Forest of Liars Download

Forest of Liars jest prekursorską produkcją zaledwie czteroosobowego zespołu Umeshu Lovers. Okazuje się strzałem w dziesiątkę, który zaliczył dość udane wejście. To przygodowa gra labiryntowa z wciągającą fabułą, która może przypaść do gustu użytkownikom o zróżnicowanych upodobaniach. Gra przystosowana jest do wymagań platformy PC Windows i pozwala rozwinąć swe zdolności dyplomatyczne.

Mamy duży wpływ na to, co się dzieje. Jeśli umiejętnie pokierujemy np. rozmową, sytuacja rozwinie się na naszą korzyść. W przeciwnym razie możemy ponieść dotkliwe konsekwencje. Warto się zatem starać, by ze zwariowanych przygód wyjść obronną ręką. Lubisz labirynty i jesteś pewien, że uda ci się z nich uwolnić? Spróbuj swoich sił i pobierz Forest of Liars download.

Forest of Liars Download – Pełna Wersja PC

Forest of Liars pobierz Ściągnij Grę!

Gdzie toczy się akcja?

Jesteśmy w lesie. Dosłownie i w przenośni. Świat przedstawiony w grze został obdarzony jakże sympatyczną nazwą: Las Kłamców. Już sama nazwa sugeruje, że nie powinniśmy ufać nikomu, z wyjątkiem własnej skromnej osoby. W tej tajemniczej przestrzeni napotkamy szereg dziwnych osób i postaci. Niektóre z nas będą chciały nas sprytnie wyprowadzić w pole. Nasza w tym głowa, by nie dać się omamić i zachować czujność. Zadaniem gracza jest odnalezienie właściwej drogi w niebezpiecznej rzeczywistości labiryntu. Każdy, kto choć raz zmierzył się z podobnym wyzwaniem, doskonale wie, że pozory mylą. Jeśli i ty chcesz zweryfikować, na co tak naprawdę cię stać, spróbuj się uwolnić. Pobierz za darmo Forest of Liars PC download i podnieś rękawicę.

Na czym polega gra?

Najprościej mówiąc, rozgrywka polega na eksploracji świata, w którym zostaliśmy uwięzieni. Mamy poszukiwać rozwiązań i możliwych dróg ucieczki. Jak na “przygodówkę” przystało, spotykamy na swej trasie rozmaite postacie, od których możemy uzyskać niezbędną wiedzę. Nie wszystkie istoty są jednak nastawione do nas przyjacielsko, niektóre z nich chcą nam zaszkodzić, inne to my sami musimy zmanipulować, by osiągnąć jakąś korzyść. Każde zetknięcie z grą może determinować inne doświadczenia i rozwiązania, co sprawia, że gra szybko się nie znudzi. Ciekawą grą przygodową jest Tunic do pobrania.

W grze musimy także walczyć z wrogami oraz rozwiązywać łamigłówki. Możemy zatem rozwijać swe umiejętności na różnych płaszczyznach, przez cały czas nie tracąc koncentracji. Czy sprawdzisz się tak samo dobrze w każdym starciu? A może gra obnaży twoje słabe strony? Ściągnij Forest of Liars free download i przekonaj się, kto będzie wygranym: ty czy labirynt?

Gra integracyjna

Ponieważ gra obsługuje tryb wielu zawodników, możemy swobodnie współpracować z innymi graczami. Taka kooperacja z jednej strony może być owocna, ponieważ w grupie łatwiej jest przetrwać. Z drugiej strony trzeba uważać, by nie wpuścić do swej zagrody wilka w owczej skórze, bo niektóre osoby mogą tylko udawać sprzymierzeńców. Kto mówi prawdę, a kto kłamie? Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie. Gra oferuje aż siedemdziesiąt zróżnicowanych postaci oraz ponad piętnaście tysięcy możliwych relacji. W ten sposób rozgrywka zawsze jest nieprzewidywalna i dostarcza emocji.

Forest of Liars Pobierz grę na PC

Forest of Liars download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:


  • Pobierz Forest of Liars Crack Pebx
  • Free Download Forest of Liars Torrent Chomikuj
  • SKIDROW Forest of Liars Free Download
  • PROPHET Forest of Liars Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *