Fallout Shelter Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch

Producent: Bethesda Softworks


Wydawca: Bethesda Softworks


Data premiery: 29 marca 2017


Tryb gry: single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, zagraj za darmo, postapokalipsa, 2D, Xbox Play Anywhere

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 1892 razy

Waga: 1.02GB

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe Fallout Shelter :

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Quad 2.83 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 250/Radeon HD 6970
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Jeżeli jesteś fanem uniwersum Fallout, z pewnością zaciekawi Cię darmowa gra Fallout Shelterpobierz Fallout Shelter download. To gra strategiczno-ekonomiczna, podczas której przejmiemy rolę zarządcy schronu zamieszkiwanego przez różnych ludzi. Podczas gry naszym zadaniem będzie zadbanie o rozbudowę schronu, zdobywanie pożywienia i środków umożliwiających przeżycie.

Fallout Shelter Download PC

Fallout Shelter pobierz Ściągnij Grę!

Uniwersum Fallout

Fanom zapewne nie trzeba tłumaczyć, czym jest Fallout, jednak może warto przedstawić to uniwersum innym osobom. Dla nich darmowa gra Fallout Shelter może być doskonałą okazją na zapoznanie się z serią. To gra fabularna osadzona w świecie postapokaliptycznym. Fabułą jest historia alternatywna – Stany Zjednoczone podejmują próby opanowania fuzji nuklearnej, konflikt o ropę kończy się wojną atomową z Chinami. Nasz bohater znajduje schronienie w jednym z rządowych schronów przeciwatomowych.

Gra Fallout zasłynęła również z tzw. Special Random Encounters – losowo występujących spotkań o charakterze humorystycznym, które bardzo często nawiązują do popkultury. Gra została stworzona przez amerykańskie studio Bethesda Game. Jeżeli chcesz spróbować rozgrywki w tym świecie, pobierz Fallout Shelter download.

Mechanika rozgrywki

Podczas gry w Fallout Shelter w wersji na PC naszym głównym zadaniem będzie rozbudowywanie schronu. Będziemy powiększać lokację o kolejne pomieszczenia. To sprawi, że nowi członkowie społeczności znajdą miejsce do mieszkania i realizowania swoich życiowych potrzeb. Podczas rozgrywki powinniśmy równocześnie dbać o morale mieszkańców naszego schronu. Tak jak w realnym życiu, będą oni o wiele szczęśliwsi pracując wydajniej w miejscu, gdzie realizacja powierzonego zadania sprawia im satysfakcję. Możemy również zwiększać populację naszego schronu. Możemy to uczynić umieszczając dwie osoby przeciwnej płci w jednym pokoju lub kontaktując z postaciami zewnątrz, które zapukają do bram schronu. Możemy również samodzielnie płodzić potomków – jest to pewniejsza opcja.

Nasze główne zadanie będzie oczywiście polegało na dbaniu o zasoby. Nie zawsze będzie to łatwe. Zasoby szybko wyczerpują się, zarówno podczas pracy wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Jeśli populacja w naszym schronie zbyt szybko się powiększy, zadbanie o zapewnienie jej odpowiednich zasobów do życia będzie bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. Podczas wypraw na zewnątrz będziemy musieli zdobyć dla naszych śmiałków odpowiednią broń i stroje obronne, gdyż będziemy musieli liczyć się z niebezpieczeństwem walki. Do walki może dochodzić z resztą również wewnątrz schronu – na przykład jeśli dojdzie do ataku ze strony zmutowanych bandytów lub zmutowanych stworzeń i przedrą się one do wnętrza bunkra.

Model Free-to-play

Gra Fallout Shelter udostępniana jest w oparciu o model biznesowy Free-to-play. Oznacza to, że możemy ją pobrać za darmo w pełnej wersji, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Często w grach udostępnianych na tej zasadzie w dość nachalny sposób promowane są możliwości wykupienia dodatkowych płatnych opcji za pomocą systemu mikropłatności. Co prawda, istnieją pewne dodatkowe płatne elementy – jak na przykład możliwość zakupu specjalnych skrzynek, dzięki czemu wylosujemy kultowe postacie z uniwersum Fallouta – jednak nie musimy się nimi specjalnie przejmować. Jeśli z nich nie skorzystamy, nie wpłynie to znacząco na naszą satysfakcję z gry.

Bez względu na to, czy jesteś fanem Fallouta, czy nigdy wcześniej nie grałeś w tę grę – niewiele ryzykujesz. Pobierz Fallout Shelter download.

Fallout Shelter Pobierz i zainstaluj

Fallout Shelter download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz