Godhood Download

Platformy: PC
Producent:

Abbey Games


Wydawca:

Abbey Games


Data premiery:

11 sierpień 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, RTS, zabawa w boga, crowdfunding, indie, religijne

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5477 razy

Waga: 484 MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Godhood:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz / AMD FX 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Intel HD 4000
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz / AMD Ryzen 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7700
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Gra Godhood, autorstwa studia Abbey Games (wydawca/producent) ukaże się w maju 2019 roku, co jest niemałą gratką dla fanów gier o iście boskim kontekście. Gra dostosowana będzie do PC. Abbey Games jest uznawany za niezwykle niezależnego dewelopera, któremu sławę przyniosły już takie tytuły jak Renowned Explorers: International Society czy Reus. Pobierz Goodhood download i poczuj, jak to jest obcować z tematem boskości i dbania o swoich wyznawców. Gra jest idealną przygodą dla tych, którzy lubią czuć „moc”.

Godhood Download – Pełna Wersja PC

Godhood pobierz za darmo Ściągnij Grę!

Niecodzienna fabuła gry

Gra ma dość niespotykaną fabułkę, ponieważ już na samym początku rozgrywki, gracz wciela się w nowo-narodzone bóstwo, które to ma zdolność kontaktowania się z grupką swoich przyszłych podopiecznych. Kiedy pomyślnie przejdziemy pokaz mocy, plemię, po uświadczeniu pierwszego nadprzyrodzonego zjawiska zdecyduje o przyjęciu i szerzeniu nowo powstałej religii. I właśnie wtedy rozpoczyna się prawdziwa gra, ponieważ głównym zadaniem gracza jest pomoc „nowym owieczkom”. Niestety, nie jest to łatwe zadanie, ponieważ region, w którym toczy się gra, jest co najmniej daleki od monoteizmu, zaś o dominację w tym specyficznym środowisku walczy niemała liczba bogów o skrajnie wykluczających się dekalogach.

Zasada gry opiera się na typowym systemie typu „zabawa w boga” (ang. god game). Tak więc tu, gracz nie ma bezpośredniego wpływu na każdego członka swojego kościoła, a jedynie pokazuje im ścieżkę, którą powinni podążać, by osiągnąć cel. W grze zastosowano główny systemem zarządzania, jakim jest hierarchia wartości. Dzięki niej bohaterowie decydują o tym, jakie zachowania są wskazane, a które są grzeszne. Ściąnij za darmo Godhood w pełnej wersji.

Gracz może szerzyć wśród swoich podopiecznych różnorodne ideologie (wojnę, miłość, poświęcenie czy honor), co sprawi, że religijni poddani będą skłonniejsi do podejmowania określonych akcji. Zachowania typu potępienie rozwiązłości czy zachłanności, skutecznie odwiedzie ich od zbaczania z zalecanej drogi. Inną świetną strategią jest Imperator: Rome pobierz na PC.

Każda z opcji może być albo zakazana, albo uświęcona, gracz ma możliwości wyboru spośród dużej różnorodności kultów: strategia gry może być bowiem realizowana w kierunku zostania miłosiernym bogiem pokoju, krwiożerczym awatarem wojny, który czci ofiary z ludzi, lub tez jako honorowe uosobienie sprawiedliwości. W swej rozgrywce możemy także wybrać dionizyjskiego boga, który ceni przepych i zabawę. Nowe bóstwo powinno sugerować swoim poddanym realizowanie pewnych rytuałów religijnych. W grze naprawdę sporo się dzieje, dlatego ciężko się nią znudzić.

Godhood Pobierz grę za darmo na PC

Godhood download Pobierz Grę!

 • torrent Godhood ściągnij chomikuj
 • crack Godhood pobierz grę pebx
 • codex Godhood free download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.