Gears 5 Download

Gears 5 to gra łącząca elementy strzelanki trzecioosobowej (TPS) i gry fabularnej która jest kontynuacją znanej i lubianej serii Gears. Akcja części piątej rozgrywa się po wydarzeniach zaprezentowanych w części poprzedniej. Producentem gry jest kanadyjskie The Coalition we współpracy z Black Tusk Studios, a wydawcą Xbox Game Studios i Microsoft Studios. Gears of War 5 powstało na silniku Unreal Engine 4 z którego korzysta również PUBG. Gra ukazała się w tym roku 2019 i wydana na PC oraz XONE.

Gears of War 5 Download pełna wersja

Gears of War 5 Download
Ściągnij Grę!

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, dostępność

Gra w tym momencie dostępna jest na platformy Xbox i Microsoft Windows, choć jak na chwilę obecną na PC dostępna jest wersja wyłącznie na Windows 10. Gra wydana jest w języku angielskim a wersje w innych językach są rozwijane. Pobierz grę Gears of War 5 Download już teraz ze strony oficjalnego dystrybutora.

Fabuła

W warstwie fabularnej gra kontynuuje wydarzenia z Gears of War 4. Główna bohaterka – Kait Diaz, wspólnie z towarzyszącym jej Delmontem Walkerem udają się w niezwykle daleką i ryzykowną podróż. Celem ich wyprawy są najodleglejsze zakątki planety Sera.

Bohaterowie próbują zebrać informacji na temat znanej z poprzednich części gry Szarańczy. Główna bohaterka podąża również za nękającymi ją koszmarami, rozwiązanie zagadki których spodziewa się znaleźć właśnie u celu podróży. Kieruje nią natomiast wiara, że kryje się w nich ukryty, skierowany do niej przekaz.

Kampania fabularna koncentruje się na podróży bohaterów przez planetę Sera, a jej wynika zależy od podejmowanych decyzji i powodzenia misji, jakie napotykają w kolejnych etapach. Jeżeli przygoda w kosmosie połączona ze zwiedzaniem niezwykłych, malowniczych, a zarazem niebezpiecznych obszarów nieznanej planety to Twój klimat – pobierz grę Gears 5 Download już teraz.

Zasady i mechanika gry

Mechanika gry odzwierciedla w pełni jej założenia fabularne i opiera się na rozgrywce w czasie rzeczywistym. Bohaterowie obserwowani są w rzucie 3D z punktu widzenia osoby trzeciej. Najistotniejszym elementem rozgrywki jest walka z pojawiającymi się na kolejnych, odwiedzanych obszarach planety wrogami.

Gracz dysponuje bardzo bogatym i rozwijanym w czasie rozgrywki arsenałem broni ofensywnych i defensywnych. Pomagają one w starciach z szeregowymi przeciwnikami i potężnymi bossami stającymi na drodze do celu.

Odbiór gry przez fanów

Gracze, którym nieobcy jest świat poprzednich części serii Gears z utęsknieniem czekali na dalszą część przygód bohaterów i rozwiązanie zagadek z przeszłości. Gra została przyjęta bardzo pozytywnie a twórcy zadbali o to by rozwinąć i ulepszyć ją pod każdym możliwym kątem.

Oficjalna strona: https://gearsofwar.com/pl-pl/games/gears-5.

Gears 5 Pobierz pełna wersja PC

Gears of War 5 PC crack
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.2GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 750 Ti, 2GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 80 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Gears of War 5 Torrent Pebx
  • Premiera Gears of War 5 Crack Chomikuj
  • Exsite Gears of War 5 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *