Imperator: Rome Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Paradox Development Studio


Wydawca:
 

Paradox Interactive


Wydawca PL:
 

Koch Media Poland


Data premiery:
 

25 kwiecień 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Strategiczne, ekonomiczne, RTS, starożytność, strategiczne wojenne, starożytny Rzym, historyczne, Xbox Game Pass

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, German, Spanish, Russian, Chinese Simplified

Pełna Wersja + Crack

Imperator: Rome Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 15744 razy

Waga: 1.69GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Imperator: Rome:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-550 3.2 GHz / AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6970
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3570K 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 380
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Fani gier na PC na pewno nie zawiodą się grą Imperator: Rome. Niezwykłą strategią i przemyślana konstrukcja gry pozwala użytkownikowi pokierować jednym z państw z okresu starożytności. To gratka dla fanów historii. Jeżeli chcesz poczuć smak prawdziwej przygody, pobierz grę Imperator: Rome download – to gra, bez której koneserzy komputerowych podbojów nie będą mogli przejść obojętnie!

Imperator: Rome Download – Pełna Wersja PC

Imperator: Rome pobierz grę Ściągnij Grę!

Co czeka na graczy?

Gratką dla graczy jest to, że gra ma ogromny zakres historyczny, cała zabawa zaczyna się w czasach świetności Aten. W grze porusza się po specjalnie przygotowanej, bardzo rozległej mapie, która to rozciąga się od tzw. Słupów Heraklesa (starożytna nazwa Skały Gibraltarskiej) aż po Indie. Ściągnij za darmo Imperator: Rome download, by spróbować objąć kontrolę nad każdą z nacji, które znajdowały się na tych specyficznych terenach.

Gra Imperator: Rome w dużym stopniu koncentruje się na zarządzaniu państwem, dając graczowi ogromne pole do popisu, ponieważ mechanika tej gry jest bardzo rozbudowana. Szeroki zakres obowiązków gracza, który pełni rolę władcy państwa, pozwala na objęcie wielu spraw związanych z ustrojem państwa, jego polityką zagraniczną, a także gospodarką i badaniami naukowymi. W grze mamy też wpływ na strukturę społeczną, a także na działania militarne.

Bohaterowie gry

Imperator: Rome to gra pełna ciekawy postaci charakteryzujących się różnymi umiejętnościami i cechami, które w znaczący sposób wpływają na przebieg rozgrywki. Postacie podejmując samodzielne decyzje, a także dynamicznie reagując na nasze poczynania, sprawiają, że gra nie jest nudna i zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Mapa gry obejmuje różnorodne społeczności o odmiennych kulturach i religiach, zaś pośród obywateli odnajdziemy także np. wolnych ludzi, plemiona czy niewolników. Dobrą grą strategiczną jest także Anno 1800 pobierz.

Gracz sporo czasu spędzi na toczeniu wojen, poznawaniu różnych typów rządu, ustroju politycznego. W grze będziemy mieć też możliwość poznania handlu oraz różnego rodzaju inwestycji, podejmowanych w celu rozwoju zarządzaną prowincją. Wszystkie te działania prowadzą do ulepszania istniejących budynków, dróg czy obiektów obronnych. Co więcej, gracz może też wpływać na taktykę prowadzenia bitew, brać udział w rebelii czy w inwazji barbarzyńców na jego terytoria.

Możliwość wielu różnych działań pozwala szlifować strategię obronną, nabywać nowych umiejętności i szkolić się w podejmowaniu trudnych decyzji. W grze wiele się dzieje, dlatego nie sposób się z nią nudzić. Imperator: Rome została wydana przez Paradox Interactive, z kolei producentem jest Paradox Development Studio. To gra strategiczna przeznaczona na PC.

Imperator: Rome Pobierz grę za Darmo

Imperator: Rome download Pobierz Grę!

 • pełna wersja Imperator: Rome torrent chomikuj
 • free download Imperator: Rome crack pebx
 • codex Imperator: Rome download pc
 • gra Imperator: Rome pobierz PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.