This Land is My Land Download

Platformy: PC
Producent:

Game-Labs


Wydawca:

Game-Labs


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, TPP, skradanki, sandbox, western, indie, przygodowe gry akcji, XIX wiek

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Niemiecki, Rosyjski, Chiński uproszczony, Ukraiński

Pełna Wersja + Crack

This Land Is My Land Founders Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 45744 razy

Waga: 12GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe This Land Is My Land:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 950
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

This Land is My Land to opracowana przez popularny zespół Game-Labs doskonała gra akcji, należąca do kategorii cieszących się dużą popularnością skradanek. Produkcja przenosi gracza na Dziki Zachód, obsadzając go w roli wojownika jednego z plemion Indian, który próbuje powstrzymać najazd niebezpiecznych kolonizatorów na ziemie swoich przodków.

This Land is My Land Download – Pełna Wersja PC

This Land is My Land pobierz Ściągnij Grę!

Podczas takiej zabawy z perspektywy wydarzenia obserwujemy ze specjalnej kamery umieszczonej tuż za plecami postaci, nasz świat ma zupełnie otwartą strukturę. Każde zadanie doskonale da się zrealizować na wiele różnorodnych sposobów, jednak zdecydowana większość z nich wymaga od nas sprytu oraz unikania wykrycia. Przeciwnicy są zdecydowanie liczniejsi i znacznie lepiej uzbrojeni, tym samym bezpośrednie konfrontacje bardzo często kończą się śmiercią głównego bohatera. Rozgrywka w tym przypadku jest dynamiczna. Nasze sukcesy, jak również porażki wpływają na rozwój miast oraz kierunek, a także tempo kolonizacji.

This Land is My Land to wydana na platformę PC Windows skradankowa gra akcji z otwartym światem. W tym przypadku autorzy nie poszli jednak typową dla każdego westernu drogą i tym samym nie obsadzili nas w roli kowboja. Zamiast tego This Land is My Land pozwala na wcielenie się w wojownika jednego z popularnych plemion Indian. Zadaniem gracza jest przede wszystkim obrona ojczyzny swojego ludu przed różnorodnymi obcymi najeźdźcami oraz osadnikami, którzy próbują przejąć ziemię jego przodków.

Nasz bohater jest doskonale wyszkolonym wojownikiem, jednak w bezpośrednich starciach z bardziej licznymi i tym samym lepiej uzbrojonymi wrogami ma zdecydowanie nikłe szanse na przeżycie. Z tego powodu musi postawić na spryt i tym samym na ciche realizowanie celów. Gra w dużej mierze została opracowana tak, aby nam oferowała pełną swobodę akcji, jak również każde zadanie możemy ukończyć na wiele różnych sposobów. Sprawdź również inną przygodową grę The Sinking City pobierz.

Coraz częściej zdarza się, iż im dłużej gramy w tą grę, rozgrywka jest coraz bardziej trudna, co dodatkowo wzmacnia wysoki poziom sztucznej inteligencji naszych wrogów. Przeciwnicy cechują się między innymi dużą czujnością, jak również potrafią analizować zmiany zachodzące w otoczeniu oraz współpracować nawzajem ze sobą. Do tego sam świat gry jest bardzo dynamiczny. Miasta rozwijają się w różnorodnym tempie, jednak zależnie od naszych poczynań, z kolei sporo elementów, takich jak przykładowo lokalizacje różnorodnych obozowisk czy też trasy patroli strażników, ustalane są zupełnie losowo.

Poczynania gracza w realny sposób mogą wpływać na tempo kolonizacji, jak również możliwe jest nawet odbijanie całych terytoriów z rąk obcych przybyszów. Pobierz za darmo This Land is My Land Download, a z pewnością będzie to dla Ciebie doskonała rozgrywka. W szczególności jest to polecana gra dla osób, które uwielbiają spędzać czas w dynamicznym środowisku i tym samym żadne wyzwania nie są dla nich obce.

This Land is My Land Pobierz grę na PC

This Land is My Land download Pobierz Grę!

 • Pobierz This Land is My Land Crack Chomikuj
 • Free Download This Land is My Land Torrent Pebx
 • SKIDROW This Land is My Land Free Download
 • PROPHET This Land is My Land Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.