eFootball PES 2021 Download za darmo

eFootball PES 2021 Season Update

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Konami


Wydawca:
 

Konami


Data premiery:
 

15 wrzesień 2020


Tryb gry:
 

single player


Tryb multiplayer:
 

Internet / wspólny ekran


Gatunek:  Sportowe, piłka nożna, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Dutch, Portuguese, Portuguese (Brazil), Swedish, Turkish, Greek, Arabic, Korean, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified)

Pełna Wersja + Crack

eFootball PES 2021 Standard Edition, Arsenal Edition, FC Barcelona Edition, FC Bayern München Edition, Juventus Edition, Manchester United Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 18566 razy

Waga: 24.66GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe eFootball PES 2021:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit

Z pewnością na eFootball PES 2021 czeka wielu wielbicieli piłki nożnej oraz serii Pro Evolution Soccer. Dlatego zabieram Was w krótką podróż po najważniejszych informacjach o tej właśnie pozycji. Data premiery 15 wrzesień 2020. Ocena użytkowników: 6,9.

eFootball PES 2021 Download Pełna Wersja

eFootball PES 2021 Season Update Pobierz Pobierz Grę!

eFootball PES 2021 download – podstawowe dane

Kolejna odsłona serii Pro Evolution Soccer znanej wszystkim firmy Konami stanowi update do poprzedniej części cyklu. Warto podkreślić, że nie jest to pełnoprawna i pełnowymiarowa kontynuacja zeszłorocznej części, a jedynie sezonowe odświeżenie. Zatem autorzy zaserwowali zaktualizowane dane zawodników, a także składy zespołów. Warto podkreślić, że gracz może tutaj liczyć na ten sam tryb zabawy oraz praktycznie identyczną mechanikę rozgrywki co w przypadku Pro Evolution Soccer 2020.

Gra została wydana zarówno na PC jak i na konsole Xbox czy Playstation. Zatem stanowi ona idealny zakup dla każdego miłośnika wirtualnego sportu. Warto podkreślić, że rozgrywka nie zmieniła się w porównaniu do wersji 2020. A więc gracz otrzymuje bardzo realistyczny symulator gry piłki nożnej, w którym na najwyższym poziomie dopracowane zostały systemy podań czy różnego rodzaju manewrów. Po premierze będziemy mieli dostęp do danych i dostęp do lig i zawodników przy każdej aktualizacji drużyn.

Darmowa gra eFootball PES 2021 – czego można się spodziewać?

Wszystkie najważniejszy tryby i funkcje, tak jak w single player jak i w multiplayer zostały przeniesione z poprzedniej wersji do eFootball PES 2021. Oznacza to również, iż najnowsza odsłona PES zawiera także zaktualizowaną wersję oficjalnego modułu turnieju UEFA Euro 2020. To z pewnością nie lada gratka szczególnie dla tych graczy, którzy nie mieli okazję zagrać w eFootball PES 2020.

Nie znalazły się tutaj żadne zmiany w warstwie dźwiękowej czy też wizualnej, trójwymiarowej oprawie gry. Jest to dobra nowina, ponieważ Konami jest prekursorem w tej dziedzinie, a ich konkurencja pozostaje lata świetlne za nimi. Z nowości dało się zauważyć, że dostawca zaserwował graczom ciekawe bonusy dla trybu myClub. Ponadto można również znaleźć kupony na przedłużenie kontraktów z zawodnikami, jak również ciekawą opcję Agent Premium przydatne na zakupy. W tym miejscu warto zaznaczyć kolejną nowość jaką jest system Matchday. Polega on na graniu online na styl PvP który jest wzorowany na historycznych prawdziwych wydarzeniach.

PES 2021 – podsumowanie gry

Reasumując cały wątek gry eFootball PES 2021 warto pamiętać, że jest to jedynie aktualizacja poprzedniej odsłony, a nie kolejna genialna część tej fantastycznej serii. Konami nie zawodzi pod względem mechaniki, strony dźwiękowej czy strony wizualnej – tutaj jak zawsze trzymają najwyższy poziom. W rezultacie gracz świetnie się bawi wykonując różnego rodzaju zwroty i manewry. Zarówno w trybie jednoosobowym jak i w przypadku wieloosobowej rozgrywki. Znaleźć tutaj można kilka ciekawych nowości, jednak w większości jest to powtórka tych samych, znanych już do tej pory akcji. Gra stanowi fantastyczny sposób na zanurzenie się w świecie piłki nożnej i przeżycie niektórych niezwykłych doznań. Trzeba jednak pamiętać o tym, że Konami nie wprowadza tutaj żadnych wielkich udoskonaleń i ciężko tutaj szukać efektu WOW. Mimo wszystko, weź sprawy w swoje ręce i spróbuj zawalczyć i mistrzostwo z takimi klubami jak Manchester United, FC Bayern München (drużyna Roberta Lewandowskiego) czy FC Barcelona!

Jeśli uwielbiasz sportowe potyczki, kochasz piłkę nożną i z wypiekami na twarzy czekasz na kolejne odsłony PES, to eFootball PES 2021 musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Na pewno nie będziesz zawiedziony, ponieważ pod względem samej rozgrywki potyczki są naprawdę emocjonujące. Oczywiście nie trzeba dodatkowo wspominać o fantastycznym silniku, na którym zbudowana jest cała strona wizualna gry – tutaj Konami zawsze staje na wysokości zadania. Reasumując eFootball PES 2021 to świetna, wartościowa pozycja, która zagości w sercach wiernych fanów serii z pewnością nie rozczaruje ich swoją zawartością, mechaniką czy wysokiej jakości dźwiękiem. Kolejnym atutem gry to funkcja myClub gdzie studio Konami może się pochwalić w środowisku sportowym. Dla kibiców, graczy i fanów klubu Juventus ucieszy fakt, że jest on oficjalnym partnerem PES’a którego możecie pobrać. Więcej informacji na oficjalnej stronie.

eFootball PES 2021 Season Update Pobierz za darmo

eFootball PES 2021 download Zainstaluj Grę!

 • Crack eFootball PES 2021 Season Update Download online
 • Torrent eFootball PES 2021 do pobrania na PC
 • Darmowe gry eFootball PES 2021 pobierz pc
 • Pełna Wersja gry eFootball PES 2021 lite za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *