Far Cry 4 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:

Ubisoft


Wydawca:

Ubisoft


Wydawca PL:

Ubisoft GmbH


Data premiery:

18 listopada 2014


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-10

Gatunek: Akcji, FPP, sandbox, FPS, elementy RPG, strzelanki

Języki: polski (napisy), angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8205 razy

Waga: 21.91 GB

Ocena użytkowników: 4.4/5

Wymagania sprzętowe Far Cry 4:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-750 2.66GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680/Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

Czy zwykłe „strzelanki” mogą być faktycznie wartościowymi grami komputerowymi? Obecnie to właśnie ta dziedzina w wirtualnej rozrywki cieszy się prawdopodobnie największą popularnością, i bardzo wiele najbardziej znanych tytułów związanych jest właśnie z nią. Niektórzy ludzie twierdzą jednak, że taka rozrywka nie jest szczególnie ambitna, bowiem nie wymaga od nas właściwie żadnego myślenia – wszystko sprowadza się jedynie do samej akcji, która w dodatku często jest z góry zaprogramowana i niezwykle przewidywalna. Warto jednak wiedzieć o tym, że w rzeczywistości wcale nie musi tak być, bowiem wszystko zależy rzecz jasna jedynie od tego, w jakie dokładnie gry akurat gramy.

Far Cry 4 Download – Pełna wersja na PC

Far Cry 4 Pobierz Ściągnij Grę!

Znajdziemy tutaj takie tytuły, które oprócz samej tylko akcji skrywają w sobie naprawdę ciekawą fabułę – już tylko to sprawia, że spędzanie z nimi czasu może dla nas być jak najbardziej wartościowe. Ponadto rozbudowana mechanika często sprawia, że rozgrywka jest znacznie bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Idealnym przykładem takiej gry jest Far Cry. Pierwsza część tej serii ukazała się w roku 2004 i niemalże od razu podbiła serca wielu graczy na całym świecie. Obecnie w sieci znajdziemy już Far Cry 4 download – zdecydowanie warto zapoznać się z tą grą nieco bliżej, bowiem naprawdę wysoko ustawia ona poprzeczkę dla kolejnych odsłon w tej serii.

Far Cry 4 – Zwiastun

W Far Cry 4 znajdziemy wiele rzeczy które tak urzekały nas we wszystkich wcześniejszych częściach. Jest to przede wszystkim wspaniała grafika – nawet pierwsza część która ukazała się ponad 10 lat temu znacząco wyprzedzała pod tym względem swoją epokę. Również i w tym przypadku możemy oczekiwać naprawdę zachwycającej szaty graficznej, tym bardziej, że akcja gry dzieje się w bardzo malowniczych regionach. Fabuła Far Cry 4 przenosi nas do fikcyjnego państewka w Himalajach, które jedynie na pierwszy rzut oka jest bardzo ciche i spokojne. W pewnym momencie rozpoczęła się w nim bowiem krwawa wojna domowa, tocząca się pomiędzy okrutnym dyktatorem a lokalnymi rebeliantami. Główny bohater trafia w sam środek wojny ze względu na matkę, która poprosiła go o to na łożu śmierci. Tryb gry dla jednego gracza przewiduje bardzo rozbudowaną kampanię, w której będziemy musieli przejść przez wiele ciekawych misji i stopniowo poznać zarówno sam kraj, jak i specyfikę konfliktu w którym bierzemy tutaj udział.

Pobierając z sieci Far Cry 4 download będziemy zatem mogli zapewnić sobie wiele godzin naprawdę fantastycznej, bardzo wciągającej zabawy. Same lokacje które przyjdzie nam tutaj zwiedzić są bardzo zróżnicowane – krajobraz tego niewielkiego kraju jest naprawdę zróżnicowany. Niektóre widoki dosłownie zapierają tutaj dech w piersiach, szczególnie potężne góry które zajmują znaczną część terytorium państwa. Jak już powiedzieliśmy, sama rozgrywka jest tu bardzo zróżnicowana i wcale nie ogranicza się wyłącznie do „bezmyślnego strzelania”. Oczywiście, nie brakuje także bardziej dynamicznych momentów i szybkiej akcji. Dodatkowo znajdziemy tutaj możliwość gry w trybie multiplayer, a zabawa z żywymi graczami zawsze jest niezwykle emocjonująca.

Jeżeli ktoś szuka dla siebie rzeczywiście wciągającej strzelanki, to Pobierz Far Cry 4 download. Nie da się zaprzeczyć temu, że gry z tej serii właściwie zawsze wręcz wyprzedzają swoją epokę i oferują graczom wiele godzin naprawdę doskonałej zabawy. Seria ta zadaje również kłam twierdzeniu mówiącemu, że takie gry nie są ani trochę ambitne czy wymagające. Aby przejść całą kampanię będziemy musieli naprawdę sporo się natrudzić, co rzecz jasna jest ogromną zaletą tego tytułu.

Far Cry 4 Pobierz za darmo

Far Cry 4 Download Pobierz Grę!

 • Free Download Far Cry 4 Torrent
 • Pobierz Far Cry 4 Chomikuj Reloaded
 • Far Cry 4 Free Download Crack
 • Exsite Far Cry 4 Pobierz za darmo
 • Pebx Far Cry 4 Download Free
 • Far Cry 4 PC Download Serial

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.