Far Cry Primal Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Ubisoft


Wydawca:

Ubisoft


Wydawca PL:

Ubisoft GmbH


Data premiery:

23 lutego 2016


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, FPP, sandbox, crafting, prehistoria

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Holenderski, Fiński, Japoński, Koreański, Norweski, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Szwedzki, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 17294 razy

Waga: 14.94 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Far Cry Primal:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-550 3.2GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 280X
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Far Cry to produkcja zrealizowana w konwencji pierwszoosobowej gry akcji, której pierwszym producentem było studio Crytek. W 2004 roku prawa do tej produkcji przejął Ubisoft Montreal. Zmiana ta wyszła grze zdecydowanie na dobre, gdyż studio to, rozwijając najlepsze cechy tej produkcji, doprowadziło ją do szczytowej formy.

Far Cry Primal Download PC

Far Cry Primal Pobierz Ściągnij Grę!

Dawno, dawno temu…

Cała fabuła Far Cry Primal rozgrywa się w czasach prehistorycznych i przenosi gracza do epoki kamienia łupanego około dwanaście tysięcy lat przed naszą erą. Cała akcja tej gry toczy się w przepięknej krainie Oros, która w całości została wymyślona przez twórców tej produkcji. Dzięki temu, że powierzchnia ta została ukształtowana poprzez cofnięcie się lądolodu, charakteryzuje się on wyjątkowym ukształtowaniem terenu. Spotkać tutaj można zarówno bagna, lasy, jak i strefy, które pokrywa śnieg i lód.

Gracz wciela się w rolę starożytnego myśliwego o imieniu Takkar. Poznaje go w momencie, kiedy łowca zostaje zupełnie sam, gdyż w wyniku walki z obcym plemieniem wszyscy jego towarzysze zostali brutalnie wymordowani. Od tej chwili gra zamienia się w prawdziwą walkę o przetrwanie. Ciągle musi on uważać na czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa. W każdej chwili życia pozbawić go mogą zarówno agresywni tubylcy, jak i szalenie groźne ogromne prehistoryczne bestialskie zwierzęta. Aby przetrwać, Takkar musi uformować nowe plemię i zapewnić mu odpowiednie warunki dla odpowiedniego rozwoju. Spróbuj zagrać samemu w Far Cry Primal Download. Czy dasz radę przetrwać?

W świecie ludzi pierwotnych

Świat gry Far Cry Primal jest wręcz ogromny i niezwykle rozległy.. Dzięki tak bardzo rozbudowanej rzeczywistości na jej bohaterowie oprócz standardowych misji mają do wykonania również wiele dodatkowych zadań oraz niebezpiecznych przygód. Muszą oni nie tylko odbijać z rąk wrogów niebezpieczne frontony oraz walczyć z dzikimi i niebezpiecznymi zwierzętami w taki sposób aby później je upolować. Ogromnym atutem tej gry, który sprawia, że rozrywka jest jeszcze ciekawsza jest zapewnienie graczom dużej swobody działania oraz możliwości skorzystania z wielu alternatywnych sposobów prowadzących do realizacji założonych celów. Dzięki tym wszystkim wprowadzonym rozwiązaniom, przyjemność z rozgrywki znajdą w niej zarówno osoby emocjonujące się szybką akcją i właśnie tego oczekujące od gier komputerowych, jak również pasjonaci strategii i logicznego myślenia.

Twórcy gry Far Cry Primal Download doskonale zadbali też o jak najbardziej prawdziwe odwzorowanie realiów epoki kamienia łupanego. W tym celu mocno rozbudowany został system rzemiosła. Bohaterowie w grze nie znajdują gotowych narzędzi, wszelkie niezbędne do życia przedmioty takie jak broń, czy innego rodzaju narzędzia muszą oni wytworzyć sobie sami korzystając z różnych surowców jakie znajdą, oraz własnej kreatywności. Do swojej dyspozycji mają oni jedynie kości i skóry upolowanych zwierząt, a także różnorodne kamienie, które muszą poddać odpowiedniej obróbce. Z elementów tych mogą oni sami stworzyć różnorodną broń typową dla ludów prehistorycznych. Należą do niej między innymi różnego rodzaju maczugi, oszczepy, dzidy, łuki, czy inne typy oręża.

Podobnie jak to było w epoce kamienia łupanego, tak również w tej grze ogromnie ważną rolę odgrywa ogień. Wykorzystywany jest on nie tylko po to by przetrwać, ale pełni też istotne funkcje strategiczne i pomaga w walce z przeciwnikami, gdyż jedną z jego najważniejszych funkcji jest odstraszanie dzikich i drapieżnych zwierząt. Dzięki pomysłowemu wykorzystaniu tego żywiołu, możemy przepędzić drapieżniki w taki sposób, aby przerażone stworzenia uciekając na oślep stratowały nieprzyjacielskie plemiona. Dzięki temu patentowi możemy pozbyć się dwóch wrogów jednocześnie. Sprawdź jak żyli ludzie pierwotni. Gra Far Cry Primal Download jest już dostępna do pobrania.

Nowoczesna grafika w grze o prehistorii

Bardzo ciekawym rozwiązaniem uatrakcyjniającym całą rozgrywkę jest umożliwienie głównym postaciom możliwości wykorzystania różnych gatunków zwierząt jako prehistorycznych środków lokomocji dzięki oryginalnej opcji umożliwiającej ich dosiadanie. Ta możliwość znacznie przyspiesza podróż po krainie Oros. Bardzo mocną stroną tej gry jest ciekawa i niezwykle realistyczna grafika. Dzięki niej każdy gracz może poczuć się jakby wsiadł w wehikuł czasu i cofnął się o całe tysiące lat po to by zobaczyć w jakim trudzie człowiek na przestrzeni dziejów dochodził do takiego stopnia rozwoju, jaki możemy obserwować w dzisiejszych czasach.

Far Cry Primal Pobierz w Pełnej Wersji na PC

Far Cry Primal Download Pobierz Grę!

 • Free Download Far Cry Primal Torrent
 • Pobierz Far Cry Primal PC Chomikuj
 • Exsite Far Cry Primal Pobierz za darmo
 • Pebx Far Cry Primal Download Free
 • Cracked Far Cry Primal Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.