InSomnia Download

InSomnia to gra RPG, osadzona w świecie będącym połączeniem stylistyki dieselpunkowej i klimatów science-fiction. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia MONO z siedzibą w Rosji, a środki na jej powstanie zebrano za pośrednictwem Kickstartera. Jeżeli jesteś miłośnikiem oryginalnych hybryd stylistycznych, pobierz InSomnia Download i oddaj się fascynującej rozgrywce.

InSomnia The Ark Download Pełna wersja

InSomnia steam

Pobierz za Darmo!

Fabula w grze InSomnia

Historia przedstawiona w grze InSomnia ma miejsce na gigantycznej stacji kosmicznej. Jej pokład jest siedzibą Nomanów, prastarej człekokształtnej rasy. Wiele stuleci temu, potomkowie tych mieszkańców porzucili zdewastowaną przez globalną wojnę planetę rodzinną. Konflikt między Republiką Noma a Reżimem SORG sprawił, że bohaterowie zmuszeni zostali do poszukiwania nowego miejsca do życia. Akcja gry osadzona została 400 lat po tych wydarzeniach. Znaczna część stacji została opuszczona, a osoby pozostałe na dryfującym pokładzie znajdują się w stanie uśpienia. Aby poznać dalsze losy Nomanów, pobierz InSomnia Download i dowiedz się, czy uda się im przetrwać.

Mechanika w grze InSomnia

Gracze przejmują kontrolę nad członkami załogi, którym udało się przebudzić ze snu. Celem zabawy jest eksploracja poszczególnych sekcji na stacji, a także realizacja różnorakich misji. Aby podjąć się wyzwania w imieniu Nomanów, pobierz InSomnia Download i poznaj historię ogromnej stacji kosmicznej. Większość zadań fabularnych i pobocznych wymaga podjęcia walki z wrogami, którzy sterowani są przez sztuczną inteligencję. Większe obszary pozostają statyczne, jednak mniejsze lokalizacje produkcja generuje w sposób losowy.

Rozgrywka w grze InSomnia

Walka z przeciwnikami rozgrywana jest w czasie rzeczywistym. Gracz musi więc opracować właściwą taktykę oraz odpowiednio wykorzystać posiadane zdolności postaci. Na wydajność bohaterów niemały wpływ mają czynniki zewnętrzne, takie jak zmęczenie, poziom tlenu, obecność ran, chłód czy głód. Usunięcie negatywnych skutków przebywania na odizolowanej od reszty świata stacji wymaga posiadania odpowiedniego wyposażenia. Zgon prowadzi do upuszczenia przez postać wszystkich zebranych dóbr, a także nałożenia tymczasowej kary na bohatera. W niektórych przypadkach śmierć może się okazać nieodwracalna, a gracz musi rozpocząć całą zabawę na nowo. Jeżeli chcesz zaangażować się w ekstremalną rozgrywkę, pobierz InSomnia Download i weź udział w wyczerpującej przygodzie.

Strona techniczna gry InSomnia

Pod względem kwestii technicznych InSomnia zwraca uwagę przede wszystkim trójwymiarową grafiką. Oprawa wizualna została wykonana bardzo szczegółowo oraz z poczuciem stylu. Sposób przedstawienia akcji w bardzo dużym stopniu przypomina pierwsze odsłony serii Fallout, grę Wasteland 2. Jeżeli lubisz klimatyczne RPG, pobierz InSomnia Download i wkrocz do świata w konwencji dieselpunk. Dodatkowym atutem produkcji jest mroczny soundtrack, który doskonale pasuje do tajemniczej scenerii oraz ogólnej stylistyki produkcji. InSomnia oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb rozgrywki multiplayer.

InSomnia Pobierz Steam PC

InSomnia free download

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC InSomnia Skidrow
  • Pebx free InSomnia za darmo Pobierz
  • Warez-bb InSomnia Cracked-3dm
  • Do pobrania InSomnia Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *