Fallout 76 Download

Gra na PC Fallout 76 jest kontynuacją i rozszerzeniem gry Fallout 4, w której zamiast na warstwę fabularną postawiono na element survivalu w trybie wieloosobowym. Akcja rozgrywa się 25 lat po zagładzie nuklearnej, w związku z którą większość terenów została skażona przez szkodliwe promieniowanie. Jedynie tereny Wirginii Zachodniej zostały nieco oszczędzone, gdyż przeżyły tam zwierzęta i stwory, które zostały zmienione przez promieniowanie. Ludzie z kolei przeżyli w tytułowej Krypcie 76, z której mają za zadanie wyjść po 25 latach, by odbudować Stany Zjednoczone. Jeśli chcesz zobaczyć jaką wizję postapokaliptycznego świata po wojnie nuklearnej przygotowało studio Bethesda Softworks, koniecznie pobierz Fallout 76 Download i zobacz fantastyczną grafikę na własne oczy.

Fallout 76 Download – Pełna Wersja PC

Fallout 76 pobierz

Pobierz za Darmo!

Zbuduj własną bazę i znajdź sprzymierzeńców

Podstawowym zadaniem jakie masz w grze Fallout 76 jest zbudowanie własnej bazy, z której będziesz strzelać zarówno przy pomocy własnej broni, jak i głowic nuklearnych. Takie działania nie mają służyć jednak szerzeniu jeszcze większych spustoszeń, a zaznaczeniu własnego terenu, w którym poszukiwać będziesz surowców, które pozwolą Ci przetrwać i rozwijać własne umiejętności. Możesz np. samodzielnie lub z pomocą sprzymierzeńców zdobyć kopalnię ołowiu, dzięki której w twojej bazie nie zabraknie Ci amunicji. Potrzebna Ci będzie przede wszystkim do obrony przed potworami wydostającymi się przez otwory, czyli tzw. Scorchbeasts. Amunicja nuklearna może pozwolić zamknąć otwory przez które wydostają się zmutowane bestie. Jeśli chcesz zmierzyć się ze zmutowanymi promieniowaniem leniwcami oraz sprawdzić swoje umiejętności survivalowe, koniecznie pobierz Fallout 76 download, a rozwiniesz wiele umiejętności przetrwania w wirtualnym postapokaliptycznym świecie, rozwijając przy okazji kreatywne myślenie.

Tryb multiplayer daje duże możliwości

Cała rozgrywka odbywa się w trybie multiplayer to znaczy, że postaci pojawiające się w grze są kierowane przez innych graczy. Jednocześnie może być ich w grze 24 lub 32. Dzięki temu w stworzonym świecie po wybuchu nuklearnym można rzeczywiście odczuć wrażenie odludzia. Cała mapa podzielona jest na sześć regionów, w których można spotkać przeciwników o różnych poziomach doświadczenia. Są góry, tereny zalewowe i leśne mokradła. Można sobie w nich radzić w pojedynkę lub z pomocą stworzonej drużyny.

Jeśli crafting jest tym, co interesuje cię w grach na PC, pobierz Fallout 76 download i twórz z mozołem własną broń, która nie raz wymaga napraw ze względu na działające ciągle promieniowanie. Możesz również doskonalić się w gotowaniu, mając do dyspozycji wiele przepisów, a także uważając by znalezione pożywienie nie stało się skażone promieniowaniem, gdyż proces zepsucia następuje w tych warunkach szybko. Uczysz się również opatrywania ran i leczenia dolegliwości. Oczywiście nie można rozwijać na raz wszystkich umiejętności ani ich używać, dlatego dobrym systemem w grze jest kooperacja z innymi graczami. Można sprzedawać im własną broń, a także korzystać z ich pozostałych umiejętności. Wybór sposobu gry determinuje jej rozwój, dlatego za każdym razem może być inna i jeszcze ciekawsza.

Fallout 76 Pobierz grę na PC

Fallout 76 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Fallout 76 Crack Chomikuj
  • Free Download Fallout 76 Torrent Pebx
  • CODEX Fallout 76 Free Download
  • RELOADED Fallout 76 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *