Fight of Gods Download

Platformy: PC, PS4, Nintendo Switch
Producent:

Digital Crafter


Wydawca:

pQube


Data premiery:

28 marca 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Bijatyki, humorystyczne, na 2 osoby, indie, 2.5D, religijne, podzielony/wspólny ekran

Języki: polski, angielski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6618 razy

Waga: 2.79GB

Ocena użytkowników: 3.3/5

Wymagania sprzętowe Fight of Gods:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Fight of Gods to dzieło stworzone przez niezależnego producenta Digital Crafter z Tajwanu, produkującego głównie gry na urządzenia mobilne. W pewnym sensie prosta, nieskomplikowana i charakterystyczna fabuła tej gry w dużej części tłumaczy emocje, jakie towarzyszą graczom, którzy mieli okazje jej zasmakować. Wydawcą gry jest pQube.

Fight of Gods Pobierz grę na PC

Fight of Gods download Ściągnij Grę!

Fabuła bijatyki

Ta gra to klasyczna bijatyka. Bohater główny posiada całkiem spory zestaw umiejętności walecznych, które ma szansę zaprezentować na przeciwniku. Jeśli chodzi o broń, to jako takiej nasi bohaterowie nie posiadają. Ich bronią zazwyczaj są ich własne atrybuty. A jak się okazuje, atrybuty te mogą się okazać całkiem ciekawe.

Bohaterami, w których możemy się wcielić w grze, są bowiem bogowie różnych wyznań, a nawet fikcyjne postaci, takie jak Święty Mikołaj. Atrybutami Jezusa są więc fragmenty krzyża nadal przybite do jego dłoni, Mojżesza – kamienne tablice z przykazaniami, a Mikołaja – worek prezentów. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by przez chwilę poczuć się bogiem, pobierz za darmo Fight of Gods PC download i wciel się w boga, którego uważasz za najmocniejszego!

Sposób gry

Gra przeznaczona jest dla graczy powyżej 12 roku życia, można więc spodziewać się, że nie spotkamy w niej elementów prawdziwej krwi ani przemocy. Bogowie walczą ze sobą za pomocą dostępnych atrybutów. Mają do dyspozycji spory zasób uników, wykopów, podskoków, a także uderzeń pięściami, wymachów. Gra została wykonana w 2,5D – w praktyce oznacza to, że mamy do czynienia z trójwymiarowymi postaciami poruszającymi się w świecie dwuwymiarowym. Świat ten jednak nie ma większego znaczenia, choć bohaterowie biją się w Edenie lub na terenie Morza Czerwonego – mapy są więc wzięte z realiów lub przynajmniej wynikają z wierzeń i religii. Inną świetną bijatyką jest Dead or Alive 6 pobierz.

Ogólna ocena gry

Trudno jest powiedzieć, aby twórcy gry wspięli się na wyżyny tworzenia gier i zafundowali coś, co warto polecić znajomym. Z pewnością jako gra na telefon w poczekalni u lekarza Fight of Gods sprawdzi się wyśmienicie. Być może nawet wywoła nieśmiały uśmiech, gdy uda nam się swoją boska mocą pokonać mitycznego Zeusa. Gra oparta jest głównie na kontrowersji. Trudno jest bowiem uznać za dyplomatyczną i grzeczną grę, w której dochodzi do starcia dwóch przeciwstawnych sobie religii lub wierzeń. Co więcej – w grze każdy przeciwnik ma równe szanse. Można więc polemizować, która z religii jest najsilniejsza i opanuje świat, jeśli uda się ją pokonać workiem prezentów zatoczonym nad głową grubego siwego starca w czerwonym wdzianku.

Gra została wycofana między innymi w Malezji ze względu na kontrowersje spowodowane fabułą gry. Jeśli jednak nie przeszkadza Ci to, nie poczujesz się urażony i chcesz sprawdzić, czy wielkie moce nadane bogom przez wierzących pokrywają się z Twoimi umiejętnościami walki, to pobierz grę w pełnej wersji. Może się ona okazać rozrywką tak głupią, że aż śmieszną, co w rezultacie dać może nawet kilkadziesiąt minut przyjemnej, nieskomplikowanej gry przy odprężającej bijatyce bogów.

Fight of Gods Download – Pełna Wersja PC

Fight of Gods pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 750 Ti / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7+
 

 • Free Download Fight of Gods Crack Chomikuj
 • Pobierz Fight of Gods Torrent pebx
 • Exsite Fight of Gods Pobierz za darmo
 • CODEX Fight of Gods Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.