Foundation Download

Foundation to gra strategiczna typu city-builder. Tytuł jest pierwszym dziełem studia Polymorph Games z Kanady, założonego w 2016 roku przez Leo Carnaut-Delorda oraz Philippe’a Diona. Twórcy Foundation mają na swoim koncie także wydaną w 2014 roku grę platformową Chariot. Aby zapoznać się z nowym dziełem zdolnych deweloperów, pobierz Foundation Download i stwórz własne miasto.

Foundation Download – Pełna Wersja PC

Foundation pobierz gre Pobierz Grę!

Mechanika

Foundation to nietypowy, osadzony w średniowieczu city-builder. Produkcja łączy w sobie rozwiązania znane z wielu innych tytułów, takich jak Crusader Kings II, SimCity czy Anno. Jeżeli jesteś fanem tych gier, pobierz za darmo Foundation PC Download i porównaj swoje doświadczenia. Najbardziej istotnym filarem rozgrywki są zasoby, które w zależności od lokalizacji gracz wykorzystuje do rozwoju własnego miasta. Jeżeli osada wybudowana zostanie na przykład niedaleko lasu, znacznie łatwiejsze będzie zakładanie gospodarstw rolnych czy budowanie drewnianych budowli. W takim mieście problemem będzie jednak niedostatek kamienia oraz innych wytrzymałych materiałów, co stanowi niemałe utrudnienie.

Rozgrywka

Początkowo gracz dysponuje jedynie garstką osadników, dzięki którym położyć może podwaliny pod przyszłą osadę. Za sprawą ciągłego rozwoju przemysłu i rolnictwa, do miasta przyciągani są kolejni mieszkańcy. Gracz musi im zapewnić nie tylko pracę, ale również schronienie oraz pożywienie. Jeżeli chcesz zbudować silne i oddane społeczeństwo, ściągnij Foundation free Download i zadbaj o jego rozwój. Aby wdrażać kolejne zmiany i rozbudowy, niezbędna jest odpowiednia ilość pieniędzy i zasobów. Celem całej zabawy jest utworzenie doskonale prosperującej, zabezpieczonej i potężnej metropolii średniowiecznej z zaledwie kilkunastoosobowej osady.

Kwestie techniczne

Gra Foundation wyróżnia się pełnym wsparciem dla modyfikacji dostarczanych przez graczy. Fani produkcji mogą w tym celu korzystać z bezpłatnie udostępnionego, profesjonalnego edytora. Narzędzie to pozwala na tworzenie zupełnie nowych terenów, jednostek czy budynków. Aby stworzyć unikalną średniowieczną krainę, pobierz grę na PC i wykaż się swoją kreatywnością. Ciekawym rozwiązaniem są również modyfikacje pozwalające na dodawanie do gry zupełnie nowych misji. Gracze mogą rozgrywać je samodzielnie, bądź też podzielić się z pozostałymi członkami stale rozbudowywanej społeczności. Opracuj własne misje i pobierz Foundation Download, aby udostępnić je innym graczom. Produkcja działa na autorskim silniku Hurricane, przygotowanym specjalnie z myślą o city-builderach oraz innych podobnych strategiach. Kompozytorzy odpowiedzialni za ścieżkę dźwiękową przygotowali wcześniej muzykę do takich produkcji jak np. Europa Universalis IV czy Crusader Kings II.

Foundation Pobierz grę na PC

Foundation download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: 3 GHz Dual Core Processor
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GTX 660 / R7 370 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit

  • Pobierz Foundation Crack Chomikuj
  • Free Download Foundation Torrent Pebx
  • SKIDROW Foundation Free Download
  • PROPHET Foundation Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *