Ghost of a Tale Download

Ghost of a Tale jest niezależną grą action-adventure, posiadającą również elementy typowe dla produkcji z gatunku RPG. Tytuł jest autorskim dziełem Lionela Gallata, animatora współpracującego wcześniej ze studiami takimi jak Universal czy Dreamworks. Jego projekty podziwiać można było w tak znanych tytułach jak Droga Do Eldorado, Książę Egiptu, Jak ukraść Księżyc, Rybki z Ferajny czy Sindbad. Produkcja przygotowana została z myślą o trybie single player.

Ghost of a Tale Download – Pełna Wersja PC

Ghost of a Tale pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Ghost of a Tale

Gracz wciela się w niedużą mysz imieniem Tilo, która wyrusza w niezwykłą podróż po zamieszkiwanym przez inne zwierzęta, średniowiecznym świecie. Już na samym początku zabawy niecodzienny bohater trafia na tajemniczą wyspę o nazwie Periclave. Celem gracza jest odkrycie, co tak naprawdę przydarzyło się w tym miejscu. Wiadomo jedynie, że opuszczona i nawiedzona przez szczury-zombie wyspa Periclave była dawniej siedzibą potężnej armii tych gryzoni. Aby poznać te niezwykłe dzieje, pobierz Ghost of a Tale Download i na własną rękę rozpocznij śledztwo. Na każdego potężnego, niebojącego się ryzyka wojownika czeka również ogromne bogactwo. Celem głównego bohatera jest odszukanie swojej prawdziwej miłości, myszki imieniem Merry.

Mechanika gry Ghost of a Tale

Produkcja Ghost of a Tale po części zaprojektowana została jako typowy przedstawiciel gatunku hack’n’slash. Zadaniem gracza jest stawianie czoła zastępom nieumarłych szczurów podczas wyjątkowo intensywnych starć. Jednocześnie tytuł pozostaje w miarę spokojną i klasyczną przygodówką. Aby spróbować swoich sił w obu wariantach rozgrywki, pobierz Ghost of a Tale Download i wykaż się zręcznością oraz umiejętnością główkowania. Zabawa pozwala na eksplorację niezbadanego świata, a tym samym poszukiwanie wskazówek, odkrywanie tajemnic oraz czytanie dzienników. Gracz musi także odbywać walki z różnego rodzaju przeciwnikami. Doświadczenie zdobyć można zarówno dzięki potyczkom, jak i odkrywaniu nieznanych dotąd terytoriów. Aby wziąć udział w interesujących walkach oraz niezwykle pasjonującej eksploracji, pobierz Ghost of a Tale Download i zanurz się w bajkowo zaprojektowanym otoczeniu.

Rozgrywka w grze Ghost of a Tale

Tilo nie jest typowym wojownikiem, a jego głównym atutem jest spryt. Z przeciwnościami losu oraz stawianymi przed nim wymaganiami, radzi sobie korzystając ze swoich zwierzęcych umiejętności. Bohater może też aktywnie komunikować się z innymi postaciami, zarówno sojusznikami, jak i adwersarzami. Jeżeli chcesz wcielić się w rezolutnego bohatera, pobierz Ghost of a Tale free Download i zaprezentuj swoich zdolności przystosowania się do nieznanego otoczenia. Produkcja wyróżnia się barwną oprawą graficzną, która przywołuje na myśl niezliczone dzieła literatury młodzieżowej i dziecięcej. Autor gry wymienia pośród swoich inspiracji tytuły takie jak Kubuś Puchatek czy Robin Hood, a także dzieła Tolkiena, Alana Lee, La Fountaine’a czy Johna Howe’a. Produkcja nawiązuje także do wielu uznanych gier, takich jak chociażby seria Gothic, Zelda czy Dark Souls.

Ghost of a Tale Pobierz grę na PC

Ghost of a Tale download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Ghost of a Tale Crack Chomikuj
  • Free Download Ghost of a Tale Torrent Pebx
  • Exsite Ghost of a Tale Pobierz za darmo
  • CODEX Ghost of a Tale Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *