Battlefield V Download

Seria pierwszoosobowych strzelanin z widokiem z perspektywy pierwszej osoby Battlefield (oprócz Battlefield Heroes, gdzie akcję obserwowaliśmy zza pleców bohatera) jest już niezwykle zasłużona i ma długą oraz bogatą historię – pierwsza gra z serii pojawiła się na rynku w 2002 roku. Za kolejne części odpowiada szwedzkie studio DICE, w 2004 roku przejęte przez znany graczom koncern Electronic Arts.

Przez lata pojawiały się kolejne odsłony serii z wieloma dodatkami, które przez szerokie koła graczy z reguły były przyjmowane niezwykle ciepło. Nadszedł czas na kolejną grę sygnowaną tytułem Battlefield V, sprawdź jak tym razem spisali się developerzy ze Szwecji i pobierz Battlefield 5 download. Data premiery 20 listopad 2018 na platformy PC, PS4 i XONE.

BF5 / Battlefield V Download – Pełna Wersja PC

Battlefield V Pobierz Ściągnij Grę!

POWRÓT DO KORZENI

W produkcie szwedzkie studio wraca do korzeni serii, jeśli chodzi o czas w którym rozgrywa się akcja, są to ponownie realia II wojny światowej. Bawić się grą możemy na komputerach PC oraz najnowszych konsolach. BF5 jest grą typu First Person Shooter, więc również tutaj developerzy trzymają się tradycyjnych rozwiązań. Spróbuj swoich sił jako żołnierz w czasie II wojny światowej, pobierz za darmo Battlefield V PC download i zagraj w jednym z wielu dostępnych trybów zabawy.

Walka jest tu prowadzona na stosunkowo dużą skalę, co więcej w nasze ręce wpada naprawdę duży arsenał broni. Niektóre rodzaje broni znamy z podręczników do historii czy programów historycznych, inne, które otrzymujemy do dyspozycji są tajnymi wynalazkami. W trakcie rozgrywki możemy również korzystać z różnej maści maszyn bojowych i pojazdów.

TRYB SINGLE PLAYER

W Battlefield V mamy do wyboru tryb single player, tryb co-op oraz tryb multiplayer. Kampania fabularna dla pojedynczego gracza przedstawia różne historie, dzięki czemu mamy okazję prowadzić batalię kierując różnymi bohaterami, między innymi kobietą walczącą w szeregach niemieckiego ruchu oporu. Ja twierdzą developerzy, traktują oni historię z wielkim szacunkiem, jednak nad realizm przedkładają zabawę. Umieszczenie kobiety wśród grywalnych postaci miało na celu zwiększenie różnorodności oraz możliwości wyboru.

TRYB CO-OP

Kolejny tryb gry – tryb co-op – jest jednocześnie największą nowością w piątej odsłonie serii. Kooperacyjny tryb dla czterech graczy o nazwie Combined Arms pozwala nam wcielić się w spadochroniarzy walczących na tyłach wrogiej armii na mapach generowanych w sposób proceduralny. Sprawdź również poprzednią odsłonę Battlefield 1 pobierz.

TRYB MULTIPLAYER

W części multiplayerowej jest dostępnych kilka trybów zabawy, z których najważniejsze są ponownie operacje noszące nazwę Grand Operations. W praktyce są to kilkustopniowe operacje z różnymi celami do zrealizowania w zmieniającym się otoczeniu. Walczymy tu między innymi w takich lokacjach jak Rotterdam, Francja czy Afryka będąc żołnierzem o jednej z wielu specjalizacji, takich jak medyk, żołnierz wsparcia czy zwiadowca.

Tryb Multiplayer w najnowszym dziele studia DICE otrzymał wiele zmian, które są jak najbardziej na czasie. Na terenie fortyfikacji możemy wznosić ważne umocnienia oraz podejmować inne decyzje, których przykładem jest wybór umiejscowienia CKM-ów. Rannego sojusznika może opatrzyć już nie tylko medyk, lecz każdy z graczy, zaś pasek reprezentujący punkty zdrowia podzielono na części i ich regeneracja odbywa się wyłącznie do końca danego bloku.

MIKROPŁATNOŚCI

W piątej części Battlefield nie ma już płatnych dodatków (w tym przepustki premium). Za realną walutę można jednak kupować przedmioty służące do personalizacji wyglądu postaci. Korzystając z mikropłatności gracze nie kupią wzmocnień pomagających w rozgrywce. W Battlefield 5 zdecydowanie warto zagrać, jeśli chcesz to zrobić ściągnij BF5 free download.

Battlefield V / Battlefield 5 Pobierz za darmo PC

Battlefield V download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Pobierz Battlefield V Crack Chomikuj
  • Free Download Battlefield 5 Torrent Pebx
  • SKIDROW Battlefield V Pobierz za darmo
  • CODEX Battlefield 5 Free Download
Komentarze odwiedzających
  1. kucyk

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *