Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

Farming Simulator 15: Official Expansion

Platformy: PC
Producent:

GIANTS Software


Wydawca:

Focus Home Interactive


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

29 października 2015


Tryb gry:

single player


Gatunek: Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 293 razy

Waga: 3.91 GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8600/Radeon HD 2600
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10

Farming Simulator 15 to bez wątpienia jedna z ciekawszych gier, poświęconych tematyce rolnictwa. Symulator, który można śmiało nazwać grą o niesamowicie wysokim stopniu realizmu. W niej można poczuć się jak prawdziwy rolnik, dotknąć problemów, z którymi się styka, przekonać się, jak ciężka to praca, ale i zyskać przekonanie, że doskonała praca, daje doskonałe efekty. Za stworzenie gry jest odpowiedzialne studio Focus Home Interactive.

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

Farming Simulator 15: Official Expansion download Ściągnij Grę!

Ten symulator rolnictwa, to bardzo rozbudowana gra, w której stajemy się w pełni profesjonalnym rolnikiem i od nas zależy jak poprowadzimy nasze gospodarstwo. Stajemy się w niej rolnikiem, a naszym celem, jest nie tylko utrzymanie naszego gospodarstwa, ale i rozwijanie go tak, by przynosiło dochód. Pośrednim efektem jest w tym momencie możliwość kupowania nowych ciągników i maszyn rolniczych, czyli – jednym słowem – inwestowania we własne gospodarstwo, tak by się rozwijało, a praca w nim była szybsza, łatwiejsza i bardziej efektywna.

Farming Simulator 15 to przede wszystkim tereny, które nie do końca są zbieżne z naszymi terenami. Podstawową opcją jest prowadzenie gospodarstwa rolnego, a właściwie farmy, na terenach Ameryki. Oprócz możliwości prowadzenia farmy w pełnym znaczeniu tego słowa, mamy możliwość prowadzenia gospodarstwa rolnego na dalekiej północy Europy. Taka opcja ma swoje plusy i minusy. Minusem jest między innymi pogoda, która na dalekiej północy Europy, może skomplikować nawet najlepsze gospodarskie plany i inne warunki do prowadzenia gospodarstwa, plusem, jest możliwość zarządzania lasem, jego wycinania, czy sprzedaży drewna. Doskonały realizm, świetna grafika, idealne odwzorowanie ciągników, maszyn rolniczych to oczywiście atuty tej gry. To jednak dla fanów tej gry trochę za mało, dlatego twórcy. Farming Simulator 15, zdecydowali się wydać dodatek, który uzupełnia grę, a przede wszystkim daje możliwość uprawiania roli na nowych terenach rolniczych. Pełna wersja gry wraz z najnowszym DLC Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierzesz już za darmo poprzez nasz instalator.

Dlaczego warto zainstalować oficjalny dodatek do gry?

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek jest wart pobrania, przede wszystkim, dlatego, iż dzięki niemu możemy uzyskać dostęp do terenów, które są doskonale znane każdemu graczowi z terenu Europy Wschodniej. To właśnie te tereny, dzięki dodatkowi do gry będziemy mogli uprawiać, właśnie na nich tworzyć swoje gospodarstwa, rozwijać je i osiągać zyski. Oczywiście to nie jedyne udogodnienie, które oferuje niniejszy dodatek. Drugim jest wprowadzenie do gry szesnastu nowych maszyn, którymi będzie można jeździć i na których będzie można pracować. Wśród nowych maszyn można wyróżnić samochody ciężarowe, ciągniki rolnicze, sprzęt rolniczy czy też kombajny. Co ważne, pojazdy i maszyny – podobnie jak w podstawowej wersji gry – pochodzą od renomowanych producentów. W dodatku do gry, można znaleźć pojazdy takich marek jak Zetor, Tatra czy Farmtech.

W stosunku do wersji podstawowej, innych, większych zmian nie ma, co nie znaczy, że nie warto pobrać tego dodatku. Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz w wersji na PC, zyskujemy tereny do uprawiania roli i szereg nowych maszyn, które mogą okazać się nam pomocne. Warto jednak dodać, że jest to tylko dodatek, jednakże w naszej wersji instalacji znajduje się również podstawka Farming Simulator 15 dzięki czemu wszystko będzie działać jak należy. Jeśli więc interesuje was praca rolnika i chcecie sprawdzić, jak to jest żyć z tego, co daje gospodarstwo, pobierzcie już teraz ten niezwykły symulator farmy wraz z dodatkiem.

Farming Simulator 15 DLC Download

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek pobierz Pobierz Grę!

 • Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz za darmo
 • Free Download Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Torrent
 • Pobierz Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Chomikuj
 • Farming Simulator 15 DLC Download Free
 • Exsite Farming Simulator 15 DLC Free Download
 • Pebx Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek (2016)

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.