Feral Blue Download

Gra Feral Blue to wyjątkowe połączenie kilku rodzajów rozgrywek. Mieszanka symulatora żaglowca z niezwykle ciekawą rozgrywką strategiczną. A wszystko to osadzone w świecie po apokalipsie. Inspiracją dla twórców Feral Blue były również klasyczne przygodowe i RPG.

Feral Blue Download – Pełna Wersja PC

Feral Blue pobierz

Pobierz za Darmo!

Twórcy gry

Wydawcą i, jednocześnie, deweloperem Feral Blue jest moskiewskie studio Snowbird Games. To oni stoją za takimi produkcjami jak seria “Eador”, “Mount & Blade: With Fire and Sword”, a także “Blood & Gold”. Tworzone przez nich gry są bardzo zróżnicowane i skierowane do różnych grup odbiorców. Feral Blue to niezwykła gra, łącząca w sobie elementy najpopularniejszych rodzajów rozgrywek. Chcesz spróbować swoich sił w żegludze? Pobierz Feral Blue Download i już dziś zaokrętuj się na statek! Strategia oparta na żegludze morskiej osadzona w postapokaliptycznym świecie, połączona z elementami wziętymi z RPG-ów oraz gier przygodowych. Wszystko to razem stanowi o sile wypuszczonego przez studio Snowbird Games produktu.

Fabuła gry

W roku 1699 Słońce stało się zbyt jasne, aby pozostało to bez wpływu na naszą planetę. Lodowce stopniały, a morza i oceany wystąpił w brzegów. Większość ludzkości zginęła w wielkiej powodzi. Ci, którzy przeżyli,a nie jest ich wielu, nazywają ją Drugim Potopem. Cały świat stał się jednym wielkim oceanem. Jedyne co pozostało, to kilka rzadkich wysepek, garstka ludzi i technologia pozwalająca na przetrwanie w tych zabójczych warunkach. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest żeglować po niezmierzonym oceanie? Pobierz Feral Blue free Download i przekonaj się sam, czy uda ci się przeżyć!

Zadaniem ocalałego z powodzi jest przeżycie, ale również stworzenie swojego własnego morskiego imperium. Przygoda rozpoczyna się od zaokrętowania na najniższym stanowisku na podrzędnym pirackim statku. Wspinaczka po szczeblach drabiny kariery to trudna i dość niebezpieczna wyprawa. W tej grze wszystkie chwyty są dozwolone. Warto pamiętać o tym, że każdy kapitan jest tylko człowiekiem i może umrzeć, natomiast statek musi płynąć dalej. Bunt, zakładanie swoich własnych dynastii kapitańskich, otrucia… W zasięgu gracza leży cały wachlarz możliwych ścieżek prowadzenia fabuły.

Mechanika rozgrywki

Podstawowym zadaniem gracza jest pięcie się po szczeblach drabiny społecznej, by w efekcie stworzyć własne morskie imperium. W momencie, kiedy zostaje dowódcą statku odpowiada zarówno za dobór załogi i wyznaczanie jej zadań, ale również własnoręcznie steruje atakiem z broni dostępnej na jednostce. Marzą ci się pirackie bitwy morskie? Pobierz Feral Blue Download – morską grę strategiczną z elementami przygodówki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie dużej dozy realizmu w kwestii prowadzenia narracji i związanych z tym zachowań bohaterów. Twórcy zadbali o to, aby każda z postaci występujących w grze została obdarzona właściwą jej osobowością oraz potrzebami. Konieczne jest więc stałe nadzorowanie swoich podwładnych, ponieważ mogą na przykład wszcząć bunt w celu obalenia swojego dowódcy, czyli gracza kontrolującego rozgrywkę.

Feral Blue Pobierz grę na PC

Feral Blue download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Feral Blue Crack Chomikuj
  • Pobierz Feral Blue Torrent Pebx
  • PROPHET Feral Blue Free Download
  • SKIDROW Feral Blue Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *