FIFA 16 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:

EA Sports


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Electronic Arts Polska


Data premiery:

22 września 2015


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

Jeden gracz / Wieloosobowa

Gatunek: Sportowe, piłka nożna, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: polski (komentator), angielski, hiszpański, rosyjski, portugalski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9252 razy

Waga: 13.35 GB

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe FIFA 16:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce GTX 650/Radeon HD 5770 lub lepsza
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2550K 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6870
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8/8.1/10 64-bit

Sprawdź się w wirtualnej rozgrywce piłki nożnej, Pobierz pełną wersję FIFA 16 Download. Przygotowana z myślą o użytkownikach komputerów PC gra FIFA 16 jest kolejną odsłoną bardzo znanej serii sportowej oferowanej przez Electronic Arts. Po raz kolejny możemy zatem przejąć kontrolę nie tylko nad jednym z setek klubów, ale i nad drużyną narodową po to, aby przystąpić do rozgrywki wybierając, w zależności od potrzeb, tryb single albo multiplayer. Nowa odsłona to jednak nie tylko znane i sprawdzone rozwiązania, ale również usprawnienia rozgrywki, mówiąc o najbardziej istotnych zmianach wypada przy tym zwrócić uwagę na obecność kobiecych drużyn narodowych. Na razie futbol kobiecy nie może być jednak uprawiany na każdym etapie rozgrywek, nie ma też możliwości przeprowadzenia swoistej wojny płci, a więc meczu pomiędzy kobietami i mężczyznami. Gracz może jednak wybrać jeden z aż dwunastu kobiecych zespołów.

FIFA 16 Download

FIFA 16 pobierz gre Ściągnij Grę!

Czekasz długo na najnowszą odsłonę kultowej sportowej gry, także FIFA 2016 Pobierz już teraz i zainstaluj na swoim komputerze. Sama rozgrywka nie uległa poważniejszym zmianom, nadal oddaje się nam więc do dyspozycji rozmaite tryby, abyśmy mogli przejmować za ich pośrednictwem kontrolę nad naszymi ulubionymi drużynami. Oczywiście, nie oznacza to, że nie ma mowy o żadnych nowych opcjach i możliwościach.

Obecność kobiecych reprezentacji narodowych nie może nie cieszyć, nie mniej istotne wydają się jednak również różnego rodzaju usprawnienia w obronie. Nasze możliwości kontrolowania piłkarzy grających w tej formacji są zdecydowanie większe niż miało to miejsce do tej pory, możemy więc wiązać z nimi spore nadzieje nie tylko wtedy, gdy rozpoczynamy atak, ale i wtedy, gdy konieczne jest zarządzenie natychmiastowego powrotu do obrony. Zawodnicy mogą też korzystać z aż 25 nowych opcji odnoszących się do sposobu ich poruszania się, co przydaje się zwłaszcza w pojedynkach jeden na jednego. Można liczyć między innymi na to, że będą lepiej niż dotychczas reagować na poczynania napastnika, nie bez znaczenia wydają się jednak również usprawnienia charakterystyczne dla sztucznej inteligencji, te bowiem przydają się wtedy, gdy to obrona własnej bramki staje się naszym nadrzędnym celem. W tej odsłonie możemy też określać, jak długi będzie ślizg, a także, czy chcemy oglądać animację atakowania piłki.

Zwiastun FIFA 2016

Zmiany dotyczą zresztą nie tylko obrońców, ale i tych piłkarzy, którzy grają zarówno w ataku, jak i pomocy. I oni mogą lepiej reagować na nasze działania, możemy więc liczyć na akcje zdecydowanie bardziej składne niż miało to miejsce do tej pory. Nie bez znaczenia wydaje się również nowy system podań, te ostatnie mogą być więc szybkie i krótkie, a więc idealnie sprawdzające się w odniesieniu do oblężonych miejsc. Piłkarze łatwiej odnajdują się też wtedy, gdy sytuacja zaczyna się naprawdę komplikować, choć wcale nie mamy pewności, że piłkarz kryty przez kilku obrońców będzie w stanie przyjąć podanie kierowane właśnie do niego. Nowe możliwości i odrobina szczęścia zwiększają jednak nasze szanse na dogodną sytuację.

Wspominając o zmianach w FIFA 16 do pobrania nie można nie wspomnieć również o dryblingu. Teraz możemy decydować nie tylko o tym, jak, ale i kiedy mamy zamiar dotknąć piłki. Gdy przestrzeń pomiędzy piłkarzem i piłką nie jest duża, możemy również wykonywać triki, nic nie stoi przy tym na przeszkodzie temu, aby nagle zmieniać jej kierunek. Co ciekawe, nad tworzeniem tego systemu pracowano z samym Messim.

Analizując oprawę graficzną z pewnością nie dostrzeżemy żadnych znaczących zmian, nie można jednak na to narzekać zważywszy, że już zeszłoroczna odsłona prezentowała się naprawdę nieźle. Trudno zatem narzekać na brak kolejnej rewolucji zwłaszcza, że zmiany w samym trybie rozgrywki prezentują się naprawdę dobrze.

FIFA 2016 Download

Pobierz pełną wersję

Pobierz Grę!
 • Free Download FIFA 16 Pebx
 • Pobierz FIFA 2016 Torrent
 • Exsite FIFA 16 Download
 • Chomikuj FIFA 2016 Pobierz
 • FIFA 16 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.