Feral Blue Download

Gra Feral Blue to wyjątkowe połączenie kilku rodzajów rozgrywek. Mieszanka symulatora żaglowca z niezwykle ciekawą rozgrywką strategiczną. A wszystko to osadzone w świecie po apokalipsie. Inspiracją dla twórców Feral Blue były również klasyczne przygodowe i RPG.

Feral Blue Download – Pełna Wersja PC

Feral Blue pobierz Ściągnij Grę!

Twórcy gry

Wydawcą i, jednocześnie, deweloperem gry jest moskiewskie studio Snowbird Games. To oni stoją za takimi produkcjami jak seria “Eador”, “Mount & Blade: With Fire and Sword”, a także “Blood & Gold”. Tworzone przez nich gry są bardzo zróżnicowane i skierowane do różnych grup odbiorców. Feral Blue to niezwykła gra, łącząca w sobie elementy najpopularniejszych rodzajów rozgrywek. Chcesz spróbować swoich sił w żegludze? Pobierz za darmo Feral Blue PC Download i już dziś zaokrętuj się na statek! Strategia oparta na żegludze morskiej osadzona w postapokaliptycznym świecie, połączona z elementami wziętymi z RPG-ów oraz gier przygodowych. Wszystko to razem stanowi o sile wypuszczonego przez studio Snowbird Games produktu.

Fabuła gry

W roku 1699 Słońce stało się zbyt jasne, aby pozostało to bez wpływu na naszą planetę. Lodowce stopniały, a morza i oceany wystąpił w brzegów. Większość ludzkości zginęła w wielkiej powodzi. Ci, którzy przeżyli,a nie jest ich wielu, nazywają ją Drugim Potopem. Cały świat stał się jednym wielkim oceanem. Jedyne co pozostało, to kilka rzadkich wysepek, garstka ludzi i technologia pozwalająca na przetrwanie w tych zabójczych warunkach. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest żeglować po niezmierzonym oceanie? Ściągnij Feral Blue free Download i przekonaj się sam, czy uda ci się przeżyć!

Zadaniem ocalałego z powodzi jest przeżycie, ale również stworzenie swojego własnego morskiego imperium. Przygoda rozpoczyna się od zaokrętowania na najniższym stanowisku na podrzędnym pirackim statku. Wspinaczka po szczeblach drabiny kariery to trudna i dość niebezpieczna wyprawa. W tej grze wszystkie chwyty są dozwolone. Warto pamiętać o tym, że każdy kapitan jest tylko człowiekiem i może umrzeć, natomiast statek musi płynąć dalej. Bunt, zakładanie swoich własnych dynastii kapitańskich, otrucia… W zasięgu gracza leży cały wachlarz możliwych ścieżek prowadzenia fabuły. Sprawdź również podobną grę Sea of Thieves pobierz.

Mechanika rozgrywki

Podstawowym zadaniem gracza jest pięcie się po szczeblach drabiny społecznej, by w efekcie stworzyć własne morskie imperium. W momencie, kiedy zostaje dowódcą statku odpowiada zarówno za dobór załogi i wyznaczanie jej zadań, ale również własnoręcznie steruje atakiem z broni dostępnej na jednostce. Marzą ci się pirackie bitwy morskie? Pobierz morską grę strategiczną z elementami przygodówki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie dużej dozy realizmu w kwestii prowadzenia narracji i związanych z tym zachowań bohaterów. Twórcy zadbali o to, aby każda z postaci występujących w grze została obdarzona właściwą jej osobowością oraz potrzebami. Konieczne jest więc stałe nadzorowanie swoich podwładnych, ponieważ mogą na przykład wszcząć bunt w celu obalenia swojego dowódcy, czyli gracza kontrolującego rozgrywkę.

Feral Blue Pobierz grę na PC

Feral Blue download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD FX-6300
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Feral Blue Crack Chomikuj
  • Pobierz Feral Blue Torrent Pebx
  • PROPHET Feral Blue Free Download
  • SKIDROW Feral Blue Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *