Golf With Your Friends Download PC

Kochasz grać w gry komputerowe? Nie wyobrażasz sobie dnia bez godzinki z konsolą? Lubisz symulatory gier sportowych? Cenisz sobie możliwość grania w tym samym czasie z wieloma osobami naraz? Interesujesz się golfem? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cię mój wpis o grze Golf With Your Friends, w którą miałem okazję grac przez kilka ostatnich dni. Serdecznie zapraszam Cię do jego lektury!

Golf With Your Friends Pobierz za darmo

Golf With Your Friends download Pobierz Grę!

Jest to symulator gry w golfa. Gra ta została wyprodukowana i wydana przez Blacklight Interactive i Team17. Jest ona dedykowana na następujące platformy: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows. Linux oraz Mac OS. Tak szerokie przeznaczanie gry sprawia, że każda zainteresowana osoba będzie mogła wypróbować tę grę u siebie w domu.

Na czym polega ta gra?

Fabuła gry Golf With Your Friends jest dosyć oczywista i prosta – polega na graniu w golfa przeciwko innym. Należy zaznaczyć, że jest to gra dedykowana do grania ze znajomymi w sieci. Umożliwia ona jednoczesną rywalizację aż 12 osób w sieciowym trybie multiplayer. Oferuje ona możliwość grania przez jedną osobę, jednak nie o to tutaj chodzi.

Co czeka na gracza?

Gra Golf With Your Friends jak już wspomniałem wcześniej jest przede wszystkim doskonałą opcją do grania w sieci z przyjaciółmi. Jeżeli tak właśnie podejdziemy do tej gry to na pewno zapewni nam bardzo wiele rozrywki. Jeżeli chodzi o całym mechanizm gry, to został on tak zaprojektowany, że z pewnością każda osoba która gra w golfa będzie zadowolona. Chodzi mi głównie o to, że silnik gry jest bardzo mocno wyczulony – podczas uderzania kijem piłeczki należy bardzo mocno uważać, by na pewno poleciała tam gdzie tego chcemy. Należy przyznać, że z jednej strony pozwala to na bardzo realistyczną rywalizację. A z drugiej strony może sprawiać naprawdę bardzo wiele problemów osobom, które na co dzień nie mają z golfem nic wspólnego.

Jeżeli chodzi o atrakcje, które czekają na gracza to na uwagę z pewnością zasługuję duże urozmaicenie plansz na których toczy się rywalizacja. Ciekawą i zabawną opcją jest możliwość zmiany kształtu piłeczki do golfa. Możemy grać na przykład piłką w kształcie jajka. Sprawdź też inną grę o tej samej tematyce The Golf Club 2019 już do pobrania.

Podsumowanie

Golf With Your Friends to bardzo specyficzna gra. Została ona wyprodukowana specjalnie z myślą o rywalizacji sieciowej w trybie multiplayer. Jest to rzeczywiście gra, która z pewnością zapewni wiele zabawy oraz rozrywki. Jednak bardzo dużym minusem jest z pewnością zbyt czuły mechanizm samego grania w golfa. Może to z pewnością zniechęcić osoby, które nigdy w życiu nie były na polu golfowym. Poza tym gra na dłuższą metę będzie nieco nużąca. Jednak jeżeli jest się prawdziwym fanem golfa, a do tego ma się znajomych którzy również podzielają taką pasję to ta gra będzie doskonałym wyborem. Ta gra z pewnością ucieszy każdego prawdziwego entuzjastę golfa i umożliwi wciągającą rozgrywkę bez wychodzenia z domu!

Golf With Your Friends Download

Golf With Your Friends pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 1.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 512 MB GeForce 8800
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista
 

  • Pobierz Golf With Your Friends Torrent Exsite
  • Free Download Golf Crack chomikuj
  • Pełna Wersja gry Golf do pobrania

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *