Night in the Woods Download

Szukasz ciekawej przygodówki, która może urzec niezwykłym klimatem? Koniecznie pobierz Night in the Woods download. To wyjątkowa gra, która dostarcza zarówno rozrywki, jak i przyjemnych doznań estetycznych. Można ją zaliczyć do grona gier eksperymentalnych bądź też alternatywnych. Choć taka klasyfikacja zazwyczaj kojarzy się z czymś dziwnym, tu nie ma czego się obawiać. Ta gra jest po prostu piękna. Co więcej, mimo iż klimat indie oraz eksperymentalne rozwiązania zazwyczaj powodują niskie zainteresowanie projektem, ta gra podbiła serca wielu osób i jest naprawdę wysoko oceniana przez graczy.

Night in the Woods Download – Pełna Wersja PC

Night in the Woods pobierz

Pobierz za Darmo!

Sama mechanika rozrywki jest bardzo prosta, a nawet można rzec, że banalna. Jednak jej przekaz oraz cała oprawa naprawdę zaskakują bardzo pozytywnie. Na pierwszy rzut oka wygląda jak infantylna zabawa dla dzieci, jednak możesz mieć pewność, że w czasie rozgrywki zostaniesz zachęcony do głębszego zastanowienia się nad swoim życiem. Tak! Ta gra ma przekaz. I to bardzo poważny. To połączenie platformówki z grą przygodową naprawdę może się podobać.

Główną bohaterką Night in the Woods jest Mae Borowski – niepokorna i buntownicza kotka, która za nic ma wszelkie autorytety. Tuż po decyzji o przerwaniu studiów powraca do rodzinnego domu. Spodziewa się, że będzie jak dawniej. Planuje odnowić kontakty z bliższymi i dalszymi znajomymi i wrócić do życia sprzed wyjazdu. Okazuje się to jednak płonnym marzeniem. Wszystko się zmienia i bardzo wyraźnie widać to w rodzinnej miejscowości. I miasto, i przyjaciele, i znajomi, a nawet obce osoby to inni ludzie niż ci, których znała i kojarzyła przed wyjazdem. Przez kolejne etapy gry Mae poznaje na nowo swój, zdawać by się mogło, znany świat rodzinnej miejscowości. W trakcie rozgrywki poznajemy przyjaciół Mae, których mamy okazję poznać i dokładniej się przyjrzeć ich przemianie. Jeżeli więc lubisz takie klimaty, pobierz Night in the Woods download i wybierz się wraz z główną bohaterką w bardzo nostalgiczną podróż po jej świecie.

Warto wiedzieć, że gra powstała dzięki udanej akcji crowdfoundingowej na Kickstarterze, która trwała jedynie 26 godzin. W takim bowiem tempie udało się osiągnąć wymaganą do realizacji tego projektu kwotę. Za Night in the Woods stoi niezależne studio Infinite Fall, którego szefem jest Alec Holowka. Gra okazała się naprawdę dużym sukcesem – żeby to sprawdzić, pobierz Night in the Woods free download i poznaj naprawdę ciekawy świat i fantastyczną, nostalgiczną fabułę. Została wydana w lutym 2017 roku, jednak już w grudniu wydano rozszerzoną wersję, z którą również warto się zapoznać. Świat pokazany Night in the Woods zmusza do refleksji nad upływającym czasem i tym, że rzeczywistość wokół nas się zmienia. Na pewno nie jest to gra, która relaksuje przez “niemyślenie”. Choć na pewno przyjemnie przechodzi się całą rozgrywkę i poznaje przyjaciół Mae, jak i ją samą. Możemy zastanowić się nad tym, że pewne etapy życia bezpowrotnie przemijają – twórcy zadbali o to, byśmy w trakcie gry mogli przeżyć swoiste katharsis i spojrzeć na życie z innej perspektywy.

Night in the Woods: Weird Autumn Edition Pobierz grę na PC

Night in the Woods download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Night in the Woods Crack Chomikuj
  • Pobierz Night in the Woods Torrent Pebx
  • Exsite Night in the Woods Pobierz za darmo
  • CODEX Night in the Woods Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *