Eitr Download

Platformy: PC, PS4
Producent:

Eneme Entertainment


Wydawca:

Devolver Digital


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, mitologia nordycka, RPG akcji, soulslike

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8966 razy

Waga: 2GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Eitr:

Czerpiąca pewne wątki i z mitologii nordyckiej gra Eitr, będąca gra akcji ( będąca grą akcji) i debiutancką produkcją brytyjskiego studia Eneme Entertainment, swoją premierę zaplanowana ma na sierpień 2019 r). Za produkcje odpowiada Eneme Entertainment, z kolei wydawcą jest Devolver Digital. Gra dostosowana jest do PC i PS4. Jeżeli zainteresowała cię fabuła, to pobierz grę Eitr download i zobacz co cię czeka.

Eitr Download – Pełna Wersja PC

Eitr pobierz gre Ściągnij Grę!

Tajemnicza fabuła

Cała fabuła gry Eitr obraca się wokół mitycznego drzewa (Yggdrasil), które ma magiczną moc: łączy w całość dziewięć światów.Drzewo to uznawane jest za jeden z najważniejszych elementów mitologii nordyckiej. Święte drzewo zostało zarażone Etir czyli czarną, trującą substancją, która zatruwa wszystko, z czym wejdzie w kontakt. Na tym nie koniec, bo zakażenie drzewa powoduje, że czarna zaraza zaczyna rozprzestrzeniać się w połączonych z nim krainach.

Charakterystyczny bohater

W Eitr gracz wciela się w rudowłosą wojowniczkę, niezwykle wyszkoloną tarczowniczkę. Ta barwna bohaterka, wszelkimi siłami próbuje powstrzymać pochód ciemności. Jak zwykle jej postać ma głębsze przesłanie, ponieważ jej przeznaczenie (tak jak i w przypadku wszystkich innych śmiertelników), miało zostać ukształtowane przed narodzinami, dzięki tkającymi nici ludzkiego żywota trzem siostrom.

W grze siostry występują jako Norny. Pojawia się tu również postać boga psot (Loki), który postanowił spłatać figla głównej bohaterce i skroplił odrobinę Eitru na przędzę jej losu, zanieczyszczając jej przeznaczenie, a tym samym zapewniając dziewczynie dostęp do potężnych mocy, które to w znaczący sposób mogą jej pomóc w wyprawie.

Co czeka graczy?

Ściągnij za darmo Eitr download i poznaj tajniki tej niezwykłej zręcznościowej grze RPG. Tu na pewno nie można się znudzić, ponieważ cały czas gracz eksploruje otaczający go świat, zawzięcie walczy z hordami potworów, gromadząc przy tym liczne skarby oraz rozwijając niezwykłe umiejętności głównej bohaterki. Inna gra fantasy Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm pobierz.

W grze przewidziano także niezwykle rozbudowany system potyczek, a do samego zwycięstwa wymagane jest znacznie większe zaangażowanie gracza niż w typowych grach tego typu. Nie bez znaczenia będą też zręczne ruchy, bez których niemożliwe jest ręczne wyprowadzanie każdego ataku we właściwym momencie, aktywowanie bloków czy przeprowadzanie uników. Tu również kluczową rolę odgrywa umiejętność zajmowania odpowiednich pozycji na mapie oraz korzystanie z bogatego zestawu umiejętności (w tym łączenie ciosów w długie kombinacje, które zwiększają siłę zadawanych obrażeń).

Eitr Pobierz grę za darmo

Eitr download Pobierz Grę!

  • crack Eitr ściągnij grę chomikuj
  • torrent Eitr pobierz pebx
  • codex Eitr free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.