Farming Simulator 15 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:

GIANTS Software


Wydawca:

Focus Home Interactive


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

30 października 2014


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / sieć lokalna


Liczba graczy:

1-16

Gatunek: Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 22937 razy

Waga: 1.18 GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 15:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 128 MB GeForce 7500 LE
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Xp 32
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8600
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8

Farmingg Simulator 15, to kolejna, już szósta odsłona tej popularnej gry. Ci, którzy mieli do czynienia z poprzednimi wersjami gry, z zaskoczeniem odkryją, że Farming Simulator 15 jest dużo lepsza od poprzednich wydań. Osoby, które po raz pierwszy będą miały do czynienia z tą grą, na pewno ocenią ją pozytywnie. W porównaniu z poprzednią wersją gry, Farming Simulator 15 został wzbogacony o kilka dodatkowych i – trzeba powiedzieć wprost – interesujących opcji. Chcesz się o tym przekonać? Kliknij Farming Simulator 15 Download i poczuj się jak rolnik. Producentem gry jest Focus Home Interactive.

Farming Simulator 15 Download PC

Farming Simulator 15 pobierz gre Ściągnij Grę!

Symulator zarządzania farmą, stworzony przez Giants Software, oferuje nam wiele różnych możliwości gry. Tak jak w poprzednich wersjach, możemy prowadzić farmę w domyślnych lokacjach znanych z poprzednich wydań gry, ale nie tylko. W porównaniu z poprzednią wersją, najnowsza, została wzbogacona o możliwość uprawiania roli na terenach skandynawskich, cechujących się nieco innymi warunkami atmosferycznymi i bogatych w lasy, dlatego jedną z dodatkowych możliwości gry, jest praca w lesie i zarządzanie lasem. Las możemy sadzić, możemy również ścinać drzewa i transportować drewno.

Nowy sprzęt rolniczy.

W najnowszej wersji gry, autorzy dodali niemałą ilość nowego sprzętu rolniczego, który możemy posiadać i z którego możemy korzystać. Poza sprzętem do wykorzystania w lesie, autorzy gry dodali wiele sprzętu renomowanych producentów, takich jak New Holland czy Ponsse. Warto dodać, maszyny rolnicze i ciągniki są odwzorowane wręcz idealnie. Gracz, fan symulatorów, z pewnością doceni doskonałość odwzorowania wyposażenia kabin ciągników. Ciekawym dodatkiem, który pojawia się w tej grze, jest możliwość mycia ciągników i naszego sprzętu rolniczego, myjkami ciśnieniowymi. Takiej możliwości w poprzednich wersjach gry nie było. Pobierz pełną wersję gry Farming Simulator 15 Download na komputer PC i sprawdź czy potrafisz poprowadzić własną farmę.

 
 

Zasady gry.

Założenia gry, w porównaniu do poprzednich wersji praktycznie się nie zmieniły. Naszym zadaniem jest prowadzenie gospodarstwa rolnego, działanie w kierunku jego rozwoju, obsiewanie pól i zbiórka plonów, hodowla zwierząt. Oczywiście nie jest to tak łatwe, jak się może wydawać. Tak jak w rzeczywistej pracy rolnika i tutaj mogą występować sytuacje, nie ułatwiające nam pracy. Tak jak w poprzednich wersjach, również i w tej istnieje możliwość gry wieloosobowej. Przez sieć lokalną lub przez Internet, może zarządzać farmą jednocześnie nawet 16 osób .

Komu można polecić grę?

Grę Farming Simulator 15 można polecić wszystkim, którzy chcą się przekonać jak wygląda praca. Grając w Farming Simulator 15 można zyskać wiele rolniczych doświadczeń i trochę inaczej spojrzeć na ten trudny zawód. Zaletą gry jest nie tylko dużo opcji grania, ale bardzo dobre odwzorowanie rzeczywistości. Nie chodzi wyłącznie o grafikę, która można oczywiście ocenić bardzo dobrze, ale i o uwzględnienie praw fizyki. Ciągniki rolnicze jadące po trudnym terenie czy pod górę, nie osiągają prędkości, którą osiągały w trakcie jazdy po płaskim, równym terenie. Praca w polu czy w lesie, zawsze wiąże się z ich zabrudzeniem, nieodpowiednie postępowanie ze sprzętem, brak ostrożności podczas prac, może zaś prowadzić do wypadku, wszystko więc jest dobrym odwzorowaniem rzeczywistej pracy rolnika. Warto się o tym przekonać, zdecydować się na zakup tej gry i sprawdzić ją osobiście. Poznaj świat wsi, gospodarstw i maszyn rolniczych. Pobierz Farming Simulator 15 Download i zacznij grać ! Gra Symulator Farmy 15 to dobry wybór. Na koniec należy dodać, że rekomendowane wymagania sprzętowe to procesor Core 2 Duo 2.0 GHz, pamięć 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows Vista/7/8

Farming Simulator 15 Pobierz – Pełna Wersja

Farming Simulator 15 download Pobierz Grę!

 • Pobierz Farming Simulator 15 Torrent
 • Free Download Farming Simulator 15 Chomikuj
 • Farming Simulator 15 Pobierz za darmo
 • Exsite Farming Simulator 15 Download Free
 • Pebx Farming Simulator 15 PC Download
 • CODEX Farming Simulator 15 Free Download
 • Symulator Farmy 2015 Pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.