Forza Horizon 5 Pobierz na PC

FH5

Platformy:  PC, XONE, XSX
Producent:
 

Playground Games


Wydawca:
 

Xbox Game Studios / Microsoft Studios (Xbox Game Studios)


Data premiery:
 

9 listopad 2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

-

Gatunek:  samochodowe, sandbox, off-road, kooperacja, MMO, rajdy, tytuły ekskluzywne Xbox, Xbox Game Pass, Find Your Next Game, E3 2021

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, węgierski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański latynoamerykański, chiński tradycyjny, turecki

Pełna Wersja + Crack

Forza Horizon 5 Premium Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 9816 razy

Waga: 101.3 GB

Ocena użytkowników: 4.3/5

Wymagania sprzętowe Forza Horizon 5 :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 110 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX 590
 • Miejsce na dysku: 110 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Ultra:
 • Procesor: Intel Core i7-10700K 3.8 GHz / AMD Ryzen 7 3800X 3.9 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080 / 16 Radeon RX 6800 XT
 • Miejsce na dysku: 110 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Forza Horizon 5 jest grą z serii gier wyścigowych, której fabuła rozgrywa się w Meksyku. Nasza przygoda zaczyna się od przerywnika filmowego, na którym nasze auto zostaje zrzucone z samolotu na ziemie. Naszym celem na początku jest podążanie za samolotem, który prowadzi nas przez różne rodzaje wyścigów oraz zapoznajemy się również z rodzajami aut, które będą nam towarzyszyły pod czas dalszej gry.

Forza Horizon 5 Download pełna wersja

forza horizon 5 na pc Pobierz Grę

Fabuła Gry

Akcja Forza Horizon 5 rozgrywa się w Meksyku, który jest jedną z największych map w historii tej gry. Nasza przygoda ze światem wyścigów zaczyna się od wyboru naszego kierowcy, czyli postacią, którą chcemy rozegrać wątek fabularny i powalczyć o tytuł najlepszego kierowcy. Na mapie dostępne były wyścigi różnego typu od wyścigów ulicznych po rajdy przełajowe. Pod koniec każdego rozdziału gry otrzymałem w nagrodę auta.

Całościowe zakończenie wątku fabularnego w zależności od naszych umiejętności. Całość Forza Horizon 5 jest to około pięciu godzin gry. Po ukończeniu wątku fabularnego zabrałem się za wykonywanie dodatkowych zadań pobocznych, których jest całe mnóstwo. Najbardziej uwielbiam w tej grze możliwość zwiedzania całej mapy. Eksploracji świata otwartego, podczas gdy towarzyszy nam niesamowita oprawa audio oraz zmiany pogodowe.

Kolejną odsłonę gier z serii Forza Horizon 5 wyprodukowało studio Playground Games zaś wydawcą gry jest studio Xbox Game Studio. Gra została wydana na platformy takie jak Xbox Series X/S, Xbox One oraz Microsoft Windows. W tej produkcji mamy dostępny tryb gry online który umożliwił mi grę w trybie online razem z moimi znajomymi oraz ściganie się z innymi graczami wykonywaliśmy zadania specjalne. Sprawdź i porównaj tę część z poprzednią odsłoną Forza Horizon 4 na PC.

Tryb Sieciowy

Tryb gry online czyli Horizon Life po którym jeżdżą nie tylko samochody sterowane przez sztuczną inteligencję, ale też inni gracze. Dzięki czemu mogłem zapraszać znajomych na wyścigi. W Forza Horizon 5 kolizje pojazdów dla graczy niebędących w grupie są wyłączone. Na mapie udało mi się odszukać specjalne wyzwania grupowe, które wymagają gry z dużą liczbą graczy. A zatem w moim odczuciu tryb sieciowy dał mi dużo więcej frajdy. Producenci ze studia Playground Games zadbali nawet o najmniejsze detale.

Bardzo wiele rodzajów aut do wyboru sprawia rozgrywkę jeszcze lepszą. Grałem długie godziny w grę jest ona bardzo wciągająca i sprawia, że mógłbym grać w nią non stop. A to wszystko ze względu na licencjonowane pojazdy, czy przepiękną oprawę graficzną oraz bardzo mocno bogaty wybór soundtrack w radiostacji naszych pojazdów. Podczas gry w trybie multiplayer możemy napotkać auta prowadzane przez sztuczną inteligencję.

Jak się grało?

Ogromna, zróżnicowana mapa nie pozwala się nudzić. Bez względu na to, czy lubimy sportowe samochody, czy klasyczne auta sprzed kilkudziesięciu lat jeździ się świetnie. Ścigało mi się naprawdę przyjemnie zarówno w trybie fabularnym jak i online. Również świetnie się bawiłem podczas zwiedzania mapy i szukania ciekawych rzeczy. Najbardziej urzekająca jest mapa oraz sporo nowych aktywności. Trzeba przyznać, że są bardzo mocno rozbudowane w tej produkcji. Auta prowadziło mi się raz lepiej raz gorzej w zależności oczywiście od klasy pojazdu oraz ich dopasowania pod kątem danego wyścigu. Zdecydowanie przyjemniej grało mi się na padzie od Xbox, chociaż grając na klawiaturze również bawiłem się świetnie.

Forza Horizon 5 Pobierz na komputer

fh 5 pelna wersja Pobierz Grę

Ocena 4.3/5

Zalety
 • Pełne bardzo dobre wsparcie dla kierownic.
 • Dużo wyzwań i trybów w grze.
 • Solidny soundtrack.
Wady
 • Pogoda nie wpływa na styl jazdy.
 • Mniej ciekawsze sezony.

Źródło: forzamotorsport.net

forza horizon 5 pc, lasy deszczowe, starożytne ruiny, download forza horizon 5, horizon arcade

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *