InSomnia Download

InSomnia to gra RPG, osadzona w świecie będącym połączeniem stylistyki dieselpunkowej i klimatów science-fiction. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia MONO z siedzibą w Rosji, a środki na jej powstanie zebrano za pośrednictwem Kickstartera. Jeżeli jesteś miłośnikiem oryginalnych hybryd stylistycznych, pobierz InSomnia Download i oddaj się fascynującej rozgrywce. Wydawcą gry jest HeroCraft. Data premiery 27 września 2018 na PC.

InSomnia The Ark Download Pełna wersja

InSomnia pobierz grę na PC Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze InSomnia ma miejsce na gigantycznej stacji kosmicznej. Jej pokład jest siedzibą Nomanów, prastarej człekokształtnej rasy. Wiele stuleci temu, potomkowie tych mieszkańców porzucili zdewastowaną przez globalną wojnę planetę rodzinną. Konflikt między Republiką Noma a Reżimem SORG sprawił, że bohaterowie zmuszeni zostali do poszukiwania nowego miejsca do życia. Akcja gry osadzona została 400 lat po tych wydarzeniach. Znaczna część stacji została opuszczona, a osoby pozostałe na dryfującym pokładzie znajdują się w stanie uśpienia. Aby poznać dalsze losy Nomanów, ściągnij InSomnia: The Ark Download i dowiedz się, czy uda się im przetrwać.

Mechanika

Gracze przejmują kontrolę nad członkami załogi, którym udało się przebudzić ze snu. Celem zabawy jest eksploracja poszczególnych sekcji na stacji, a także realizacja różnorakich misji. Aby podjąć się wyzwania w imieniu Nomanów, pobierz za darmo InSomnia PC Download i poznaj historię ogromnej stacji kosmicznej. Większość zadań fabularnych i pobocznych wymaga podjęcia walki z wrogami, którzy sterowani są przez sztuczną inteligencję. Większe obszary pozostają statyczne, jednak mniejsze lokalizacje produkcja generuje w sposób losowy.

Rozgrywka

Walka z przeciwnikami rozgrywana jest w czasie rzeczywistym. Gracz musi więc opracować właściwą taktykę oraz odpowiednio wykorzystać posiadane zdolności postaci. Na wydajność bohaterów niemały wpływ mają czynniki zewnętrzne, takie jak zmęczenie, poziom tlenu, obecność ran, chłód czy głód. Usunięcie negatywnych skutków przebywania na odizolowanej od reszty świata stacji wymaga posiadania odpowiedniego wyposażenia. Zgon prowadzi do upuszczenia przez postać wszystkich zebranych dóbr, a także nałożenia tymczasowej kary na bohatera. W niektórych przypadkach śmierć może się okazać nieodwracalna, a gracz musi rozpocząć całą zabawę na nowo. Jeżeli chcesz zaangażować się w ekstremalną rozgrywkę, pobierz PC InSomnia free Download i weź udział w wyczerpującej przygodzie.

Strona techniczna

Pod względem kwestii technicznych InSomnia zwraca uwagę przede wszystkim trójwymiarową grafiką. Oprawa wizualna została wykonana bardzo szczegółowo oraz z poczuciem stylu. Sposób przedstawienia akcji w bardzo dużym stopniu przypomina pierwsze odsłony serii Fallout, grę Wasteland 2. Dodatkowym atutem produkcji jest mroczny soundtrack, który doskonale pasuje do tajemniczej scenerii oraz ogólnej stylistyki produkcji. Gra oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb rozgrywki multiplayer.

InSomnia Pobierz Steam PC

InSomnia download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Quad Core 2.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 760 / Radeon R7 360 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Prophet PC InSomnia: The Ark Skidrow
  • Pebx free InSomnia za darmo Pobierz
  • Warez-bb InSomnia Cracked-3dm
  • Do pobrania InSomnia: The Ark Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *