Football Manager 2018 Download

Platformy: PC
Producent:

Sports Interactive


Wydawca:

SEGA


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

10 listopada 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Sportowe, piłka nożna, manager piłkarski

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 10927 razy

Waga: 6.26GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Football Manager 2018:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Pentium 4 2.2 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB GeForce 9600M/Radeon HD 3650
  • Miejsce na dysku: 7 GB HDD
  • System operacyjny: Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1/10

Football Manager 2018 to pozycja, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Jedna z najbardziej popularnych gier ostatnich lat, która każdego roku święci ogromne triumfy wśród miłośników gier związanych z piłka nożną. Nie inaczej rzecz się ma z najnowszą, tegoroczną wersją, która była bardzo wyczekiwana przez wielu fanów. W końcu ich marzenia się ziściły – możemy bez najmniejszych problemów zagrać w najnowszą edycję Football Managera. Data premiery gry na PC 10 listopad 2017.

Gra została stworzona przez studio Sports Interactive, zaś wydana tradycyjnie już przez firmę Sega. Chcesz mieć wpływ na to, jak wyglądają mecze w tym wirtualnym świecie i spróbować zarządzać klubami piłkarskimi znanymi na całym globie? Pobierz Football Manager 2018 Download wówczas zanurzysz się w wirtualnym świecie jednego z najbardziej popularnych sportów na globie.

FM 2018 Download pełna wersja

Football Manager 2018 pobierz Ściągnij Grę!

Ta odsłona menedżera piłkarskiego została udoskonalona w kolejne już opcje, które pozwalają w bardziej zaawansowany sposób zarządzać wybranym przez nas klubem piłkarskim. Jako menadżer konkretnego klubu do Twoich zadań należy między innymi zdobywanie nowych piłkarzy, którzy wzbogacą Twoją drużynę. Zadanie to jest bardzo interesujące – możesz najpierw decydować się na osoby, które nie są jeszcze znane i kłaść nacisk oraz czas na ich trening, by stworzyć z nich piłkarzy najwyższych lotów.

Możesz również zdecydować się na to, by odłożyć pewne fundusze, dzięki którym będziesz mógł zatrudnić u siebie piłkarza już znanego, sprawdzonego i odnoszącego sukcesy. Jednak pamiętaj, że masz swoje ograniczenia i najczęściej są one związane z kwestią finansów – cóż, jak w prawdziwym życiu. Innym zadaniem, z jakim będziesz musiał się zmierzyć, będzie zdobywanie sponsorów, a także właściwe kontakty z mediami. Masz również wpływ na to, w jaki sposób będą wyglądały konkretne mecze ze strony Twojej drużyny. Zaciekawiony? Nie ma co się dziwić. Dlatego Pobierz za darmo FM 2018 Download i zacznij tworzyć najlepszą drużynę świata.

W trakcie gry masz dostęp do różnorodnych statystyk i tabel, dzięki którym możesz na bieżąco śledzić postępy swojej drużyny, obserwować i podejmować decyzje o tym, co należałoby poprawić, a jakie dziedziny klubowego życia są już w jak najlepszym porządku. Masz też możliwość oglądania meczów, jednak nie spodziewaj się zawrotnej jakości grafiki. Choć też nie można powiedzieć, żeby zaprezentowany tam poziom był jakoś zatrważająco niski. Po prostu w porównaniu z tym, co oferuje w tej kwestii choćby gra FIFA, jest odrobinę gorzej. Nie zmienia to jednak faktu, że Football Manager 2018 jest świetną grą, na którą naprawdę warto zwrócić swoją uwagę.

Jeżeli szukasz gry, dzięki której możesz poćwiczyć swoje umiejętności przewidywania i zarządzania, Ściągnij Football Manager 2018 free Download i stań się szefem piłkarskiego klubu marzeń. Tylko ostrzegamy – ta gra naprawdę wciąga. Choć mogłoby się wydawać, że zarządzanie wirtualnym klubem nie przynosi jakichś wielkich emocji, to prawda jest zupełnie inna. Ta gra to pochłaniacz czasu – jest naprawdę ciekawa i wciągająca.

Football Manager 2018 Pobierz cracked

Football Manager 2018 download Pobierz Grę!

  • Prophet PC Football Manager 2018 Skidrow
  • Pebx free Football Manager 2018 za darmo Pobierz
  • Warez-bb Football Manager 2018 Cracked-3dm
  • Do pobrania Football Manager 2018 Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.