FIFA 18 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

EA Sports


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Electronic Arts Polska


Data premiery:

29 wrzesień 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-22

Gatunek: Sportowe, piłka nożna, elementy przygodowe, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 21395 razy

Waga: 46.14GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe FIFA 18:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3550K 3.4 GHz/AMD FX 8150 3.6GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

FIFA 18 to kolejna odsłona najpopularniejszego cyklu rozgrywek piłkarskich na całym świecie, nad którym nieprzerwanie czuwa EA Sports. Gra trafiła na wiele platform z uwagi na niesłabnącą, wciąż rosnącą popularność. Gracze mogą po raz kolejny pokierować dużą ilością licencjonowanych reprezentacji narodowych oraz drużyn piłkarskich pochodzących z najlepszych światowych lig. Przedstawiciele Electronic Arts (wydawcy) ujawnili, że na okładce FIFA 18 znajdzie się Cristiano Ronaldo.

Jeśli jesteś fanem największego piłkarza na świecie, kochasz grać w piłkę nożną i FIFA to dla Ciebie najlepszy tytuł, jaki kiedykolwiek wyszedł, to FIFA 18 musi koniecznie znaleźć się w Twoim obszernym zbiorze. Pobierz FIFA 18 Download i rozpocznij rozgrywkę. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa przeciwko najmocniejszym piłkarzom na świecie! Data premiery gry 29 wrzesień 2017.

FIFA 18 Download – Pełna Wersja PC

FIFA 18 Pobierz Ściągnij Grę!

Najnowsza odsłona tego bestsellerowego tytułu wprowadza całą masę ulepszeń i usprawnień w mechanice. Należy podkreślić, że względem poprzedniej odsłony poprawie uległa również szata graficzna, której bardzo wysoka jakość jest zasługą opracowanej przez studio DICE technologii Frostbite. FIFA stawia raczej na ewolucję, niż na rewolucję. W tym gracze nie doczekali się ani żadnych znaczących zmian, ani żadnego nowego trybu. Jednak warto podkreślić ulepszenia w oprawie – nowością jest technologia Motion Technology, dzięki której można zaobserwować znacznie lepsze animacje na ekranie.

Dopracowane i poprawione animacje zawodników oznaczają m.in. brak jakichkolwiek, nienaturalnych opóźnień przy strzałach i podaniach. Kopanie piłki w światło bramki staje się obecnie naturalniejsze i bardziej celne. Ponadto co ważne zmodyfikowano również drybling stosując się do uwag fanów z FIFA 17. Twórcy przyznali, że w poprzedniej odsłonie zwody przy niskiej prędkości były nieprzydatne, a więc w FIFA 18 dobry drybler będzie doskonale operował piłką.

Inne zmiany i nowości to m.in. modyfikacja dośrodkowań – podania są obecnie bardziej płaskie i podkręcone. Dotyczy to w głównej mierze standardowej, domyślnej trajektorii. Ma to wpłynąć na zwiększenie dynamiki gry po podaniach w pole. Za pomocą odpowiednich przycisków gracz może również wykonywać podania niskie i wysokie. Pobierz za darmo FIFA 18 PC Download już teraz, aby móc cieszyć się fantastyczną rozrywką w gronie przyjaciół i znajomych.

Deweloperzy proponują graczom po kolejny tryb fabularny, który po raz pierwszy pojawił się w poprzedniej odsłonie. Ponownie bohaterem jest tu Alex Hunter, jednak nie już jako początkujący zawodnik, jednak bardziej doświadczony gracz, na którego ostrzą sobie zęby wszystkie kluby. Nie zabraknie konieczności podejmowania decyzji, które będą miały większy wpływ na całą opowieść i postacie. Całą fabułę podzielono na 6 rozdziałów, każdy z określonym celem dla gracza. Sprawdź poprzednią odsłonę serii FIFA 17 pobierz za darmo.

Twórcy dodali bardziej agresywny odbiór piłki – coś pomiędzy zwykłym wślizgiem, a zwykłym odbiorem. Uproszczono także rzuty karne. Obecnie należy jedynie wskazać kierunek i wcisnąć strzał. Ściągnij FIFA 18 free Download, wciel się w Alexa Huntera i rozpocznij swoją globalną karierę jako najlepszy zawodnik na świecie!

FIFA 18 Pobierz grę na PC

FIFA 18 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 460 / Radeon R7 / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Pobierz FIFA 18 Torrent Chomikuj
 • Free Download FIFA 18 Crack Pebx
 • Skidrow FIFA 18 Pobierz za darmo
 • Reloaded FIFA 18 Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.