir Forest:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Quad Core 2.66 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 Ti / Radeon HD 6850
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Quad Core 2.66 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 / Radeon RX 570
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest jest połączeniem gry RPG z elementami roguelike. Produkcja jest dziełem studia Ctrl Alt Ninja, w którego skład wchodzą byli członkowie znanego z serii Legend of Grimrock zespołu deweloperskiego Almost Human. Jeżeli jesteś fanem tego typu gier, pobierz Druidstone Download i wciągnij się w niezwykle pasjonującą rozgrywkę.

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Download steam

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest pobierz gre Pobierz Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze ma miejsce w tytułowym lesie Menhir. Otoczenie pełne jest kamiennych obelisków, a także zapomnianych świątyń oraz innych klimatycznych lokacji kryjących wiele tajemnic. Gracz wciela się w druida oraz strażnika lasu. Podobnie jak jego pobratymcy, bohater ten posiada zdolność reinkarnacji oraz powrotu do swojego ciała po śmierci. Problemem postaci jest jednak nietypowe położenie. Protagonista najprawdopodobniej stracił pamięć, ponieważ nie zna swojej tożsamości oraz okoliczności własnego zgonu. Jednocześnie druidowi towarzyszy przeczucie, że znana mu kraina znajduje się na skraju zagłady. Aby poznać dalsze losy strażnika, pobierz za darmo Druidstone: The Secret of the Menhir Forest PC Download i pomóż mu odzyskać pamięć.

Mechanika

Podobnie jak w przypadku innych izometrycznych gier RPG dla jednego gracza, mechanika Druidstone opiera się na połączeniu eksploracji oraz walki. Gracze mają możliwość zwiedzenia wielu niezwykle klimatycznych lokacji, które skrywają rozmaite sekrety. Głównym celem zabawy jest poznanie przeszłości bohatera, a także rozwikłanie zagadki dotyczącej krainy. Aby wziąć udział w magicznej wyprawie, ściągnij Druidstone: The Secret of the Menhir Forest free Download i poznaj historię tytułowego lasu. Podczas przygody na graczy czekają liczne niebezpieczeństwa. Nierzadko główny bohater musi stanąć do walki, zarówno z większymi, jak nieco mniejszymi wrogami. Inną grą z widokiem izometrycznym jest El Hijo pobierz.

Rozgrywka

Pojedynki z przeciwnikami odbywają się w taktycznym systemie turowym. Walka wymaga od gracza odpowiednich umiejętności oraz czarów, a także odpowiedniego wykorzystania zdobytych zasobów. Większość niezbędnych elementów otrzymać oraz rozwinąć można podczas przemierzania terenu całej krainy. Aby wziąć udział w efektownych turowych starciach. pobierz grę Druidstone free Download i wykaż się zdolnością do myślenia taktycznego. Swoistym utrudnieniem całej zabawy są elementy produkcji rogulike. Oznaczają one, że w przypadku śmieci bohatera całą zabawę trzeba zacząć od początku. Ciekawym rozwiązaniem są jednak konsekwencje każdego kolejnego zgonu druida. Wszystkie reinkarnacje pociągają za sobą istotne zmiany w świecie lasu, a także nastawieniu postaci niezależnych do protagonisty.

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Pobierz

Pełna wersja

Druidstone The Secret of the Menhir Forest download Pobierz Grę!

 • Prophet PC Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Skidrow
 • Pebx free Druidstone za darmo Pobierz
 • Warez-bb Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Cracked-3dm
 • Do pobrania Druidstone Codex

crack codex

Komentarze odwiedzających
 1. jurk

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.