For Honor Download

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:

Ubisoft / Ubisoft Blue Byte


Wydawca:

Ubisoft


Wydawca PL:

Ubisoft GmbH


Data premiery:

14 lutego 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-8

Gatunek: Akcji, TPP, średniowiecze, kooperacja, alternatywna historia

Języki: polski, angielski, francuski, arabski, włoski, niemiecki, hiszpański, holenderski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, czeski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9532 razy

Waga: 34.5GB

Ocena użytkowników: 3.7/5

Wymagania sprzętowe For Honor :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-550 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 6970
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280X
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Masz ochotę przenieść się w quasi-średniowieczny świat, gdzie na polach bitew odbywają się starcia rycerzy, wikingów i samurajów? Pobierz For Honour download. To sieciowa gra akcji z widokiem TPP, która została stworzona przez studio Ubisoft Montreal. Znajdziesz w niej bardzo realistycznie przedstawioną walkę i sporą dozę brutalności. Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych.

For Honor Download / zainstaluj pełna wersja

For Honor pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry For Honor przenosi nas do alternatywnego świata, który inspirowany jest epoką średniowiecza. Będziemy brać w nim udział w zmaganiach trzech frakcji. Pierwsza z nich to The Chosen, odpowiadająca japońskim samurajom. Drugą frakcję stanowią The Legions, którzy wzorowani są na europejskim rycerstwie. Ostatnia, trzecia frakcja to The Warborn – inspirowana była ona wikingami. Masz ochotę przenieść się w ten świat i stanąć do walki? Pobierz For Honor download.

Mechanika rozgrywki

Po stronie każdej z frakcji walczą tysiące żołnierzy. My, jako gracze, mamy możliwość sterowania jedynie czterema postaciami z wybranej przez nas frakcji. Są to postacie bardzo potężne, doświadczeni wojownicy, którzy dysponują unikatowymi zdolnościami. Znacznie górują oni nad zwykłymi, szeregowymi żołnierzami. Nie możemy kierować pozostałymi postaciami z naszej frakcji. Są one kierowane poprzez sztuczną inteligencję. Chociaż szeregowi wojownicy nie są tak potężni, mogą zdecydować o przechyleniu szali zwycięstwa na jedną lub drugą stronę. Dużą część gry zajmują pojedynki, między innymi bardzo efektowne starcia przy pomocy broni białej, jednak rozgrywka nie skupia się wyłącznie na samej akcji. Oprócz niej bardzo ważną rolę odgrywa także odpowiednie myślenie taktyczne i strategiczne.

Sześć trybów gry

W grze mamy do wyboru aż sześć trybów gry. Są to między innymi klasyczne pojedynki 1 vs 1 i 2 vs 2, oraz tzw. Dominion, który stanowi wariację na temat trybu dominacji.

Twórcy gry potraktowali dość lekko historyczne realia, co możemy zauważyć już na pierwszy rzut oka, chociażby jeśli chodzi o dobór walczących ze sobą stron. Mimo to, style walki samurajów, wikingów czy rycerzy zostały przedstawione z dużą dbałością o szczegóły i zgodnie z historyczną prawdą. Mechanika walki z pewnością warta jest uwagi. Opiera się ona na systemie Art of Battle. Duże szczegóły mają w nim szczegóły, na przykład to, w której ręce podczas pojedynku trzymamy broń. Jest to bardzo ważne przy blokowaniu ataków.

Bardzo widowiskowe są również akcje specjalne. Kiedy wykonamy skuteczny atak, w ramach bonusu będziemy mogli na przykład ostrzał katapult albo też zwiększyć na jakiś czas potencjał bojowy zwykłych, szeregowych bojowników, którzy walczą w naszej frakcji.

W oczekiwaniu na premierę gry…

Światowa premiera gry będzie miała miała miejsce 14 lutego 2017 roku. Wtedy również pojawi się polska wersja językowa. Obszerny pięćdziesięciominutowy fragment rozgrywki zaprezentowano już na targach E3 2015. Gra zapowiada się bardzo interesująco. Z pewnością może ona przypaść do gustu miłośnikom twórczości Tomasza Bagińskiego. Od strony technicznej to przede wszystkim symulator walki mieczem, chociaż istotny jest również aspekt strategiczny. Gra może być dużą konkurencją dla takich popularnych propozycji, jak Chivalry czy Mount & Blade. Jeżeli lubisz te tytuły, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że polubisz również For Honor. Masz ochotę przeżyć fantastyczną przygodę w świecie stylizowanym na średniowiecze i spróbować walki przy pomocy miecza? Pobierz For Honor download.

For Honor Pobierz Cracked PL

For Honor download Pobierz Grę!

 • Pobierz For Honor Torrent Chomikuj
 • Free Download For Honor Crack Pebx
 • Skidrow For Honor Pobierz za darmo
 • Reloaded For Honor Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.