Fall of Light Download

Interesują Cię gry RPG w klimacie fantasy, które zawierają elementy dungeon-crawlera? Jeżeli tak, to koniecznie Pobierz Fall of Light Download. To niezwykle ciekawa produkcja, która została przedstawiona w tym roku przez studio RuneHeads i została wydana na komputery PC przez 1C Company. Jeśli chodzi o fabułę, jak i mechanikę rozgrywki, wyraźnie widać w nich nawiązania do klasyki tego typu gier komputerowych. Co w żaden sposób nie sprawia jednak, że gra jest nudna lub nieatrakcyjna. Tradycyjne rozwiązania plus naprawdę dobra historia sprawiają, że gra wciąga na długie godziny. Jeśli więc szukasz czegoś jedynie na kilka minut, to uważaj na tę grę! Ona pochłonie Cię na znacznie dłużej.

Fall of Light Download – Pełna Wersja PC

Fall of Light pobierz

Pobierz za Darmo!

Historia zaczyna się w niezwykłym uniwersum, które zmaga się z trudnym problemem – świat zaczął być pochłaniany przez ciemność. I choć wcześniej udało się ją pokonać, co zaowocowało rozpoczęciem się Ery Ludzi, tak teraz problem z mrokiem znów powrócił i to Ty musisz się z nim zmierzyć. Twoim zadaniem jest wcielić się w postać wojownika Nyxa, który chce, by jego córka mogła dostać się do ostatniego na ziemi miejsca, które wciąż jest opromienione przez słońce. Zaczyna się dobrze, prawda? Dalej jest tylko lepiej. Jeśli intrygują Cię tego rodzaju przygody, koniecznie Pobierz Fall of Light Download. Na pewno się nie zawiedziesz.

Gra jest prezentowana użytkownikowi w rzucie izometrycznym, co jest dość standardowym rozwiązaniem dla tego typu rozgrywek. W trakcie gry poznajemy świat Fall of Light zarówno przez eksplorację terenu, jak i rozmowy z różnymi postaciami. W ten sposób poznajemy tajemnice otaczającego nas uniwersum, a także otrzymujemy różnego rodzaju zagadki i łamigłówki, które musimy rozwiązywać, by móc iść dalej. Rozgrywka jest dodatkowo utrudniona faktem, że nasza postać cały czas znajduje się w nieprzyjaznym dla siebie otoczeniu, co powoduje, że podstawą, która pozwala przetrwać, jest walka o bezpieczeństwo. Dzięki temu cała rozgrywka jest bardzo interesująca i naprawdę nie ma w niej miejsca na nudę. Niezwykłe uniwersum, wyraźnie zarysowane role i charaktery postaci oraz wyzwanie, cel, który jest wart osiągnięcia. Ta gra pobudza wyobraźnię i sprawia, że chcesz pozostawać w tym świecie jak najdłużej.

Sprawa jest prosta. Lubisz takie gry, jak kultowe w swojej dziedzinie Ico lub niesamowicie znaną i uwielbianą na całym świecie serię Dark Souls? To nie pozostaje Ci nic innego, jak zapoznać się również z tą pozycją. Pobierz Fall of Light Download i ciesz się dobrym RPG w klasycznym stylu. Zapewnisz sobie dobrą zabawę oraz świetny relaks – na prawdę warto. Tym bardziej, że cała rozgrywka opiera się na tradycyjnych założeniach związanych z komputerowym RPG. Świetna zarówno dla zaprawionych w bojach miłośników odgrywania ról w różnych fantastycznych uniwersach, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy chcą zapoznać się z takim gatunkiem. I jedni, i drudzy z całą pewnością będą zafascynowani. Cóż więcej można powiedzieć – wyrusz wraz z Nyxem do miejsc skąpanych w promieniach słońca.

Fall of Light Pobierz grę na PC

Fall of Light download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Fall of Light Crack Chomikuj
  • Free Download Fall of Light Torrent Pebx
  • Exsite Fall of Light Pobierz za darmo
  • Skidrow Fall of Light Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *