Eden Star Download

Eden Star to gra przygodowa w realiach science-fiction, łącząca w sobie elementy akcji, platformowy parkour oraz sandboksową swobodę. Tytuł jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia Flix Interactive. Jeżeli lubisz rozbudowane i zróżnicowane produkcje, pobierz Eden Star Download i weź udział w nieskrępowanej zabawie.

Eden Star Download pełna wersja

Eden Star pobierz gre Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Eden Star ma miejsce na odległej planecie Pharus 7. Gracz wciela się w postać, której zadaniem jest przetrwanie w oryginalnym świecie. Aby tego dokonać, bohater musi gromadzić niezbędne minerały. Może dzięki nim konstruować nowe narzędzia, które przeznaczone zostaną do kształtowania otoczenia. Jeżeli lubisz intrygującą rozgrywkę w konwencji science-fiction, pobierz Eden Star Download i przetrwaj w tym wymagającym świecie. Do najbardziej efektownych gadżetów należy specjalna rękawica RDM. Gracz może dzięki niej swobodnie poruszać przedmiotami, także tymi położonymi na dużych odległościach. Aby wypróbować to niezwykłe narzędzie, pobierz za darmo Eden Star PC Download i samodzielnie kształtuj otoczenie gry.

Mechanika

Cechą charakterystyczną produkcji jest odpowiednio dopracowany, realistyczny silnik fizyczny. Oznacza to, że otoczenie gry aktywnie reaguje na poczynania gracza. Na przykład aby zniszczyć ścianę, bohater może rzucić w nią odpowiednio ciężkim obiektem. Jeżeli lubisz produkcje oferujące wysoki poziom dopracowania, ściągnij Eden Star free Download i wypróbuj niezwykle realistyczny silnik fizyczny, Zdobywanie surowców nie jest jednak jedynym zajęciem dla gracza. Cała powierzchnia planety Pharus 7 zamieszkiwana jest przez licznych wrogów, więc bohater sporo czasu spędza walcząc z nieprzychylnymi postaciami. Spore zagrożenie stanowi również samo środowisko planety, pełne przepaści i czyhających na gracza lawin.

Rozgrywka

Aby uporać się z wrogim otoczeniem, główny bohater może korzystać ze swoich zdolności akrobatycznych. Ten element gry został przygotowany w oparciu o rozwiązania znane z obu części Mirror’s Edge. Rozbudowany system parkouru wykorzystać można zarówno podczas zwykłej eksploracji, jak i walki z wrogami. W przypadku zgonu, postać bohatera wskrzeszana jest w odpowiedniej komorze. Podczas starć najważniejszą rolę odgrywa ochrona tej maszyny, co nierzadko okazuje się bardzo trudnym zadaniem. Działanie urządzenia napędzane jest dzięki licznym rdzeniom generującym specjalną energię Teslinum, przyciągającą okolicznych wrogów. Komora wykorzystywana jest przez bohatera także do zamiany minerałów na surowe,konstruowania zbrojenia oraz budowy struktur.

Strona techniczna gry

Gra Eden Star opracowana została na silniku Unreal Engine 3. Do najważniejszych cech produkcji należy nie tylko realistyczna fizyka, ale też szczegółowa oprawa graficzna. Tytuł współpracuje także z okularami VR Oculus Rift. Aby przenieść się do nieznanego wcześnie świata, pobierz grę i wypróbuj możliwości oferowane przez rzeczywistość wirtualną.

Eden Star Pobierz Cracked-3DM

Eden Star download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5 2.4 GHz / AMD X8 FX 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 650 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Prophet PC Eden Star Skidrow
  • Pebx free Eden Star za darmo Pobierz
  • Warez-bb Eden Star Cracked-3dm
  • Do pobrania Eden Star Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *