Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Download

Platformy:  PC, PS5, XSX
Producent:
 

Cornfox & Brothers


Wydawca:
 

Cornfox & Brothers


Data premiery:
 

2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, fantasy, elementy RPG, indie, przygodowe gry akcji

Języki:  Polski, English, Arabic, Dutch, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8569 razy

Waga: 9GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm:

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm to druga część kultowej gry akcji z elementami RPG. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest Cornfox & Brothers. Oficjalna premiera odbędzie się w 2019 r., jednak nieznana jest jeszcze dokładna data. Gra będzie dostępna na Microsoft Windows oraz iOS. Gracz ma do dyspozycji tylko jeden tryb gry, czyli single player.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm PC Download

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm pobierz
Ściągnij Grę!

Pierwsza część gry (Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas) została wydana w 2013 r. Niemal natychmiast zdobyła ona ogromną popularność wśród graczów. Warto wspomnieć, że w drugiej części twórcy dopracowali grafikę. Dzięki temu wszelkie detale są wyraźniejsze, a tym samym ciekawsze. Wszystkie zalety i wady tej technologii to zasługa silnika Unreal Engine 4 z którego korzysta także taka gra jak Paragon czy Fortnite.

Masz ochotę na wciągającą grę fantasy? Pobierz Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Download i stań się pełnoprawnym rycerzem Arcadii. Wcielamy się w postać młodego mężczyzny, który swoim uporem i ciężką pracą pragnie zdobyć szlachecki tytuł. Jego zmagania obserwujemy z perspektywy osoby trzeciej. Interesujące jest to, że gra powstała na podstawie świetnie znanego cyklu The Legend of Zeld. Był on inspiracją dla twórców, tak więc znajdziemy tutaj wiele podobnych elementów. Jeśli znamy wyżej wymienioną produkcję, to z pewnością zauważymy to, co zostało zapożyczone.

W Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm na PC oraz iOS znajdziemy tajemnicze podziemia wypełnione zagadkami. Podczas rozgrywki musimy oczywiście gromadzić przedmioty, które będą stanowić nasz ekwipunek. Ponadto musimy nim racjonalnie zarządzań. Oczywiście na naszej drodze stanie szereg groźnych przeciwników, których musimy zgładzić. Druga część gry daje nam zdecydowanie więcej możliwości. Przede wszystkim możemy swobodnie zwiedzać lokacje. Są one barwne i wyraziste. Duża ilość szczegółów pozytywnie wpływa na nasze odczucia podczas rozgrywki. Do dyspozycji mamy klasyczną mapę świata, która ułatwia nam przemieszczanie się.

Lubisz gry akcji, które wymagają również logicznego myślenia? Pobierz Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Download i rozwiąż złożone zagadki, które są niezbędne do tego, aby osiągnąć zamierzony cel. Twórcy gry zadbali o to, aby nie były one zbyt proste. Wszytko po to, aby skłonić gracza to myślenia.

Warto wspomnieć, że podczas rozgrywki musimy wykonać również szereg misji pobocznych. Są one zlecane przez niezależnych bohaterów. To znakomite urozmaicenie - niektóre zadania są bardzo proste, inne zaś wymagają od nas większego wysiłku.

Oczywiście w Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm na iOS oraz PC na nasze życie czyha szereg przeciwników. Ponadto będziemy musieli zmierzyć się również z prawdziwymi bossami. Do ich pokonanie niezbędna jest nie tylko zręczność, ale również czujność. System walki został rozbudowany, jeśli porównamy go z pierwszą odsłoną.

Podczas rozgrywki mamy do dyspozycji nie tylko broń białą. Na uwagę zasługują specjalne pistolety, które miotają magicznymi pociskami. Toczone pojedynki są przyjemne dla oka. Pozytywny odbiór zawdzięczamy również nieprzeciętnej ścieżce dźwiękowej, która została stworzona specjalnie na potrzeby gry. Ona również odpowiada za klimat rozgrywki.

Oceanhorn 2 Pobierz pełna wersja

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm do pobrania Ściągnij Grę!

  • Pobierz Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Torrent Pebx
  • Free Download Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Crack Chomikuj
  • Exsite Oceanhorn 2 Pobierz za darmo
  • Skidrow Oceanhorn 2 steam Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *