El Hijo Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Honig Studios


Wydawca:

Honig Studios


Data premiery:

3 grudzień 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Zręcznościowe, skradanki, widok izometryczny, western, indie, XIX wiek

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Bułgarski, Czeski, Duński, Holenderski, Fiński, Grecki, Węgierski, Japoński, Koreański, Norweski, Portugalski brazylijski, Rumuński, Rosyjski, Chiński uproszczony, Szwedzki, Tajski, Chiński tradycyjny, Turecki, Wietnamski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7409 razy

Waga: 2.56 GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe El Hijo: A Wild West Tale:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core 2.6 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 5830
  • Miejsce na dysku: 3.5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

El Hijo” oznacza po hiszpańsku „syn”, tytuł gry odzwierciedla bowiem postać głównego bohatera, małego chłopca, który usiłuje odnaleźć zaginionego ojca. Musi w związku z tym pokonać szereg przeszkód i przeżyć rozmaite przygody, a osiągnięcie celu stoi pod znakiem zapytania. Gra jest wydaną na platformę PC Windowsskradanką” utrzymaną w klimatach Dzikiego Zachodu. Rozgrywka została opracowana przez studio Honig, a jej fabuła z pewnością jest w stanie wciągnąć użytkownika. Lubisz westerny i świat Dzikiego Zachodu? Podziwiasz szalonych rewolwerowców i chcesz spotkać się z nimi oko w oko? Pobierz El Hijo Download i sprawdź, czy uda ci się przetrwać w tych specyficznych realiach choć przez krótką chwilę.

El Hijo Download pełna wersja

El Hijo Pobierz grę Ściągnij Grę!

Wątki fabularne

Przedstawiony świat Dzikiego Zachodu XIX w. jest co prawda mocno przerysowany, a akcenty położono jedynie na wybrane aspekty ówczesnej rzeczywistości, niemniej jednak ten świat może się podobać i być interesujący dla odbiorcy. Tytułowy El Hijo ucieka z sierocińca, by udać się w mrożący krew w żyłach pościg za zaginionym ojcem. Chłopiec musi zmagać się z żarem pustyni i jej nietypowymi mieszkańcami w postaci potworów, a następnie udaje się do miasteczka, gdzie żyją bezwzględni rewolwerowcy.

Naszym głównym zadaniem jest unikanie bezpośredniej konfrontacji i pakowania się w kłopoty. Nieco groteskowa jest sytuacja, gdy zaledwie sześcioletni chłopiec musi zmagać się w pojedynkę z całym złem świata. Jako bohater gry musimy poznać techniki kamuflażu i opanować umiejętność pozostawania w cieniu, gdy powaga chwili tego wymaga. Czy masz w sobie tak wiele odwagi jak malutki chłopiec? Czy jesteś w stanie rzucić wszystko i ruszyć na poszukiwanie najbliższej osoby? Jeśli tak, pobierz za darmo El Hijo PC download i bądź czujny, gdyż zagrożenie czai się na każdym kroku.

Parametry techniczne

Do dyspozycji mamy m.in. lokalizator wskazujący pozycję nieprzyjaciela, co ułatwia nam ucieczkę i trzymanie się z dala od zagrożenia. Gdy jednak zmuszeni jesteśmy się bronić, twórcy gry proponują nam szeroką bazę dostępnego oręża. Gra korzysta z kamery izometrycznej oraz dość estetycznie wykonanej grafiki (ma ona postać konwencji rysunkowej). Wszystkie elementy tworzą spójną całość i decydują o atrakcyjności gry w oczach użytkownika, którym może być  praktycznie każdy.  Bynajmniej nie jest to gra przeznaczona wyłącznie dla młodszej części odbiorców, pomimo małoletniego bohatera. Chcesz spróbować swoich sił w „skrywance”? Jeśli jeszcze nie masz takich doświadczeń, ściągnij El Hijo free download i baw się dobrze. Inna gra na dzikim zachodzie to This Land is My Land pobierz.

Sentymentalna podróż do krainy dzieciństwa

El Hijo to poniekąd symboliczny powrót do dziecięcych bolączek i strachów. Mały chłopiec jest uosobieniem uniwersalnego dążenia do poznania natury świata, do penetracji otaczającej nas rzeczywistości. To interesujący sposób patrzenia na rzeczywistość z perspektywy dziecka. Przypomnij sobie, jak to było, gdy sam miałeś sześć lat. Czego się wówczas bałeś? Być może ta gra obnaży twoje dziecięce lęki, a może pozwoli odnaleźć w sobie nadludzką odwagę?

El Hijo Pobierz Cracked-3DM

El Hijo download Pobierz Grę!

  • Skidrow El Hijo Free Download
  • Steam PC El Hijo Torrent
  • Cracked El Hijo 3DM do pobrania
  • Pełna wersja El Hijo Download PC

crack SKIDROW

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.