eFootball PES 2020 Pełna Wersja za darmo

Pro Evolution Soccer 2020

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Konami


Wydawca:
 

Konami


Data premiery:
 

10 wrzesień 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / podzielony ekran / wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-22

Gatunek:  Sportowe, piłka nożna, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Dutch, Portuguese, Portuguese (Brazil), Swedish, Turkish, Greek, Arabic, Korean, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified)

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 14755 razy

Waga: 19.55GB

Ocena użytkowników: 4,8/5

Wymagania sprzętowe eFootball PES 2020:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Symulatory piłkarskie już dawno zdobyły sobie grono wiernych fanów, którzy oprócz oglądania meczy swoich ulubionych drużyn piłkarskich lubią się czasami wcielić w zwinnego sportowca, który doskonale radzi sobie z grą na boisku. Aby skorzystać z świetnie zaprojektowanej gry tego typu wystarczy wejść w dział darmowe gry i kliknąć pobierz na eFootball PES 2020 download.

Producentem i wydawcą gry jest japońska firma Konami, która prowadzi serię konsekwentnie od 1996 roku. Kiedyś firma nazywała się International Superstar Soccer.

eFootball PES 2020 Download PC

eFootball PES 2020 pobierz Pobierz Grę!

Fabuła gry

Fabuła w tego rodzaju grze jest raczej dosyć prosta i niezbyt głęboka, ponieważ to, co w niej się liczy to gra w piłkę, zdobywanie punktów i nagród oraz ogólny ranking. Twórcy gry postarali się o świetne odwzorowanie całej oprawy gry łącznie z nagłówkami telewizyjnymi i wstępem, który naprawdę robi wrażenie.Sprawdź najnowszą odsłonę z serii Konami eFootball PES 2021.

Prowadzone w trakcie gry przerywniki w formie scenek starcia graczy z sędziami, czy jako powtórzenie zaistniałej przed chwilą akcji zostało stworzone w naprawdę dobrym stylu. Dobrze dobrane dialogi tworzące logiczną całość pozwalają na podtrzymanie realnego charakteru meczu, dzięki czemu gra jest zdecydowanie ciekawsza.

eFootball PES 2020

Gra eFootball Pro Evolution Soccer 2020 jest klasycznym symulatorem piłki nożnej, ale zdecydowanie poprawionym w stosunku do poprzednich części. Dzięki zmianom w tej części można mieć zdecydowanie lepszą kontrolę nad piłką i stosować techniki.

Do gry zostało wprowadzonych wiele technik i trików, które pomagają w rozgrywce i czynią ją zdecydowanie ciekawszą. Zostały wprowadzone również znaczące z miany w Master League, które objęły poprawę linii dialogowych oraz ulepszenie wyceny zawodników.

Dokładniej rzecz ujmując gra wprowadziła nową technikę dryblingu. Usprawnione mechanizmy zastawiania różnego rodzaju pułapek, bardziej realistyczną i dosłowną defensywę, poprawioną fizykę piłki i zupełnie nowe umiejętności piłkarzy. Warto również dodać, że precyzja oddawanego strzału będzie bardziej zależna od kontekstu jego oddawania.

Grafika i tryby gry

eFootball PES 2020 zachwyca grafiką, a realizm stworzonych przestrzeni i postaci piłkarzy jest wręcz uderzający. Świetnie zaprojektowana siatka graficzna obudowana doskonale dobraną muzyką tworzy doskonale dopracowany świat dla prawdziwych fanów symulatorów piłkarskich. Dzięki szczegółom stadionów przeniesionych żywcem z prawdziwego świata można poczuć się jak w samym centrum rozgrywki rzeczywistego świata.

W stosunku do poprzednich części został zdecydowanie poprawiony widok murawy, jej oświetlenie i tło. Dodatkowo postaci piłkarzy zostały precyzyjniej wymodelowane, a ich animacje stały się bardziej naturalne. Widać to szczególnie w krótkich filmikach prezentujących interakcje graczy z sędziami.

Gra, podobnie jak inne symulatory tego typu posiada tryb single player, w którym gracz może toczyć samotną rozgrywkę, lub też tryb multiplayer. Gra, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, stawia nacisk na rozgrywkę wieloosobową. Zobacz także poprzednią część gry Pro Evolution Soccer 2019 pobierz za darmo.

Dodatkowym trybem dodanym w tej części jest Matchday, w którym gracz opowiada się po której stronie gra. Grając w poszczególnych, następujących jeden po drugim meczach próbuje dostać się do finału i grać o pierwsze miejsce.

Intuicyjny, stosunkowo prosty interfejs pozwala graczom skupić się na rozgrywce i konkretnych akcjach, a nie na sterowaniu ekranem, który w tej wersji gry steruje się właściwie sam. Wszystkie kwestie techniczne rozwiązane w eFootball Pro Evolution Soccer 2020 są jak najbardziej na wysokim, ale wciąż przystępnym poziomie.

Już po nazwie można zobaczyć, że gra eFootball PES 2020 do pobrania skupiła się na wprowadzeniu do esportu, który ostatnimi czasy rozwija się bardzo prężnie. Profesjonalna wersja gry pozwala na zastosowanie jej właśnie w rozgrywkach esport, o których na pewno niedługo usłyszymy. Doskonałe dopracowanie każdego elementu eFootball PES 2020 pozwala graczom na wciągnięcie się w pełne akcji rozgrywki – wreszcie można poczuć się jak prawdziwy piłkarz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 Pobierz za darmo

eFootball PES 2020 download Ściągnij za darmo!

 • Pełna wersja eFootball PES 2020 cracked pebx
 • free download eFootball PES 2020 torrent
 • chomikuj eFootball PES 2020 darmowa gra
 • codex eFootball PES 2020 gra na komputer

crack cpy

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *