Battlefield V Download

Seria pierwszoosobowych strzelanin z widokiem z perspektywy pierwszej osoby Battlefield (oprócz Battlefield Heroes, gdzie akcję obserwowaliśmy zza pleców bohatera) jest już niezwykle zasłużona i ma długą oraz bogatą historię – pierwsza gra z serii pojawiła się na rynku w 2002 roku. Za kolejne części odpowiada szwedzkie studio DICE, w 2004 roku przejęte przez znany graczom koncern Electronic Arts. Przez lata pojawiały się kolejne odsłony serii z wieloma dodatkami, które przez szerokie koła graczy z reguły były przyjmowane niezwykle ciepło. Nadszedł czas na kolejną grę sygnowaną tytułem Battlefield – Battlefield V, sprawdź jak tym razem spisali się developerzy ze Szwecji i pobierz Battlefield 5 download.

BF5 / Battlefield V Download – Pełna Wersja PC

Battlefield V Pobierz

Pobierz za Darmo!

POWRÓT DO KORZENI

W produkcie szwedzkie studio wraca do korzeni serii, jeśli chodzi o czas w którym rozgrywa się akcja, są to ponownie realia II wojny światowej. Bawić się grą możemy na komputerach PC oraz najnowszych konsolach. Battlefield V jest grą typu First Person Shooter, więc również tutaj developerzy trzymają się tradycyjnych rozwiązań. Spróbuj swoich sił jako żołnierz w czasie II wojny światowej, pobierz Battlefield V download i zagraj w jednym z wielu dostępnych trybów zabawy. Walka jest tu prowadzona na stosunkowo dużą skalę, co więcej w nasze ręce wpada naprawdę duży arsenał broni. Niektóre rodzaje broni znamy z podręczników do historii czy programów historycznych, inne, które otrzymujemy do dyspozycji są tajnymi wynalazkami. W trakcie rozgrywki możemy również korzystać z różnej maści maszyn bojowych i pojazdów. Pobierz Battlefield 5 download i likwiduj wrogich żołnierzy za pomocą najlepszych ówczesnych broni.

TRYB SINGLE PLAYER

W Battlefield V mamy do wyboru tryb single player, tryb co-op oraz tryb multiplayer. Kampania fabularna dla pojedynczego gracza przedstawia różne historie, dzięki czemu mamy okazję prowadzić batalię kierując różnymi bohaterami, między innymi kobietą walczącą w szeregach niemieckiego ruchu oporu. Ja twierdzą developerzy, traktują oni historię z wielkim szacunkiem, jednak nad realizm przedkładają zabawę. Umieszczenie kobiety wśród grywalnych postaci miało na celu zwiększenie różnorodności oraz możliwości wyboru.

TRYB CO-OP

Kolejny tryb gry – tryb co-op – jest jednocześnie największą nowością w piątej odsłonie serii. Kooperacyjny tryb dla czterech graczy o nazwie Combined Arms pozwala nam wcielić się w spadochroniarzy walczących na tyłach wrogiej armii na mapach generowanych w sposób proceduralny.

TRYB MULTIPLAYER

W części multiplayerowej jest dostępnych kilka trybów zabawy, z których najważniejsze są ponownie operacje noszące nazwę Grand Operations. W praktyce są to kilkustopniowe operacje z różnymi celami do zrealizowania w zmieniającym się otoczeniu. Walczymy tu między innymi w takich lokacjach jak Rotterdam, Francja czy Afryka będąc żołnierzem o jednej z wielu specjalizacji, takich jak medyk, żołnierz wsparcia czy zwiadowca. Tryb Multiplayer w najnowszym dziele studia DICE otrzymał wiele zmian, które są jak najbardziej na czasie. Na terenie fortyfikacji możemy wznosić ważne umocnienia oraz podejmować inne decyzje, których przykładem jest wybór umiejscowienia CKM-ów. Rannego sojusznika może opatrzyć już nie tylko medyk, lecz każdy z graczy, zaś pasek reprezentujący punkty zdrowia podzielono na części i ich regeneracja odbywa się wyłącznie do końca danego bloku.

MIKROPŁATNOŚCI

W piątej części Battlefield nie ma już płatnych dodatków (w tym przepustki premium). Za realną walutę można jednak kupować przedmioty służące do personalizacji wyglądu postaci. Korzystając z mikropłatności gracze nie kupią wzmocnień pomagających w rozgrywce. W Battlefield 5 zdecydowanie warto zagrać, jeśli chcesz to zrobić pobierz BF5 free download.

Battlefield V / Battlefield 5 Pobierz za darmo PC

Battlefield V download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Battlefield V Crack Chomikuj
  • Free Download Battlefield 5 Torrent Pebx
  • SKIDROW Battlefield V Pobierz za darmo
  • CODEX Battlefield 5 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *