Far Cry: New Dawn Download

Far Cry: New Dawn to kontynuacja popularnej gry Far Cry 5. Planowana data premiery wypada na 15 lutego 2019 roku. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Ubisoft. Gra będzie dostępna na takich platformach, jak PC, PS4, a także XONE. To produkcja przeznaczona dla osób pełnoletnich.

W FarCry: New Dawn kolejny raz musimy zmierzyć się armii łupieżców. Jest ona dowodzona przez dwie czarnoskóre bliźniaczki. Gracz przenosi się do Ameryki, a dokładniej stanu Montana. Jest on na skraju całkowitej zagłady. Warto wspomnieć, że producent pierwszy raz postawił na bezpośrednią kontynuację poprzedniej odsłony gry.

Far Cry: New Dawn Pobierz grę na PC

Far Cry: New Dawn download Ściągnij Grę!

Po odpaleniu gry przenosimy się do świata, jaki opuściliśmy w Far Cry 5. Od wydarzeń, które znamy z poprzedniej części minęło dokładnie siedemnaście lat. Po wojnie nuklearnej przyszedł czas powrotu do normalności. Ziemia nabiera kolorów, a także pokrywa ją bujna roślinność.

Masz ochotę przenieść się do post-apokaliptycznej Ameryki? Pobierz Far Cry: New Dawn Download i stań oko w oko z armią Highwaymen. Na jej czele znajdują się bliźniaczki Mickey i Lou. Na starcie naszej zabawy przenosimy się do miasteczka Hope Country. Z pewnością zostanie ono rozpoznane przez osoby, które grały w poprzednią część.

Każdy gracz może stworzyć własnego bohatera, który będzie posiadał unikatowe cechy. Oczywiście możemy liczyć na pomoc sprzymierzeńców m.in. mieszkańców Prosperity. Naszym pomocnikiem będzie również pies o imieniu Tomber, czy też dzik Horatio. Zwierzęta znają rozmaite sztuczki, które mogą nam pomóc podczas walki z przeciwnikiem.

W FC New Dawn możemy również skorzystać z tzw. “spluw do wynajęcia”. Dzięki temu spotkamy m.in. snajperkę o imieniu Nana. Po wirtualnym świecie możemy poruszać się nie tylko pieszo, ale również za pomocą pojazdu. Wszystko zależy od okoliczności.

Chcesz poczuć, czym jest prawdziwe niebezpieczeństwo? Pobierz na PC Far Cry: New Dawn i zrób wszystko, aby zapobiec kolejnej wojnie nuklearnej. Podczas rozgrywki musimy również wykonać szereg misji pobocznych, dzięki czemu nie mamy ani chwili na nudę. Producent zadbał również o liczne aktywności opcjonalne.

W grze akcji Far Cry: New Dawn możemy przejąć lub obrabować posterunek wroga. Rabunek jest o wiele łatwiejszy, jednak przynosi słabsze efekty. Przeciwnik powróci do swojej bazy, a ponadto stanie się silniejszy. Kolejny atak sprawi nam więc o wiele więcej trudności.

Za pomocą helikoptera możemy również poznać inne obszary Ameryki. One również zostały przejęte przez wroga. Możemy zobaczyć np. Wielki Kanion Kolorado. Warto wspomnieć o tym, że korzystanie z śmigłowca możliwe jest tylko wtedy, gdy posiadamy specjalistyczne zasoby. Gromadzimy je podczas rozgrywki.

Zasoby pozwalają nam udoskonalić posiadaną broń, czy też wzmocnić osadę. Ponadto są one niezbędne do tego, aby korzystać z wszelkich pojazdów. Gracz otrzymuje rozbudowany arsenał, gdzie można znaleźć broń różnego kalibru m.in. karabiny maszynowe. Należy również wspomnieć, że każdy przeciwnik ma inne umiejętności, a także wytrzymałość.

FarCry: New Dawn Download – Pełna Wersja gry PC

FarCry New Dawn pobierz gre Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270X lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

  • Do pobrania FC New Dawn torrent pebx
  • Free Download Far Cry: New Dawn crack chomikuj
  • Za darmo Far Cry: New Dawn Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *