Forza Horizon 4 Download

Platformy: PC, XONE, XSX
Producent:

Playground Games


Wydawca:

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:

2 październik 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-72

Gatunek: Wyścigi, samochodowe, sandbox, off-road, funkcje cross-platform, kooperacja, MMO, rajdy, tytuły ekskluzywne Xbox, Xbox Play Anywhere, Xbox Game Pass

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish (Spain), Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Czech, Hungarian, Turkish, Japanese, Korean, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified)

Pełna Wersja + Crack

Forza Horizon 4 Ultimate Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 34778 razy

Waga: 74.91GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Forza Horizon 4:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 250X
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3820 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Forza Horizon 4 to gra na PC, która oferuje nam doskonałą rozrywkę w postaci wyścigów samochodowych. Czwarta odsłona serii zabiera graczy na zmagania na trasach w Wielkiej Brytanii. Jak wiadomo brytyjska pogoda bywa zmienna. Producenci wykorzystali zatem motyw zmieniających się pór roku i warunków pogodowych, które mają miejsce, co tydzień. Wpływa to również na jazdę na trasach, gdyż deszcz powoduje gorszą przyczepność opon, z kolei długotrwałe przymrozki – zamarzanie jezior, po których można się poruszać skracając sobie w ten sposób trasę. Jeśli chcesz pościgać się samochodami w grze, w zmiennych i nieprzewidywalnych warunkach, pobierz Forza Horizon 4 Download i wejdź do świata wzmocnionych i udoskonalonych na potrzeby wyścigów samochodów. Producentem jest Playground Games, a wydawcą Microsoft Studios. Data premiery 2 październik 2018 na platformy PC, XONE.

Forza Horizon 4 Download – Pełna Wersja PC

Forza Horizon 4 pobierz Ściągnij Grę!

Setki modeli samochodów i możliwość ich modyfikacji w trakcie gry

W wyścigach po Wielkiej Brytanii, w grze Forza Horizon 4, możesz wybierać spośród setek samochodów. Do wyboru są tradycyjne wyścigówki, jak i wiele zabytkowych klasyków, z których każdy po odpowiednim tuningu może podjąć walkę o najwyższe cele. Przemierzanie trudnych tras jest nieco ułatwione z dobrze przygotowanym samochodem. W grze możemy wybierać z samochodów ponad 100 producentów i więcej niż 450 modeli. Pobierz za darmo Forza Horizon 4 PC Download i dopasuj do swojego stylu jazdy najlepszy samochód, a może taki, o którym zawsze marzyłeś.

Wiele konkurencji – jedna gra

Poza tradycyjnymi wyścigami w Forza Horizon 4 masz do dyspozycji udział w próbach czasowych czy widowiskowych eventach. W przypadku tych drugich trudność polega na tym, że są to wyścigi różnych pojazdów, np. samochodów z motocyklami. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w różnorodnych konkurencjach na trasach wyścigowych, ściągnij Forza Horizon 4 free Download i sprawdź swoje możliwości, np. w popularnej czasówce.

Odpowiednie wyposażenie kierowcy

Poza tuningiem samochodu w Forza Horizon 4 możesz zmienić wygląd również kierowcy. Kupujesz mu odpowiednie do jazdy ubrania i akcesoria, starając się by były dopasowane zarówno do koloru karoserii, jak i względem siebie. Niezbędny będzie rzecz jasna solidny kask, chroniący głowę przed ewentualnymi urazami. Dzięki odpowiedniemu ekwipunkowi można bić swoje własne rekordy szybkości. Zobacz również poprzednią odsłonę gry Forza Horizon 3 do pobrania.

Forza oferuje dwa tryby gry single player i multiplayer. Możemy stanąć w szranki z innymi graczami i sprawdzić swoje umiejętności na tle innych w trybie online. Gra wyścigowa oferuje również możliwość wytyczenia własnej trasy na otwartej mapie i udostępnienia jej pozostałym graczom. W ten sposób wyścigi stają się jeszcze ciekawsze, gdyż znów trzeba poznawać nowe trasy. Grę Forza Horizon 4 można obsługiwać przy użyciu najnowszych technologii, wśród nich obrazu o rozdzielczości 4 K. Zatem jeśli dysponuje się odpowiednim sprzętem można zapewnić sobie jakość, która podkreśla wszystkie najmniejsze nawet detale. Forza Horizon 4 to pozycja obowiązkowa dla fanów gier wyścigowych, a szczególnie tych, którzy mieli okazje grać w poprzednie wersje tej gry. Doskonała rozrywka i buzująca adrenalina są tu gwarantowane.

Forza Horizon 4 Pobierz grę na PC

Forza Horizon 4 download Pobierz Grę!

 • Free Download Forza Horizon 4 Crack Chomikuj
 • Pobierz Forza Horizon 4 Torrent Pebx
 • CODEX Forza Horizon 4 Free Download
 • SKIDROW Forza Horizon 4 Pobierz za darmo

crack Codex, Hoodlum

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.