Tunic Download

Platformy: PC, XONE
Producent:

Andrew Shouldice


Wydawca:

Finji


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, fantasy, widok izometryczny, indie, przygodowe gry akcji

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4963 razy

Waga: 1GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Tunic:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

Tunic to gra akcji w klimacie fantasy, która została wyprodukowana przez Andrew’a Shouldice. Z pewnością nie jest to tradycyjna gra przygodowa. Gracz wciela się w pozornie uroczego lisa, jednak po poznaniu jego cech możemy dowiedzieć się, że jest to postać waleczna i niebezpieczna. To właśnie w jego skórze będziemy poznawać wszystkie zakątki magicznej krainy. Oczywiście na naszej drodze pojawią się również niebezpieczeństwa w postaci potworów, których ataki mogą okazać się unicestwiające. Wydawcą gry jest studio Finji. Platformy: PC, XONE.

Tunic Download pełna wersja na PC

Tunic pobierz grę Ściągnij Grę!

Trzeba również dodać, że podczas poznawania nowego otoczenia musimy zachować należną uwagę. Czeka na nas wiele skarbów, które możemy odkryć, dzięki naszej spostrzegawczości. Pobierz za darmo Tunic PC Download i przemierzaj fantazyjną krainę w skórze niewielkiego rudego liska. Ciekawym jest to, że fabuła opowiadana jest nam głównie poprzez wyświetlane obrazki animację. Jeśli chcemy zrozumieć tok wydarzeń, to musimy uważnie śledzić pojawiające się na ekranie informacje. Co prawda są na nim wyświetlane również dialogi w postaci tekstu, jednak zostały one napisane w lokalnym języku gier, przez co nie mamy szansy ich odczytać. Pomimo tego powinniśmy je śledzić, gdyż co jakiś czas wplatane są angielskie słówka, które stanowią dla nas wskazówkę.

Ściągnij Tunic free Download i weź udział w emocjonujących walkach z groźnymi przeciwnikami. Na naszej drodze staną zarówno mniejsi przeciwnicy, jak i prawdziwi Bossi, których unicestwienie wcale nie należy do łatwych. Ciekawym jest, że jednym z naszych głównych zadań jest eksploracja sporych rozmiarów map. Są one częściowo otwarte, tak więc nie jest to standardowe rozwiązanie. Gracz musi wykazać się przede wszystkim zręcznością. Rzadziej będzie nam potrzebne logicznie myślenie. Owszem, zdarzają się zagadki, ale występują one relatywnie rzadko. Nie jest to więc produkcja, która zmusza do myślenia. Liczą się realne umiejętności, dzięki którym toczone walki zakończą się sukcesem. Musimy wykazać się szybką reakcję, gdyż wszystko odbywa się niezwykle dynamiczne. Nie mamy czasu na zastanowienie się, jaka technika będzie najlepsza. Sprawdź również inną świetną grę przygodową akcji Shadow of the Tomb Raider pobierz.

Twórcy gry zadbali o to, aby rozgrywka była emocjonująca. Przygotowano rozbudowany system ataków i uników, dzięki któremu walki prezentują się niezwykle efektownie. Interesującym jest, że pasek kondycji kierowanego przez nas bohatera bezpośrednio oddziałuje na to, jakie ciosy będziemy mogli zastosować. Im słabsza nasza forma, tym  mniej spektakularne techniki walki mamy do dyspozycji. Pobierz grę Tunic i pokonaj wszystkich przeciwników, którzy staną Ci na drodze. Wykorzystaj niebanalne metody walki, aby odeprzeć wszystkie groźne ataki kierowane w twoją stronę. Bardzo ważną rolę pełni tutaj nasza spostrzegawczość. Musimy gromadzić różnego typu przedmioty, które będą stanowić nasze wyposażenie. To od nas zależy, jak bogaty będzie nasz ekwipunek. Mowa tutaj o broni, czy tez uzbrojeniu. Zebrane elementy pomogą nam jeszcze lepiej walczyć z wrogiem. Małym minusem może być fakt, że nie mamy w tej produkcji dostępu do statystyk.

Tunic Pobierz pełna wersja

Tunic download Pobierz Grę!

  • Do pobrania Tunic PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Tunic za darmo Reloaded
  • Torrent Tunic Warez-bb PC
  • Chomikuj Tunic Download free

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.