FIFA 17 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:

EA Sports


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Electronic Arts Polska


Data premiery:

9 października 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Sportowe, piłka nożna, elementy przygodowe, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, arabski, czeski, duński, japoński, norweski, portugalski, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański latynoamerykański, szwedzki, chiński tradycyjny, turecki, hiszpański, holenderski, koreański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 24175 razy

Waga: 10.47 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe FIFA 17 :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3550K 3.40GHz / AMD FX 8150 3.6GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce Nvidia GTX 660 / AMD Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

FIFA 2017 to najsłynniejsza gra na komputer dla fanów piłki nożnej. W najnowszej odsłonie tradycyjnie możemy brać udział w pasjonującej rozgrywce. Do naszej dyspozycji oddano wiele reprezentacji narodowych oraz zawodników grających w różnych klubach. Grać możemy zarówno w trybie single i multiplayer. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, nie zwlekaj i zobacz najnowszą odsłonę już teraz.

FIFA 17 Download PC – Pełna Wersja

FIFA 17 Pobierz Ściągnij Grę!

Kolejna odsłona sportowej rywalizacji

FIFA 17 to kolejna odsłona słynnych gier sportowych, które co roku wypuszczane są na rynek przez studio EA Sports i za każdym razem cieszy się ogromną popularnością. W grze możemy kierować zdecydowaną większością klubów sportowych z różnych lig oraz reprezentacjami państw. Jest to szczególnie atrakcyjne dla widza, gdyż firma Elektronic Arts zawsze wykupuje licencję od FIFA i dzięki temu może posługiwać się autentycznymi nazwami klubów, nazwiskami piłkarzy, stadionami i logotypami. Dzięki temu nie mamy wrażenia, że bierzemy udział w czymś sztuczny, wykreowanym, wręcz przeciwnie, mamy wrażenie, jakbyśmy naprawdę brali udział w rozgrywkach, które znamy z telewizji, przenieśli się do tego świata. To sprawia, że gra jest bardzo realistyczna, ma nie tylko walor rozrywkowy, ale i poznawczy. Jeśli interesuje Cię piłka nożna, pobierz FIFA 17 download, nie będziesz rozczarowany.

Fabuła gry

Fabuła w tej odsłonie została nieco zmodyfikowana i uatrakcyjniona. Tym razem będziesz brał udział w rozbudowanej kampanii fabularnej pt. Droga do sławy. Na czym ona polega? Gracz wciela się w młodego piłkarza – Aleksa Huntera, który ma 17 lat i dopiero rozpoczyna swoją karierę w Premier League. Rozgrywka nie ograniczy się jedynie do kolejnych meczów – otrzymamy barwną, ciekawą i wciągającą historię, która z pewnością nie raz nas zaskoczy. Będziemy poznawać mnóstwo interesujących postaci – na przykład w szatni czy samolocie. Dodano również element znany z gier typu RPG – opcje dialogowe.

Mechanika

Najważniejsza część rozgrywki nie uległa zmianie. Mimo wprowadzonych udoskonaleń FIFA 17 jest nadal symulatorem gry. Nie musimy rozgrywać wcale wspomnianej wyżej kampanii fabularnej. Mamy wiele różnych innych opcji. Należą do nich mecze ligi, spotkania towarzyskie i potyczki w trybie multiplayer. Mechanika gry została nieco ulepszona w stosunku do tego, co mogliśmy obserwować w poprzednich wersjach. Możemy je dostrzec w stałych fragmentach rozgrywki, technikach ofensywnych, sztucznej inteligencji oraz starciach fizycznych. To sprawia, że gra jest ciekawsza i bardziej złożona. Gdy chcemy wykonać rzut rożny, możemy podbiec do piłki na kilka sposobów, co przekłada się na jej rotację. Tak samo dopracowany został drybling, podczas którego można teraz zastawić przeciwnika własnym ciałem. Kochasz piłkę nożną? Pograj w kolejną część FIFA 18.

Gra FIFA 17 wykorzystuje tym razem silnik Frostbite, który wykorzystywany był na przykład w serii Battlefield. Ze względu na wprowadzenie kampanii fabularnej musiano tym razem zrezygnować z silnika Ignite, który był wykorzystywany w poprzednich częściach na rzecz bardziej skomplikowanych rozwiązań.

Nie ulega wątpliwości, że gra trzyma wysoki poziom, do którego przyzwyczaiły nas poprzednie serie. Nie bez powodu cieszy się taką popularnością. Ostatnia część prezentuje sprawdzone rozwiązania, które zdobyły sympatię graczy, ale i wprowadza wiele nowości. Dlatego też, jeśli jesteś fanem piłki nożnej, pobierz FIFA 17 download i poczuj się, jakbyś był słynnym piłkarzem. Ta gra z pewnością Cię nie rozczaruje.

FIFA 17 Pobierz i zainstaluj na PC

FIFA 17 Download Pobierz Grę!

 • Free Download FIFA 17 Torrent
 • Pobierz FIFA 17 Chomikuj Cracked
 • Exsite FIFA 17 Free Download
 • Pebx FIFA 17 Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja FIFA 17 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *